Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A varázspermet nekem segíthet abban, hogy az idézőkönyvem egyes, esetleg homályosan megjelenített képeit élesebben vetítse ki számunkra. Más tulajdonsága nincsen.
     
    Sali~*.*, -W-595-, Mica67 és 6 más kedveli ezt.
  2. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    akkor ez már valami!!! Sok sikert!:inlove:
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kedves Merilin!
    Nem szeretném elsőként békaként végezni... de ezt nem bírom válasz nélkül hagyni:wuerg:
    Segítség kérő topikok tömkelege áll a rendelkezésünkre... a kezdőknek is...
    A sámli nekem is hiányzik mint rutinos bohócnak a színpad....:p akarom mondani a porond8)
    DE oldalakon keresztül kergetve volt a semmi... pletykának oldalakon keresztül semmi nyoma nem volt:wuerg:
    A törzsasztal szintén vár bárkit tapasztalat megosztásra... ugyan kisebb közönséggel:wuerg:
    Én Pletykákról szeretnék olvasni, kérdezni, találgatni...:inlove: minden hígítás nélkül;) Köszönöm, hogy ezt vázoltad fel Merilin!

    Most önkéntes brekegésre ítélem magam:oops: bocsánat
     
    jutka190226, Ms.AbyZu, zamenik és 3 más kedveli ezt.
  4. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia Merlin!

    Üdvözöllek, mint jósunkat, bőséges varázserőt kívánva!

    Hamarosan repülős event közeleg.
    Érdeklődnék, hogy az üzemanyaghoz a szokásos növényre lesz szükségünk, vagy más segít meghajtani a légi eszközt?
    A malomtermék hozzávalóval érdemes készülni, vagy piros kosár aktív használata elegendő lesz, esetleg piaci robbanás is előfordulhat igényelt nagy mennyisége miatt?

    Üdv: Nami.
     
  5. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író



    Hát pont a brekegő bohócok miatt is volt olyan népszerű mert ha segítséget kért az ember akkor nem bírták ki brekegés nélkül...;)xD


    Na és itt fejeztem be a nem ide illő gondolatokat, mert sem a nyalókát sem a szivárványt nem kedvelem...:wuerg:;)

    ui:
    köszi a tippet olvasgatok majd ott is persze majd ott is ki szűröm ami untat vagy nem érdekel.... :)

    Szép napot

    A.
     
  6. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló-tanoncok!

    Idézőkönyvem újabb oldalán a mezőgazdasági munkáink során használt segítők tűntek fel a következő hetünk első felére.
     
  7. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem sok izgalommal szolgál majd, az idézőkönyvem hasonlót mutat a legutóbbi borzongóshoz képest, mindazonáltal a szükséges portéka kevesebb mennyiségét mutatja.
     
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kedves Merilin!
    A fáim álmosak, aludni küldeném őket. Az elkövetkezendő időben hol volna a legideálisabb hely az altatásukhoz?
    Minimum egy "ciklus" erejéig, de ha esetleg több akkor még jobban ki tudnák aludni magukat.:)
     
  9. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A nagy, öreg fánál látok erre jó esélyt az idézőkönyv alapján.
     
    marcsi152, jutka190226, -W-595- és 9 más kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a válaszod. A naptárt nézegetve az én tippem is ez volt.;)
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Már az éjszaka amikor az egyik kisfarmomról elolvastam a válaszodat rájöttem, hogy rosszul raktam fel a kérdésemet.
    Azt hiszem időre van szükség, hogy megszokjuk egymás nyelvezetét, hogy értsük egymást :)
    A kérdésemet, ha megengeded újra felteszem másképpen: Az idézőkönyved lapjai között látsz-e esélyt arra, hogy befusson egy szupertáp spórolós akció a tenyésztő event alatt?
     
  12. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Köszi a választ!

    Nosztalgiázni vágyóknak hozok is egy korabeli eventismertetőt valamint a hozzá tartozó archív csevegőt.

    Üdv: Nami.
     
  13. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az idézőkönyvben nem jelent meg másik akcióval összekapcsolódó kép.
     
    jutka190226, Mica67, HéricsBáró és 8 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a választ. Remélem azért még majd megjelenik kicsit később :)
     
  15. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Szeretettel köszöntelek. Szép, hosszú, sikeres munkát kívánok.
    Nagyon örülök, hogy egybehoztad ismét a pletyka fórumot.
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nézegetem a naptárt és látom benne, hogy a favonat zakatol erre felé...
    Vajon hoz új fát?
     
  17. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU


    Kedves Varázsló-tanoncok!


    Idézőkönyvem mutatta számomra:

    030303.png
     
    maszilva, Kergekacsa, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A repcsis eventben sárkány hátán is utazhatunk majd, vagy "ő" lesz az egyik ellenfelünk? Sárkányon még nem repültem, de szeretném kipróbálni, ha lehetőségem lenne rá :)
     
    Kergekacsa, jutka190226, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Szegény sárkány mit vétett , hogy ilyenné változott ? Lesz egy extra turbó mega szer , amivel sárkánnyá változik a repcsi ?
     
    Kergekacsa és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jééé, új jósunk van :D Szuper, lehet megint izgulni, pletykálni.
    Hát szia Merilin. Jó, hogy jöttél :)

    Nézegetem a képet amit hoztál. Milyen sárkány ez? Inkább hasonlít egy repülő vízilóra mint sárkányra xD Na, de ha jó ajándékokat fog hozni, akkor még szép is lehet xD
     
    Utoljára szerkesztett: 11.5.22
    Magdusnéne, Kergekacsa, zoldert és 7 más kedveli ezt.