Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez a mai, aktuális kód:
    Dein Gutscheincode
    RTLFARMING2023
     
    pipásjani, Lenczy és Ninett79 kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Üdvözlök mindenkit,

    most kaptunk értesítést, hogy 2023. december 22-től 2024. január 8-ig a moderátorcsapat és a Bigpoint közötti kommunikáció csak e-mailben történik.

    Ez azt jelenti, hogy a problémákra és kérdésekre valószínűleg nem rövid távú válaszokat kapunk, hanem csak késleltetett válaszokat, és ennek megfelelően késleltetéssel tudjuk biztosítani azokat.

    Néhány dolog, ami nem nagyon szerepel a prioritási listán, valószínűleg csak januárban tisztázható.

    Természetesen továbbra is igyekszünk a lehető leggyorsabban segíteni, de elővigyázatosságból szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy ez néha időbe telhet.

    A moderátor csapatod!
     
    alex0824, tyutyika2005, PalMa és 7 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Én is ezt írtam neki, de már nem akarom ezzel szétoffolni a topikot.. Én minden gond nélkül beváltottam.
     
    alex0824, zsani_apja és Lenczy kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok gazdák!

    A „Care at the Pole” küldetésben a „Mikulás műhelyében” játszott minijátékok számát hibásan számolták meg. Elindult egy program a hiba kijavítására. Ekkor megjelenik a minijátékok megfelelő száma. Az összes kapott díjat elmentjük, azonban a skála ugyanazon lépéseiért másodszor nem adják át.


    Az Ön FARMERAMA csapata

    ---

    Sziasztok gazdák!

    Sajnos nem minden játékosnál sikerült javítani a hibát. A javítást szolgáló program holnap újra indul.


    Az Ön FARMERAMA csapata
     
    alex0824 és barbi021951 kedveli ezt.
  5. pipásjani

    pipásjani Fórum-zöldfülű

    Igen, már több kedves játszótárs írt, sajna nem ok. Néztem a német fórumot, nem vagyok egyedül. Sok sikert! Esetleg belinkelnéd a belépő oldalt? Ja, és egyszer német, 1x magyarul ír. Bocs, de nagyon kezdő vagyok!
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Merilin :)

    Ha jól olvastam a csevegőben, ma le kellett volna esnie a farmra hónak. Nem láttál valami szánkózásra alkalmas havat az igézőkönyvedben? Lesz egyáltalán az idén hó? Több műszaki hiba nem hiányzik, ha ez az ára, hogy ne legyen akkor inkább nem kérek :)
     
    alex0824, tyutyika2005 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Esetleg beállítás változtatás kell hozzá?:music: Úgy tűnik tavaszias ünnepiidőjárásra készülünk...8)
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    bocsi Merilin, hogy válaszolok a felvetésre, tudom ez nem csevegő topik.
    Tegnap kiment a hivatalos közlemény, hogy technikai okok miatt nem indul el a Téli téma, és amint lesz újabb infónk közzé fogjuk tenni:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ai-a-farmon-2023-december.24336/#post-1362782
    Türelmeteket köszönjük!
     
    tyutyika2005, Sali~*.*, nagymami2 és 4 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a felvilágosítást és a linket is. Olvastam a hivatalos bejelentést már tegnap :). A kérdésemet inkább figyelem elterelésnek szántam, mint komoly pletykának, elnézést érte.
     
    alex0824, tyutyika2005, .barbi1. és 3 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Teljesen komolyan kérdezem... nem csak figyelem elterelésként:p:D A rengetek ünnepi akció között jó lenne valami Alpesi morzsára bukkanni... 8)
    Merilin: Nem látsz véletlenül valamit közelegni a sífelvonó felső végére?:music: Vagy Március előtt ne is számítsunk semmi újításra...?:wuerg:
    A 35. szint elérésével megáll majd a számláló a zöld csíkon?:music:
     
    aida2330 és Kuzdern kedveli ezt.
  11. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Boldog karácsoni ünnepeket kivánok minden játékos társaimnak és az egész stábnak!!!
     
    tyutyika2005, Sali~*.*, alex0824 és 9 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szisztok!
    Megtaláltam és elhoztam nektek egy új kódot :)
    A kódot a BP FB oldalán adták ki:
    Sending you all the merry Christmas wishes! [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    if you use the Code HOHOHOLIDAY you will get 25 Suzy's turbo-mulch and 2 XXL Toolbox booked to your account. The code is usable once per user account and it is valid from now onward until Tuesday, 26th of December at 23:59 CET.
    Happy Holidays! [​IMG]
    Minden boldog karácsonyi kívánságot küldök! [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG]
    ha a HOHOHOLIDAY kódot használod, 25 Kacsa Kata turbó trágyáját és 2 XXL barkácsot foglalsz le a fiókodba. A kód felhasználói fiókonként egyszer használható, és mostantól december 26-án, keddig 23:59-kor érvényes.
    Kellemes ünnepeket!
    [​IMG]
    [​IMG]
    https://www.facebook.com/farmerama/posts/749563550548087?__cft__[0]=AZWN_dOVxaLquPalvxZsw39bROReg8sAUhGW1mqgqMrnwUPjwTXjbke5FAOcSu0UegCcWnsDmU4TIhQnTODRnjXBksK9QlK-NBB9yW5bjAq9dC5WA4euOB_Uw2tsAjqNCdkQl2AnSuPwFQ8tveMOdJ1wvFz3rifyfpJLl5Tg0xwJGICk61LgsW1hxYfc1InobbM&__tn__=,O,P-R
     
    Kincső52, nagymami2, Ms.AbyZu és 23 más kedveli ezt.
  13. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!


    Elérkezett az idő, hogy kicsit megpróbáljunk előretekinteni a ránk váró, egyre közeledő eseményekre összpontosítva.

    Beadogathatunk majd az új év elején, de ehhez hajóznunk kell majd.
    Újabb állatos ólak pompázhatnak majd neonfényben. :)
    Az új évben is hozhat további hajtást Jancsi és Juliska kedvenc növénye.
    Lesz némi keveredés, válogatni is lehet majd. :music:

    Hamarosan elkezdődhet a visszaszámlálás is, már nem sok van hátra az újabb évfordulóig.
    Újabb szezon vár ránk. :music:

    Remélem, mindenki készíti a kis malacperselyét, lesz némi portéka a vásárokban...

    --------------



    De mielőtt ennyire előrerohannánk... Karácsony ünnepe van, az év legszebb ünnepe. :inlove::inlove::inlove:
    Ha tehetitek, töltsetek minél több időt szeretteitekkel, családotokkal, és mindazokkal akiket szerettek!




    Kívánok Mindenkinek szeretetteljes, áldott, békés karácsonyi ünnepeket! :inlove::)


    [​IMG]


    Üdvözlettel:
    Merilin
     
    PZoli64, tyutyika2005, PalMa és 48 más kedveli ezt.
  14. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Köszönöm az egész éves munkátokat!!! Nektek is Boldog karácsonyt !:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 25.12.23
    tyutyika2005, apja_72, nagymami2 és 11 más kedveli ezt.
  15. andi130769

    andi130769 Járnitanuló

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni, tudjuk már, mit fogunk tenyészteni januárban?
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Neon tenyésztés lesz, mosómedve és skorpió... ;) Hogy választ is kapj;) :inlove:
     
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Nálam az üres felhők között megjelent az új PP dekor és a hozzá tartozó felhősor.
    Csokis forró fürdő az új dekor neve. 50% Tp/TTP 36 óránként

    [​IMG]
     
    PZoli64, Sali~*.*, vihence és 7 más kedveli ezt.
  18. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Jajj, de jó, hogy írod, most nekem sem lenne időm bogarászni:)

    Köszi Gabi!
    Szeretem a sorozat minden darabját:inlove:. Húszról eljutottunk 50-igxD
     
    Sali~*.*, PalMa, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csokis fürdő????:eek: Megyek olvasni... nm tudom mire hat....
    Felhő jön mellé? :music:
     
    barbi021951 és aida2330 kedveli ezt.
  20. winpy

    winpy Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a gyors választ.
     
    -Holdfeny-. és aida2330 kedveli ezt.