Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)
    Szép estét neked :)
    Amióta láttam a baha pletyiket a tartalombővítésről motoszkál bennem egy érzés.
    A vörös panda régi titokállat most meglepetésre terményest is kap (?). Elképzelhetőnek tartod, hogy tovább léphet a ranglétrán és szaporítani is fogjuk, új tagja lesz az emlősök kategóriájának?
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.24
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Belegondoltál már abba, hogy a pénzesek nélkül nem játszhatnál Te sem ingyen? o_O:music: sőt sehogy sem...:pxDxDxDxDxD
    Akár a delfin is jöhetne....új tenyész állatként;) Sok olyan állatunknak van terménye amit nem tenyésztünk...8)
     
    Samborg kedveli ezt.
  3. Écy30

    Écy30 Járnitanuló

    Sziasztok! Lehet tudni hogy melyik állat lesz tenyésztésnél?? Pletykát sem látok róla. :)
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyenlőre nincs olyan hivatalos pletyka ami ideért volna:wuerg:
     
  5. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    No azért nem teljesen így működnek a dolgok , a pénzesek te írtad így a saját érdekeik szerint vásárolnak, jól teszik csak hajrá .
    Még az a szerencse a játék készítői nagyon is jól tudják hogy kellenek a nem pénzes játékosok is, és vannak köztük is igen ügyesek.
    Csak esetleg nekik több energiájukba kerül egy event. De ezek magán ügyek szerintem és ennyi.
    Ne legyek Off
    Nekem a lajhár jutott az eszemben hogy feljebb lép a ranglistán. de ez csak ex hasra ütés.
    animalt_gif_099.gif Ezt csak neked írtam, de psszt.:music:xD
     
    edina242, csillu000, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  6. tyutyika2005

    tyutyika2005 Utánpótlás-írogató

    Szia! Teljesen egyetértek veled. Én megértem, hogy vannak játékosok akik vásárolnak, nincs ezzel semmi baj. Szerintem többen vagyunk akik nem tehetik meg, hogy egy játékra költsenek és az is biztos, hogy szükség van a játék készítőinek a vásárlókra. Régebben én is vettem munkásokat meg a szezonba a bérletet, de már leszoktam. Ennek csak egy oka van farmaranyat termelnek a farmok fél áron megveszem ha van akció. Másra úgysem tudnám költeni. A szezon régen jó volt, de amióta berakták a gyopáros dolgokat amire nincs szükségem ezt sem veszem. A nagy farmon kiváltottam a gyopárt kíváncsiságból, de mivel nem tetszik hanyagolom. A kicsiken már ki sem váltottam. Minek? Ha egy farmon nem tetszik a többin sem fog. Egy ideje sajnos már a kicsiken sem kapok munkáskupont csak gyopáros segítőket amit nem tudok használni. Lehet rá akarnak kényszeríteni a gyopárra, de ez nem fog menni. Rackónál is átveszem, hiszen a napi ajándék nélkül nem lesz meg a havi dekor. De kb ennyi. További szép napot kívánok.
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Varázslatos kivi [​IMG]


    Szerintetek létezik olyan felhő ami szerencsét hoz? Legalábbis ebben a felhősorban!
    Töltsd meg őket tetszőleges tárgyakkal, vagy ragadj meg három megfelelő ajándéktárgyat, amelyeket külön kínálunk.

    [​IMG]



    Vajon mivel fog elvarázsolni bennünket ez a felhősor? A hozzá kapható dekorokkal vagy az adományával? Nagyon kíváncsi vagyok rá :)
     
    PZoli64, Kuzdern, macska49 és 3 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sokan és rég óta várjuk a Lajhár fejlesztést!:music:
    Azért írtam a fizetős témában, mert egy játékos a Bahamákra küldte a fizetős réteget:oops: De ez úgy tűnik csak szerintem bunkóság:wuerg:
    Persze, hogy kell mindegyik réteg... :music:S béke is kell:inlove:
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ma hallottam egy dallamot: A varázskert

    [​IMG]



    "Olyan zölden virágzik...", mit jelent ez számomra?

    [​IMG]

    Talán ezekkel itt?[​IMG]

    [​IMG]

    Add meg, amire az alkimistáknak szüksége van a jutalmakhoz. A listákat sorrendben kell feldolgozni, de ezt egyszerre is megteheted.


    Lehet, hogy nekem ad a rejtett készletéből, ki tudja?
    [​IMG]

    Szeretnéd az értékes nyereményeket? Minél több feladatot hajtasz végre, annál jobban megtelik a folyamatjelző sáv, és nagyszerű jutalmakat hoz. Érezd jól magad a varázskertben!

    Matrica:
    [​IMG]
     
    Hahacska, Swartsch, vihence és 5 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kedves Merilin :) Szép napot Neked :)

    Engem ezek a jósképek egy viszonylag összetett tenyésztői eseményre emlékeztetnek, bár ebben lehet, hogy tévedek.

    Ennek a képnek a bal oldala juttatta az eszembe. [​IMG] leírom, hogy mit gondolok még: Ott van a szürke holló, és gondolom később előkerül más színes tenyészállat is. Ha jók a megérzéseim ránk is fog férni egy viszonylag nyugodt tenyésztős event a múlt havi után :)

    A kosarakban azért nincs jelvény, mert nem jelvényes tenyésztés lesz. Felröpit kell gyűjteni, feltételezésem szerint fákból fog jönni. Az állatokat és tenyészállatokat a pajtából fogja kérni az event erre utal ez a mondat is: "A listákat sorrendben kell feldolgozni, de ezt egyszerre is megteheted." és a kosárban a tenyészállatokat rejtő ládák léte is erre mutat.

    [​IMG]


    Lehet, hogy a gondolataimmal nagyon az erdőben vagyok, de így érzem.
     
    Hahacska, Swartsch, vihence és 4 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Fákból jövő felreppenő????? :oops: Nem tetszik ez a gondolat:wuerg:
     
    alex0824 kedveli ezt.
  12. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A kosarakban ha a grafika pontos, akkor cseresznyefavirágok vannak, lehet cseresznyefákat fogunk ültetni és azok virágait kell majd beadogatni. Volt már olyan event, ahol eventfa volt a játékban és nem eventnövény. Egyébként pont most virágzik a cseresznye. A kosárban lévő ládák arra utalhatnak, hogy állatokat, alacsonyabb szintű tenyésztett állatokat is kell majd beadogatni a pajtából, vagy ha nincs akkor piacról, tenyésztésből. Felröpit nem látok a kosarakban, ha csak nem maga a cseresznyevirág az, de akkor mit ültetünk, ha más ültethető dolog nincs a kosárban. A grafika a gyógynövényes eventek grafikája egyébként, ami naptár szerint a tenyésztős event után jön. De persze itt már minden megtörténhet.
    :)
     
    jutka190226, Hahacska, Swartsch és 6 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Megoldjuk;) De attól még nem tetszik...:music: Jöjjön aminek jönnie kell;)
     
    semmirevaló, peter1022 és alex0824 kedveli ezt.
  14. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Nem kell megijedni!
    Lehet sima tenyésztős event is gyógynövényes grafikával. A virág esetleg a tenyésztésből a felröpi.
    ;)
     
    Swartsch, vihence, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  15. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Én nem szoktam pénzen gondolkodni.xDxD Nincs is vele bajom. Eleget tolok én is a játékba, csak Gyopárra nem jut már belőle. Na mindegy.... a lényeg, hogy ne szresszelj, mert én még nem értem fel a csúcsra, és üres minden raktár odafent. Majd jelzek, hamegvagyok, és akkor jöhet a fejlesztés.xDxD
     
    Swartsch, -Holdfeny-., inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Miért kéne feltétlenül ültetnünk bármit is? Én is gondolkodtam a gyógynövényes eventen is, de annak a jósképeit még korainak tartottam, amikor itt lesz két event is amikről nem tudunk semmit. Sőt az új szezonról sem sajnos .
    Volt arra is példa, hogy cseresznye fákat kellett egy területre kirakni és azt arattuk. Konkrétan a játékban lévő cseresznyefa adta a felröpit, de ez már történelem és nem is emlékszem az event nevére. Még arra igen, hogy Tamás moddal beszélgettem, hogy kevés az XXL-es cserifám, de másra nem :(, elfújta az idő szele :)
     
    jutka190226, Swartsch, vihence és 3 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Nem stresszelek;) Meg amúgy is jön cukorka vásár is;)
    Élni fogok vele... Csak kérdés mikor fogjuk használni;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  18. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ha már említetted, hogy ez akár egy összetett event is lehet, abba beleférne az ültetés is.
    A grafikán meg ez a szakállas srác a segédjével általában csak állnak, mosolyognak és gyógy fűfeznek, nem tenyésztenek.
    Ha most tenyésztenek, akkor profilt váltottak, amit megértek, csak kertészkedésből mostanában nehéz megélni. Mivel nem látni jelvényeket, nem kategóriás dologra számítok, bár ettől még meglehet szabva, hogy pl madarak és emlősök adják csak a felröpit. Új profil, kezdeti nehézségek.
    Egyébként ha még nem kavartalak meg eléggé, akkor azt még elárulom, hogy a breeding compount event, az összetett tenyésztési eseményt jelent. Nézd csak meg közelebbről a matricát, mentsd le.
    :D
     
    Utoljára szerkesztett: 5.4.24
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A német eventnaptár előzetesében is szerepel az összetett tenyésztői event kifejezés. Én ebből indultam ki, de aztán lehet, hogy tévúton járok az egésszel.
    Viszont nem örülök, ha a tenyészterep helyett is gazolnom kéne, de azért megoldom azt is.xD:cry:xD
    Viszont ez nagyon szép: [​IMG], már előre örülök neki, akár honnét is kapjuk majd :)
    Légyszi kavarj ki is, ha már bekavartál szerinted :)
     
    Swartsch, vihence, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  20. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Gondolom a haladási sávon megy majd a tenyésztések száma, a jobboldalin meg a tenyésztésből származó felröpik, és amiért összetett feladatú event, a pajtából, stb, az állatok meg a tenyésztett állatok. Szóval amolyan tenyésztős, pajtából beadogatós, összetett event féle lehet.
    :D
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch, vihence és 2 más kedveli ezt.