Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Itt egy link a fordításhoz: https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/#post-860700

    Gyöngy, a pulykáiddal, amikről a minap írtál valamelyik topikban, nagyon ráéreztél a sötétkékre! ;)
     
    kontra.sz, varga1234, alex0824 és 3 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A pulykáim azóta már szalamandrává változtak ólakat akartam építeni, neont de sajnos hiába tenyésztettem, ólat építeni nem tudok mert még nincsen játékban az ólépítési lehetőség. Majd csak ha vége lesz a tenyésztő eventnek akkor kerül be a játékba az ólépítés. Szóval kivettem őket és szalamandrákat gyártottam helyettük. Jelenleg harmadolva teleraktam a terepet a három nyári színnel :)
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már rég volt ilyen jó ötleted;)
     
    jutka190226, alex0824 és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A tervek szerint igen...:music: de ez egyenlőre pletyka...8) Itt bármi előfordulhat;)
     
    jutka190226, alex0824 és varga1234 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia !
    Igen ez a pletykák szerint az augusztusi tenyésztés lesz :)
     
    HéricsBáró, jutka190226 és alex0824 kedveli ezt.
  7. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Először nagyon megörültem amikor a Baha fejlesztéséről olvastam, de nagyot csalódtam.

    Én többször írtam, hogy számítottam a Baha fejlesztésére a 600. szint felett, de nem így.
    Volt egy "kialakult" szintemelkedés. A szintlépéshez szükséges TTP különbség 1,4%-kal
    emelkedett szintenként. Az 599. és a 600. szint között 493.020.000 TTP volt a különbség.

    Maradva ennél a "menetrendnél" én néhány nap múlva a 660. szintet értem volna el,
    82 milliárd körüli TTP-vel. Ehelyett most azonnal el fogom érni a 800. szintet.:wuerg::cry:o_O:mad:

    Ez így nagyon huncutra sikerült. Igen sokan kapunk 1000 db aranybanánt és rostokolhatunk
    tovább a 600. szint helyett a 800. szinten.:(:(

    Vajon mi várható a jövőben? Mikor érkezik az újabb 200 szint?
    Így cél nélkül a Baha továbbra is megmarad a ládákat adó dekorok raktárának.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.7.22
    fakír1020, jucus100, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nehéz jó döntést hozni... :music: A játékmester... dönthetett volna a nagyobb szintlépések mellett, most akkor azért lázadnának, hogy elérhetetlen az utolsó szint:wuerg:
    Merilin ismét éveket várunk a következő szigetes szintbővítésig? Megéri még azt a játék?:music:

    látni valamit az augusztus 10 körül bevezetendő különleges gazdaköri feladatsorról?:music:
     
    alex0824 és jutka190226 kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Valaki megkérdezte már , hogy mi lesz a 800. szint utáni küldetésekben ?
    Az összes növény/állat/fa/termény/termék/akármi szerepelni fog benne beadadónként ?
     
    jucus100, -gyöngy-581, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Megtoldanám egy kérdéssel: Ismételhető lesz?:music:
     
    alex0824 kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És mik lesznek a nyeremények ?
    Megéri farmok ezreit nyitni , hogy felcammogjak a 800. szintre ?
     
    alex0824, .barbi1. és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Erre remélem nem kerül sor...:music: Én inkább valami különleges ajándékra várnék.. Pl Piccoló... 8)
     
    alex0824, .barbi1., soresne és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Megvan a 800.szint.
    Mikor lesz a különleges küldi?
     
    jucus100, inanna11, alex0824 és 3 más kedveli ezt.
  14. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Mint ahogy az ismertetőben is írták, kb 3 hét múlva, augusztus 10.-e környékén!
    :)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Volt valamikor régebben itt, a padon pletyka arról, hogy a múzeumokat megkapjuk augusztusban a bahára is.
    Erről van valami infó azóta? Lehet tudni már valami közelebbit?
     
  16. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Köszi!
     
  17. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Még a jövőben előfordulhat, hogy esetleg 800 felett kilőnek minket az űrbe mint a farmon.
    A farmon is volt olyan szakasz 100 és 200 között amikor nyugisan haladtunk.
    :)
    Merilin téged szeretnélek kérdezni, hogy mit látsz ennek a lehetőségéről, van-e már erre utaló jel a varázskönyvedben? Szerinted várható, hogy megbokrosodnak a jövőben a bahamás szint btp igényei?
    :)
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex!
    Pont valami ilyesmin törtem én is a fejemet. Most berakták nekünk ezt viszonylag gyengére sikerült szintbővítést, megvárják a fogadtatásást és utána következhet egy nagyobb igazítás, ha úgy döntenek, hogy lenne belőle bevételük, hiszen a szintlépőket el kell adni és ezzel a mostanival nem hiszem, hogy túl nagy lenne a kereslet rá.
    Akinek fontos volt a baha ő tett érte, hogy meglépje a végső szintet akárhány is volt.. láthatják, hogy a játékosok nagy része újra a végén van (már, ha erről készül bármi fajta kimutatás és nem csak sacc/kb határozták meg)
    Minden esetre én már a baha csevegőben is leírtam, hogy nekem ennyi bőven elég a változásból, nem igazán kérek még.
    ********
    Más:
    Tegnap este az jutott az eszembe, ezért is kérdeztem Merilint róla, hogy a 800. szint különleges jutalma amit augusztusban kb 3 hét múlva kapunk meg, esetleg hozzáférés lehet/ne a bahás dekortárolóhoz, és tervrajzok. Ez elég kellemes és értékes meglepetés lehetne azt hiszem. Mi véleményed róla?
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mi értelme lenne a dekoros tárolóknak a 800. szint után? ha csak az nem hogy tovább bővül a szigetes szintrendszer... ;)

    Gazdakörrel elérhető tárolókat eddig csak a horror kertbe kaptunk... Csodálkoznék ha ez változna:music:
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Neked nincsen szintszozós dekorod ami mindenhol hat? Neked mindegy, hogy a majom 8*2 kockát foglal el a bahán is, vagy 4-et? Sőt a bahán vannak a top-os nyeremény szorzós dekorjaim is ezek viszont majdnem mind 2*2-esek túl nagy helyet foglalnak el a ládát adó dekorjaim elől..
    Lehet, hogy nálad nem ott vannak kint, de nálam igen.
    PS: Én nem azt írtam, hogy a gazdakörből kapjuk meg a tárolót, hanem annak a megszerzésének a lehetőségéről írtam. "hozzáférés lehet/ne a bahás dekortárolóhoz"
    Úgy gondoltam, hogy ha megoldjuk a feladatsort megjelenik a szentélyben a szobor amit kiválthatunk.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.7.22