Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kevés az esély erre... :music: persze itt semmi sem lehetetlen8)
    Én inkább valami ismétlődő feladatsorra várok... jó nyereménnyel;)

    Közbe eszembe jutott egy állati vicces nyeremény... ha végzünk a különleges feladatsorral... megnyílik előttünk újabb lépcsőrendszerxDxD
     
    Kergekacsa, jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!


    Féltucat láda látszódik az idézőkönyvem lapjain, némi segítő-kupon, illetve a városi kereket is megpörgethetjük néhányszor, ha áldozunk rá a kínálatban. ;):music:


    1-2-6-10.... fektetett nyolcas nincs köztük.
    Sok a kettes, ami szerepel. ;)

    A felhőnek a Tp-vadászok örülni fognak.
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük;)
    Jó lesz ez;)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Meilin!
    Nem kaptam választ, Ezért újra megkérdezem, mert engem érdekelne a válasz rá: "Sziasztok!
    Volt valamikor régebben itt, a padon pletyka arról, hogy a múzeumokat megkapjuk augusztusban a bahára is.
    Erről van valami infó azóta? Lehet tudni már valami közelebbit?"
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jön az majd a Német múzeumok éjszakájával együtt;)
    Reméljük;)
     
    jutka190226, alex0824 és Kergekacsa kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha ezt zölddel írtad volna le akkor még nevetni is tudnék rajta, de sajnos úgy látom, hogy komolyan is gondoltad?
    Ha nem haragszol inkább megvárom amíg Merilin kinyitja a könyvét és ő maga válaszol rá.

    PS: Eszembe jutott még pár kérdés amire szeretnék választ kapni Merilintől:
    [​IMG]forrás

    Ezek a képsorok olyan szépek, hogy le a kalappal a grafikusok előtt akik megrajzolták:)
    Úgy nézem a dominók térben helyezhetőek el majd. Ez magával vonzza azt, hogy sokkal több növényre és felröppenőre lesz szükségünk.
    -Jól érzem, hogy az átlagosnál több ültetni valónk lesz, ha a megfelelő mennyiségű érmét ki szeretnénk váltani az éremboltból, és még a növények adta kisebb nyereményeket is ki szeretnénk használni.
    A nyereményekről már írtál, olvastam.
    -Most is élni fog a csere lehetősége, mint a hasonló eventekben eddig mindig?
    -Lesz lehetőségünk nullázásra vagy a melegebb éghajlaton fog az event játszódni?
    Remélem legalább két területen lesz alkalmunk eventezni.
    -Ha teljesítettük a kötelező fealadatot lesz lehetőségünk a további játékra is?
     
    Utoljára szerkesztett: 21.7.22
    HéricsBáró, PZoli64, vcsaba18 és 6 más kedveli ezt.
  7. Bözse

    Bözse Rutinos

    Kedves Mindenki!

    Rég jártam a fórumon és rég nem hívtalak Benneteket találkozni. Azóta biztosan van jó pár új Játékos, Akiknek az én nevem nem mond semmit. De a Régiek tudják, hogy ez a név az évenkénti kétszeri talikkal forrt össze. A májusi és szeptemberi bulik a P. E. (pandémia előtt) időkben az év széria tartozékai voltak. Aztán jött ami jött és ez is kimaradt az életünkből. Mivel nem látszik azóta sem a vége, sőt a helyzet inkább romlik, így Szilvivel megelégeltük a dolgot és újra kéz a kézben belevágunk a szervezkedésbe. A jelenlegi események tükrében viszont nem tartanám ízlésesnek a korábbi vicces kiírási formát. Ezt ne is várjátok tőlem! Maradnak a puszta tények. Farmos találkozó a szokásos helyen, a Fanyűvőben, szeptember 17-én 14 órától. Előzetes jelentkezés szükséges a helyfoglalás miatt. Ezeket a .sylvia72. és a Bözse farmokra várjuk nagy-nagy szeretettel. Türelmeteket kérjük, hisz mindketten dolgozunk, így nem 10-15 perc lesz a válaszok átfutási ideje. Gondoljátok át és szeptember 10-ig jelezzétek felénk a szándékaitokat.

    További szép estét kívánok Mindenkinek! Remélem pár Embernek örömet szereztünk ezzel a lépésünkkel!

    Have a nice Game!
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Bözse :)
    Azóta, hogy erre jártál és beszéltünk bizony sok víz lefolyt az Erdei tisztás patakján. Sajnos sok minden történt, jó is és rossz is. de nem tudunk kibújni a történések alól.
    Soha sem voltam találkozóra járás híve és most sem fogok másképpen tenni, de ettől függetlenül örülök Neked és ennek a hírnek is :)
    Jó szórakozást és sok jelentkezőt kívánok Nektek :)
     
    PZoli64, Nagyii58, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Üdv újra itt!

    Azt hittem nem jól látok;) Jó hogy lesz újra találkozó!
     
    Borzas.Kata, Bözse, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)

    A kérdésedre egy választ most találtam meg ez az event feltételezésem szerint augusztusban (?) lesz, Nyárinapfény óltörténetek vagy valami ehhez hasonló névvel fog szerepelni:)

    [​IMG]


    [​IMG]

    Szemüveges kaktusz, szörfdeszka virág. Lapát Virág SZIVÁRVÁNY BÓNUSZ

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG]
    Ültesd el a 4 eventnövényt és ajándékozd oda az állatoknak , hogy 2-3 pontot és nyereményeket kapjál érük. Ahogy gyűjtöd a pontokat, az állat nőni fog. Utána pihennie kell, és vigyázhatsz egy másik állatra! Akkor nyered meg fődíjat, ha több állat elérte ugyanazt a szintet. Használd a szivárványszínű bónuszt bónuszt a boltban, hogy az állatok gyorsabban elérjék a következő szintet. Nyerj napfényjelzőket is a vízi kalandhoz.
    Nyereménydekorok az eventben.
    Forrás
    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG]


    [​IMG] forrás:
    Merilin kérlek segítsél időben elhelyezni ezt az eventet :) Ez már augusztusi lesz vagy még ebben a hónapban játsszuk ezt az óltörténeti eventet?
    Közben búvárkodtam egy picit és ezt találtam az Átfogó event ismertetőjében ennyi infót róla:
    [​IMG]
    Napfényzseton
    Barátság típusú eventből szerezhető összesen 4 db


    PS: Mi lesz a fódíj meg tudod súgni nelünk?
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.22
    HéricsBáró, maszilva, Gio és 10 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem csak figyelmetlenség miatt nem látom a felhőt:music: Nem feltétlen örülnék csupán dekoroknak...:music:
     
    ^^Ayumi^^, Nagyii58, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem nem lesz, akkor érjük el kb a 2. felhőt a pecázás közben amikor ez az event megjelenik, Két felhő lenne a nyeremény? Jó lenne, de majd kiderül.
    Az eventelőzetesekben szinte soha sem jelenítik meg a felhőt, legfeljebb a beadási ablakban tudnánk meglesni, tehát lehet bizakodni..
     
    HéricsBáró, Pitemano, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!

    Rég beszélgettünk, valóban sok minden történt mindenkivel, majd összekapom magam!
    :)
    A képen nagyon megtetszett a sirály. Általában egy új állat grafikája ha bekerül, akkor később nagy eséllyel lehet számítani a megjelenésére mint új jövevény a farmon. Remélem majd köszönthetjük ezt a néha pofátlan madárkát is.
    :)
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm, jövő hónapban titok ól akció jön...:music: Lassan időszerű lesz megtudni az új állat kilétét;) Aztán Jancsika:inlove: mit fog enni kérdése is jöhet:p
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Lehet, hogy a sirály lesz a főnyeremény? Én azt nem hiszem, hogy az új titokállat egy másik eventben jelenjen meg, az adott hónapban, de a sirálynak örülnék :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.22
    HéricsBáró, Pitemano, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez reális elgondolás;) De milyen állat jön a titok ólakból... újdonságként?:music:
     
    Pitemano, Nagyii58, alex0824 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Elég király , hogy pont egy sirály jön . :inlove: És ha , jön , és itt lesz , akkor mit fog enni ? xD

    Ha volt a telholdon jóóó sok dolog fejlesztés , és utána abahára jött jóóóóó sok dolog fejlesztés , akkor a farmra mikor fog jönni jóóóó
    sok fejlesztés ? :inlove:
     
    Pitemano, Nagyii58, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Most kaptál szép új fát. Nem elég? Ládát adó dekorokat bontanál a fejlesztésekért?
    És mi van, ha a farmon lesz a sirály, úgy már csak elég lesz? Vagy nem? xD:cry:xD
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jöjjön;) Játszani jó;) A pengősboltba jönni fog sok új dolog... vagy kongani fog az ürességtől;)
     
  20. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia!Kérlek ne nyitott hasfallal vagy egyéb kórház látogatás után gyere.Nem élnék túl még egy olyan találkozót:):oops::D
     
    alex0824, Samborg, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.