Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!


    Sajnos az idézőkönyvem a nagy meleg miatt délibábot mutat, nem látok semmit a lapokon, ami ezzel kapcsolatos lenne...


    Ezt mindenki másképp ítéli meg, kinek mi a fontos...
    Úgy látom, cserélgethetünk a szokásos módon.
    Elég nagy a forróság, nem szükséges utazgatni hozzá.
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a válaszokat.
     
    HéricsBáró, jutka190226 és Kuzdern kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kedves Merilin!

    Szeretném megkérdezni: a pengősbolt kínálatáról, még nem látni semmit?:music:
    Nagyon érik a kiürülése...:wuerg:
     
    alex0824, jutka190226, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  4. fagyalné55

    fagyalné55 Fórum-zöldfülű

    Mi az a Fanyűvő?
     
    alex0824, Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy fővárosi étterem;) Ahol a farmerek találkoznak8)
     
    alex0824 és achmed1122 kedveli ezt.
  6. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Sajnos az idézőkönyvemben nem látni semmi ezzel kapcsolatosat.
     
  7. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló-tanoncok!

    Lapozgattam az idézőkönyvemet, hogy a közeljövőben mi várható...

    A hetünk második felében boldogak lehetünk aratás közben, és a műhelyeinket is munkára foghatjuk egy kicsit.
    A városi malom működéséhez is érkeznek jegyek...
    A segítők érkezése is várható hétvége felé, valamint némi extra gyorsító és szaporító szerre is szert tehetünk.
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Úgy tűnik akcióban nem lesz hiányunk! Köszönjük az infókat!
     
    alex0824, -Erbrow-, ^^Ayumi^^ és 4 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Holnap jön az augusztusi eventnaptár ?
    Milyen eventek lesznek ?
    Lesz olyan event , aki eddig aludt , az farmot bont pont az miatt az event miatt ?
     
    alex0824, jutka190226 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már rég csináltál eventnaptár előzetest;):music:
     
    alex0824 és jutka190226 kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mert nyár van , és kint vagyok a szabadban . :cry::inlove::inlove::inlove:


    Lesz valamikor olyan event , ami az event területen van ? :p
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mintha olvastam volna már valahol ilyen olyan eventekről:p Ja de az nem hivatalos:wuerg:

    No akkor várunk arra, hogy megérkezzen;)
     
    alex0824 és jutka190226 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Megérkezett a hivatalos is, már nem kell máshonnét olvasni annak aki nem akar:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventnaptár-2022-augusztus.22677/

    Kedves Meilin!
    Ha megenged kérdezni szeretnélek az augusztusi eventekről.
    A napi küldetések a pajtát is érinteni fogják? Ha igen érdemes lesz-e vele foglalkoznunk vagy piacról kosárból megoldható lesz? (kapiunk-e hozzá rejtvényt?)
    Meglepődtem azon, hogy naptárba került a felhővásárlás. Ez csak egy felhőt fog érinteni, vagy reménykedhetünk benne, hogy a régiek közül is mazsolázhatunk?
    A nyári színű jelvények színét még most is olyannak látod, mint amiről már szó volt, nem váltottak színt menetközben?
     
    Utoljára szerkesztett: 29.7.22
    jutka190226, HéricsBáró és -W-595- kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon a Baha frissítés csak az új feladatokat fogja tartalmazni?:music:

    Olvasni sok helyen lehet... A Net világa csodákra képes... :music:
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    A bahama frissítés 2. rész az mi lesz ? Lesz újabb 200 szint vagy vagy akkor kerül be az izgi küldetés ? Mitől lesz izgi , és miért fogja megérni felkapaszkodni a 800. szintre érte ?

    A felhősor vásárban milyen felhők vehetőek meg ? Rrégiek , újak , különlegesek ? Mire fognak hatni ? Jószágokra , növényekre , vagy a zöld csíkra fognak hatni ? Mibe kerülnek , mivel kell fizetni érte ?

    A gyümölcspiac a szokásos event mehanizmus lesz ? Faterméseket kell bedobállni ? 31 óra múlva lejár a farmáruda , mit tesznek bele , hogy megérje beönteni érte a pajtát ?

    A napi küldetéses eventben milyen napi küldetések lesznek , lesz felhő , mire hat és elég a legutolsó nap bekapcsolódni ?

    Mit fogunk tenyészteni szeptemberben ? MI lesz az új tenyészállat ? Volt már neon ól event , jelvényes . Mikor lesz kapálós termelős ?

    A titkos ól gazdakörijében lesz olyan láda , ami tetszik Gyöngynek ?

    A fás válogatásban mit fogunk válogatni ? Lesz valami izgi fa , vagy valami izgi ? Ládaválogatás mikor lesz ? Lassan 1 év 7 hónapja nem volt . Miért nincs ?

    A memóri akrátyás eventet nem szeretem . Túl sokat kell gondolkodni . Lesz eső ? Megérős lesz ? Lesz bolt ? És ha lesz bolt , akkor lesz valami , amit tucatszor lehet kiváltani ? A pihenős szezon szezondekorja ennél az eventnél fog használodását kivetni , szóval lesz mit aprítani a pitébe ?

    A csere eventben lehet cserélni a hanami pikniket ?

    A telihold csak 2 napos lesz ? Nem lesz pót fejlesztés ?

    A 27. szezon dekorja mire lesz hatással ? Mikor jön hozzá pót felhő ? Mire fog hatni ? Hogy lehet megszerezni a dekorokat rá , ha nem csináltam a szezonokat ?

    Szeptemberben milyen eventek lesznek ? Gondolom lesz telihold , nublonok , valdemár memória kártyás átnyúlik , tenyésztős .

    Valdemár mikor lesz Lesz benne új portéka ?

    Lesz valamikor tojásvásár ? Lesz új tojás ? Ha igen , mire foghatni ?

    Favonat , ólvonat , panni vásár , bingó , lúdmilla , eventes területen levő event lesz valamikor ?

    Mi lesz a party pörgetés új nyereménye ? Mire fog hatni ? Lesz rajta új dolog , ami például olyan , hogy egyszer lehetett rajta event nyereményeket pörgetni ? Lesz rajta tenyészállat , ól ?

    Tenyészállat válogatás régen volt . Mikor lesz ?

    Rackó dekorja lassan eléri az 5 számjegyet . Lassan . Nagyon lassan . Túl is fogja haladni vaamikor ? Év végén lesz rá felhő ? Ha igen , mire fog hatni ? Honnan lehet megszerezni rá a dekorokat ?
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Húúú Jancsika, ez még tőled is erős volt;)
    De eszembe jutott egy régi hsz Jónástól... csupa igen nem volt benne:music:
    Merilintől is szívesen olvasnék ilyent:p
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Van még kérdésem , de azokat még gyűjtögetem , ízlelgetem , alakítgatom . xD:inlove::inlove:
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Tovább nem is olvastalak, mert már ez a kérdésed is erősel elgondolkodtatott :D
    Miért is vagyok én a 800. szinten? Halvány fogalmam sincsen, megéri-e vagy sem.. Egyszerűen csak játszottam éveken keresztül jutalmul pedig rám sózták ezt a szintet, holott nem kértem és nem vágytam rá annyira. Ezenkívül még egy halom fát, növényt ólat..xD:cry:xD
    Ebben csak reménykedem, hogy folytatódik a tendencia, és nagyon örülnék neki, ha jönne belőle újabb, de ha arra gondolok, hogy már megint kapunk egy új állatot a bahára no attól viszont kiráz a hideg...:cry:
    Pontosan ezt számolgattam én is, hogy esedékes az új PP-s dekor, és remélem nem csak dísznek fog jönni:D, hanem megéri majd a területen használni is, és sokat pörgetni érte.
    Remélem a jósunk válaszolni fog, ha erre jár, mert kíváncsi vagyok én is a jövőre és nem utolsó sorban az újabb pletykákra.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.7.22
    HéricsBáró, alex0824 és jutka190226 kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez sejthető;) Jöjjenek azok a kérdések, hátha kapunk rá választ:music:
    35 % tuti nem fog adni....:wuerg: gyanítom ládát sem... - mostanság nem divat... tehát dísz lesz:music:
    Új állat a szigeten:music: Táp legyen neki aztán lehet szaporítani;)
    800. szint - reméljük csupa jót hoz;) Pl egy erős gazdakört növényekkel fatermésekkel:music: Ha jó lesz az jutalom, akár ismétlődőd is lehetne:music:
     
    alex0824 és jutka190226 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jöhet, el fog férni itt ahol a többi is volt, csak a gondom az, hogy ha megnyitom állandóan keresnem kell, mert itt a pirost játszik velem és nem tudom hová teszi be a megkezdettet a rendszer.
    Nem tudom, hogy másnak is van-e ilyen gondja, de én néha már kicsit unalmasnak találom, hogy keresnem kell, mert nem jelenik meg ott ahol lennie kéne.