Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, alex!
    Egy hónapig nem lenne event, na azt adnám, ahogy a gyerekek mondanák. ;)
     
    Samborg, alex0824, -Erbrow- és 3 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 2.8.22
    HéricsBáró, maszilva, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Reméljük lesz....
    S ez egy jövőről beszélgetős topik...
    Én sem hallottam róla, de azért remélem lesz, hogy lesz;) meg még sok sok más egyéb dologra is kíváncsi lennék...
     
    alex0824 kedveli ezt.
  4. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Na ilyen egy jó darabig tuti nem lesz, 1 hónap alatt a cigiről is lelehet szokni, nem hogy az eventezésről, vagy a farmról. Ilyet nem kockáztatnának meg.
    :D
    Nem hagynák ki, annyi party pöri fogyhat a csilliárdnyi beadható állatkák miatt, hogy simán betervezhetik az évre.
    :)
    Én abból indultam ki a tippjeimnél, amik között van elég elszállt is, de akár elképzelhető is, hogy ha valaki a Wikis térképet teszi be konkrétan jelőlve rajta egy területtel, akkor az kimondottan az adott ország nevét írta be a keresőbe. Ez pedig elvileg akkor történik, ha valamire rákeresve ezt dobja a net, hogy csak ott található meg abban az országban, vagy arra az országra jellemző. Szóval vannak elszállt tippjeim, de elég sok minden jellemző csak kimondottan Venezuelára.
    :)
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jóságos ég:wuerg::music:

    A minieventes dolgokat azért csak nem jósolja ilyen burkoltan a könyv:music:

    8)Repjegyet lehet venni a melegebb éghajlatra:music: esetleg lehet ilyent kapni:p szavazás alapjánxDxDxD

    Az állatok tetszetősek lennének.. a hüllő tenyésztés különösen;)

    A hiperinfláció:wuerg: rosszul érintene-.-
     
    Merilin és alex0824 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex :)
    Láttam és olvastam is, közben jókat kuncogtam némelyikek tippeden :)
    Az ötletet a karib tengeri nyarlási feltételezésed hozta meg nekem is, mert már mindent leírtál amit tippelhettem volna, csak ezt nem:music::oops: :D
    No akkor rajta, gondoltam és leírtam én :D Néha elég nehéz utánad bármi újat leírni és tippelni.
    Arról nem is beszélve, hogy imádok kincset keresni szerettem ezt az eventet és örülnék neki, ha újra játszhatnám és a film zenéjét is szeretem:
     
  7. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Mondom, hogy vannak benne elszállt dolgok is, de a mai világban én már bármit eltudok képzelni. Ráadásul láttam már jópofa, ötletes, dolgokat is a játékban.
    Az elsődleges lehetséges tippem még mindig a madárka, ezt találtam a legjellemzőbbnek az adott országra.
    [​IMG]
    Persze vannak ott más dolgok is gombák, kétéltűek, hüllők, egyéb jellemző növények is. Szóval csak egy tipp a sok közül, aztán vagy bejön vagy nem.
    :)
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    És mit szólsz a jaguárhoz? Ő még hiányzik a bahás csúcsragadozók közül :)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.22
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én pont azt a tábort erősítem, akinek ez évek alatt sem sikerül. :) Persze nem is igen akarok leszokni, szerintem.
    Na mindegy.
    Lehet Venezuelában rendezik a farm olimpiát majd. ;)

    javítottam , gyöngy!
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.22
    HéricsBáró, magdi06, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Merilin térképe Venezuelát mutatta, nem Kolumbiát :), de ettől még lehet/ne ott a farm olimpia is. :)

    PS: Jó lenne tudni, hogy milyen területen kéne tovább haladnunk, mihez kaptuk a kérdést, mert így megfeneklettünk és már azt hiszem ötletünk sincsen, mindent összeszedtünk amit lehetséges. Kéne Merilintől valami visszajelzés, hogy merre mutat tovább az útjelzőtábla jó irányba és mi vezet az erdőbe?
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Szerintem csak kiborult a festék , és egy fás szárú felöltözött vele . :inlove:
     
    Samborg, juliannakoczkas, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Olimpia.... Top játék;)

    Szeretem Merilin jóslatait!
    xDxDxD
    Egy újabb adag szigetes szobrot kezdek felfedezni... baha fejlesztés 3. felvonás;)
     
    Samborg, ildiko44 és alex0824 kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesz valamikor olyan event , mint amikor csak az almafák adták a felröppenőt ?
    Lesz olyan event , ahol csak az ólak adják a felröpit ?
    Lesz olyan event , ami az eventes területen van ?
    Lesz olyan event , ami még nem volt ?
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem az almafák adták, ha jól emlékszem, hanem a cseresznyefák :) Akkor döbbentem rá, hogy milyen kevés az XXL-es cserifám és szereztem be gyorsan még párat belőlük :)
    Nem lehet, hogy nálad volt olyan event amikor csak az almafákat raktad kis felröpi gyűjtése miatt és arra emlékszel vissza?
    Az ólak szerintem már a neon dekorok cserélhetősége óta nem szerepelnek az étlapon ... és talán joggal, talán nem, ezt nem tudom eldönteni, nézőpont kérdése a dolog :)
    Az eventes területet meg tartsák meg magunknak, ha kérhetem :)
     
    HéricsBáró, ildiko44 és alex0824 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jöjjön mindegyik;) Szépen sorban egymás után!
     
    alex0824 kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesznek a fán új csillagok ?
    Lesz új mesterség ? Lesz szintbővités ott is ? Ott is lehetnének 300 szint , oszt le van tudva végtelen időre .
    Lesz új tenyészállat ?
     
    -Holdfeny-. és alex0824 kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Pont , hogy új elemet tettem az egérbe , és még érzékenyxD

    Lesz olyan event , ahova kell rengeteg állat ? Vagy termény ? Vagy bármi más ? :inlove:
     
    ildiko44, alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Remélem, hogy a napi küldetés event ilyen lesz, hogy a pajtából kell majd beadni...
     
    HéricsBáró, ildiko44 és alex0824 kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha az lesz , akkor mit kell bedobálni ? Időre kell beadni bármit , vagy random kér bárkitől bármit a rendszer ?
     
    ildiko44 és alex0824 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Erre gondoltál? https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/nyári-sportparádé-2016.14206/
    Nem tudom, Merilin sem tudja többször is kérdeztem már, de nem látja a megfelelő infókat :)
    Türelem és majd kiderül legkésőbb a hivatalosból :)