Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Így elsőre? Az F pace elég mutatós autó belőle, elfogadnám. A ragadozó az jöhet felőlem, elfér.
    :)
    Kolumbia esetében, Pablo Escobar jutott volna az eszembe, de nem hiszem, hogy az ő kedvelt növénykéi bármikor is jönnének a bahára!
    xD
    Ez elég korai lenne már most. Jó ha októberben lesz róla valami.
    Szezonboltban jártál mostanában?
    :music::p
    Felőlem jöhet!
    :)
    Na most mennék el nagyon gyorsan nyaralni!
    :DxD:inlove:
     
    HéricsBáró, PZoli64, Anulu73 és 6 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem engem kéne elküldened, rám férne egy Karib tengeri hajóút, feltéve, ha a játék fizeti :D

    Eddig nem értettem miért nincsenek azok a bizonyos növények a farmon vagy a bahán, de most leesett :D
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.22
    HéricsBáró, ildiko44 és alex0824 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kérlek maradj;)

    Vajon a pengősboltba mi fog jönni? :music: Mert csórikám nagyon üres:music:
    Ha szükségét érzed akkor jó utat;)
     
    alex0824 kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kuzdern, alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem is ránk férne, felfrissülne az agyunk egy picit tőle :) és nem mellesleg imádok tenyészteni is :D
    Volt még egy hasonló eventünk is, de azt nem találtam meg, a nevét pedig nem tudom sajnos :)
    PS: Azért arra kíváncsi lennék, hogy a játék készítői bemernének-e egy közös bedobálós eventet még egyszer tenni. Nem tudom végig olvastad-e az egész ismertetőt, ennek volt egy nagy közös része is.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.22
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, picit rémlik is, mondjuk ez az event még a pályafutásom elején volt, ahogy emlékszek ezzel a farmommal. Lehetne közös bedobálás is tőlem. Mondjuk közös golfütőnek, füves a talpa. :D Ezt szokták mondani. ;)
     
    PZoli64, Samborg, alex0824 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mit fog enni az az állat , amit nem tudunk még ? Ha tudjuk mit eszik , tudjuk milyen állat lesz ?
    Eszik almát barackot , pitypangot vagy tojást ?
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    S ezt a nagy közös részt, ha jól emlékszem nem sikerült teljesen végig vinni....
     
    alex0824 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Már mint kinek nem sikerült? Mert az összjátékosok mindegyike megkapta a felhőt sikerült időben teljesíteni a feladatot, viszont volt egy olyan is ahol vesztettünk, de annak az eventnek a nevére nem emlékszem már nagyon régen volt.
    PS: Visszakerestem az akkori csevegőt és igazam volt ezt a közöst teljesítettük elhoztam Mamarígen szavait a csevegő végéől.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.22
    HéricsBáró, ildiko44 és zsani_apja kedveli ezt.
  10. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szerintem legelni fog!:pVagy nem!
     
    alex0824, gőzmalom és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    valamikor ezer éve volt egy közös részes event ami nem teljesült... de valami gyengített felhőt azért kaptunk...:music:
    Lehet nem pont az amire Te gondoltál;)
    Nyeríteni is fog mellé?:music:
     
    alex0824 és gőzmalom kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Elolvastad a linket amit odatettem? Szerintem nem nyitottad meg. Ez a beszélgetés azt hiszem eléggé parttalanná vált, ha Te nem olvasod el azt amit hozok tényeket, erről én nem tehetek, részemről lezártnak tekintem ezt a beszélgetést, nincs további hozzáfűzni valóm.
     
    HéricsBáró és alex0824 kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az értéke is érdekes lehet....:music:
     
    alex0824 kedveli ezt.
  14. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!


    Okosfüles laborja - féle láda...


    Van még ott más egzotikum is, de megtekinteni nem mostanában fogom élőben (nem ide szándékozom menni nyaralni).
    Nincsen csőre.
     
    HéricsBáró, cili53, -vadocka70- és 6 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)
    Köszönöm szépen ez jó hír, eléggé értékes az Okos füles laborjának a ládája is, örülök neki :)
    Az állaton még töröm a fejemet egy picit, most hirtelen nincs ötletem, hogy mi is lehet :)
     
    HéricsBáró, cili53 és alex0824 kedveli ezt.
  16. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Lapozgatva a könyvemet, minden egyes lapján a hét hátralévő részét érintő érdekes dolgokra leltem:

    A városi malom működéséhez érkezhetnek jegyek...
    A Föld körül keringő előkerülhet egy rövid időre...
    Az erdeinknek lehetőségük lesz boldognak lenni...


    ;)
     
    -vadocka70-, -Holdfeny-., maszilva és 4 más kedveli ezt.
  17. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Köszönöm! Ezzel a madarak legalább már kizárhatóak.
    :)
    A felsorolt többi gerincesre nem kaptunk bólintást, tehát ha állatról van szó, akkor kizárhatjuk a:
    lamantint (karibi manátusz), a jaguárt, a folyami delfint, a kapibarát (vizídisznót), és a pakaránát (pettyes pakára). Maradt 39 emlős, 19 hal, 52 hüllő, 49 kétéltű, 2 ízeltlábú, ami Venezuelára jellemző.
    Remélem inkább növényről van szó, vagy bármi másról!
    :oops:
    Még egy kis segítséget kérhetünk, mert eléggé nagy az egzotikum tárháza.
    :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Semmit sem tudunk róla, csak azt, hogy nincsen csőre. Én szeretem a rejtvényeket, de erre azt hiszem nem vagyok annyira kíváncsi, hogy segítség nélkül oldalakon keresztül találgassam.
    De a múltkor sem kaptam bólintást a vombatra, aztán mégis az lett, kiderült két nap múlva.. úgyhogy én még nem adom fel a jaguárt, mit csúcsragadozót, mert az szép lenne a farmon :)
    Ez a hír ugye kapcsolódik a napi küldetésekhez? Minden területét érinteni fogja a játéknak úgy értem, hogy baha, farm, teliholdas liget?
     
    HéricsBáró, cili53, -Erbrow- és 2 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ma végre talán jön egy kis olvasni való!
    Egy infó pont elég az elinduláshoz;) Játszani jó... s majd jönnek új tippek is...:music: Bár még valóban sok az új esélyes;)

    Emlékeim szerint volt a Vombatra jelzés8)
     
    ildiko44 és Merilin kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Olvasni is tudni kéne idézem saját magamat az előző hozzászólásból: "aztán mégis az lett (vombat..), kiderült két nap múlva.. "

    *******************************************************************************************************

    Sziasztok, hoztam Nektek valami nagyon érdekes hírt a német fórumról :)


    "Emlékszel, amikor két alattomos tolvaj ellopta Guru Anse arany banánját, és soha nem kapták el őket? Extravagáns majomkirályunk ezt nem tűri, és elhatározza, hogy maga fogja elkapni a tolvajokat. Lássuk, meddig jut el a csapdájával.
    Elérted a legendás Bahamarama 800-as szintet, és feloldottál egy különleges küldetést. Menj a tanyacsarnokba, és érezd jól magad, ha elkapsz egy tolvajt és nagyszerű jutalmakat."


    [​IMG][​IMG][​IMG] forrás
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22