Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Érdekes mese, remélem nem a jutalmakra céloz! Lehet nem örülnék több tucat aranybanánnak mint nyeremény. Persze kicsi az esélye, hogy legyen az is benne, de ha mégis lenne, akkor minek?
    :D
     
    HéricsBáró, PZoli64, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem azt írtam, hogy nem az lett... hanem, hogy volt rá jelzés;)


    Nahát, nahát... vajon mennyi tolvaj vár ránk?:music:
    Ez egy mókás farm... a játékmester meg gyakran van vicces kedvében8)
     
    ladislaw11 és Merilin kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem tudom, de én sem örülnék a banánoknak túlzottan. Bár még a végén igaza lesz azoknak akik azt mondják, hogy várható további szintemelés...
    Viszont banánból annyi van (nekem), hogy egy élet alatt sem tudom elkölteni :)
    PS: szeretem a rabló pandúr játékot, kíváncsi leszek rá, hogy hányszor játszhatok el?
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
    HéricsBáró kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha lesz a nyeremények között banán akkor a szintemelés is borítékolható:music: Bár a banánok egyéb felhasználására is találhatnának ki valamit8)
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én erre nem vennék mérget, sem a patikában, sem a vegyszereket árusító boltokban...
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  6. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Miért? A szintek további bővítése lényegtelen banánköltés szempontjából, csak a szintlépések miatt, nincs lehetőséged banán költésre, az csak a szentélyben a tartalom bővítéssel lehetséges, szinttől függetlenül. Azaz újabb játékelemeket a bahán a szentélyben történő kiváltással érhetsz csak el, nincs összefüggésben a szintek megemelésével.
    :)
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm, hogy leírtad helyettem :):inlove::D
    PS: a szintlépés is banánt generál mindegyik után jár 5AB .. tehát nem fogy, hanem nő vele a számuk..
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
    HéricsBáró és alex0824 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igatad van!:music: No de akkor jöjjön az a banán költési lehetőség:p Mondjukamiszinthezvankötve:p
    A méreg ártalmas dolog... óvatosan kell vele bánni;) Ez egy játék:music:
    Itt bármit teszel, nemteszel.. generál valamit... mint a dominó:music: Még jó hogy a gondolatok nincsenek hatással a játékraxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
    alex0824 kedveli ezt.
  9. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Igen, ezek kizárhatók. Nagyon érdekes egyébként, olyan mint egy kis öleb... :music:



    o_O
    Nem célzás volt rá, hanem nyílt válasz... de mindent csak idővel.... az idő nagy úr!
    https://board-hu.farmerama.com/thre...mos-pletykapartija.22406/page-26#post-1269594

    Nem a szépbundás cicus érkezik.
    Inkább az ólakhoz van köze, mint a gazdaköröshöz.

    Ezek közül egyiket sem... előszeretettel repül rá a zöldségekre. ;)
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm, hm... érdekes... több öleb méretűt is találtam, de egyiket sem tartanám ölben:wuerg:
     
    ladislaw11 és alex0824 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ráröpül a zöldségekre és nincsen csőre? Ez akkor valamilyen denevérfajta lehet, ha jól okoskodom :)
    No most már csak azt kéne tudni, hogy Venezuelában milyen fajta denevérek vannak ami egyébként ritkaság máshol... megyek és keresem a NET-en. Alex hol vagy? Gyere segíteni légyszi :(

    [​IMG] Ez a portré róla készült forrás a Wikipádia
    De hogy ennek mi a neve magyarul azt nem tudom :D testmérete megfelel egy ölebnek és illik rá az egyéb leírás is :)
    csak a latin nevét találtam meg: Phyllostomus hastatus. Megvan a neve a mi nyelvünkön is: lándzsaorrú denevér :)

    Nagyon a dzsungelben vagyok? :D
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
    HéricsBáró, maszilva, Hahacska és 2 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Félhomályban akár öleb is lehetnexDxDxD
     
    inanna11 és alex0824 kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Elvesztettem a fonalat , hogy ez a molylepke mikor is jön . :inlove::cry::cry::inlove:

    És mit fog enni ? :D

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG]
     
    PZoli64, csimbokarc, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pfujj... Remélem gyapjú pulóvert eszik majd:music:
     
    inanna11, alex0824 és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ebben a melegben felőlem eheti .xD
     
    inanna11, alex0824 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A nemzeti ünnep környékén jön majd... egy biztosan lesz a farmon de jól eldugva mert látni sem bírom...:wuerg: A világból ki lehet vele kergetni:oops: Persze csak az élővelxDxDxD
     
    alex0824 kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem emlékszem . Kik voltak ? Miért nem kapták el őket ?



    Kit bízik meg ?

    Lásssuk ! Mi lesz a csapda ?
     
    alex0824 kedveli ezt.
  18. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Venezuelai uszkár lepke. (pudli)
    Ritka mint a fehér holló. 2009-ben készült róla az első pár fotó, utána a létezése is kérdéses volt egy jó darabig, gyakran keverik más hasonló lepkékkel. Szóval ezzel lezárulhat a kutatás, itt biztos létezni fog.
    Mint közeli esemény 2 hét és megérkezik. Itt a játékban úgy néz ki mint egy szteroidokkal kigyúrt testépítő!
    :)
    [​IMG]

    Elvileg 2009 óta nem láttak belőle egyet sem az expedicíók alatt. Valószínű ezért nem is említik kimondottan a Venezuellára jellemző jelenleg ott élő ízeltlábúak között, mivel jelenleg csak a régebbi fényképek bizonyítják feltételezhető létezését. Méreteit is a fényképek alapján becsülték fel.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.8.22
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És mit fog enni , mennyi lesz a pajtaértéke , mennyi idő alatt érik be ?
     
    alex0824 kedveli ezt.
  20. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Ezt miért tőlem kérdezed?
    o_O
    Azt hogy mit eszik még az sem tudja aki felfedezte, egyszer látta, készített talán 57 fotót, aztán a lepek hus hus elszaladt, azóta bottal ütik a nyomát.
    :)