Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia, nem mindegy, hogy hány e betűt írsz bele.
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Érdekes, amikor nem tudják eldönteni, hogy egy cirkuszról szóló tenyésztős eventbe milyen kategóriákat tegyenek be. Még az első verzióval ki is békültem, bár kétéltűt még nem láttam cirkuszba.
    Logikus lett volna választásban az emlősök, madarak, hüllők.
    Na de az emlősök, halak, ízeltlábúak, csak az emlősök terén kaphatna helyett egy cirkuszban. Bár lehet akár bolhacirkusz is, igaz bolha nincs a játékban. A halakat viszont nem tudom hová tenni, annak ellenére sem, hogy van a játékban bohóchal.
    Minden esetre, ha a cirkuszban most fellép Ingrid mint baltadobáló,(zsonglőr) akkor miért kerültek ki a madarak? Ha része az eseménynek, egyik főszereplője egy madár, annyira, hogy az egyik megnyerhető dekor is róla szól, akkor miért kell pl halak vagy ízeltlábú kategória helyette. Én még egy kicsit bízom benne, hogy azért még van a központban olyan, aki valaha járt cirkuszba, és csak egy picit is megpróbál logikusan gondolkodni, bármennyire is megerőltető lehet az.
    Az első verzió még mindig közelebb áll a valósághoz mint a második.
    :)
    [​IMG]
    [​IMG]Fantasztikus zsonglőrjáték.
    [​IMG]Csodálatos hármas.
    [​IMG] Gyakorolj, gyakorolj.
     
  3. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A boltos kínálatban hasonló tételeket mutatott az idézőkönyvem, mint ami a farmunkon lévő kisboltban némi fizetőeszközért kiváltható.
    Az éremboltban lesz néhány talány is.... :music:
    A városi malomhoz és a segítőkhöz való jegyek többször is kiválthatóak, a többi tétel csak egyszer lesz kínálva.
    A dekorok különféle tulajdonságokkal bírnak. A kis pluszos 5-ször örvendeztet meg bennünket, az érzelmeink közben a harmadik szintre kerülnek.:inlove:

    Égi áldásra nem számíthatunk az idézőkönyvem szerint, és ragasztanivalót sem láttam.

    Maradunk a farmon gazolni, nem szédülünk közben, és az öreg erdő is békében marad.
     
  4. Kinguska96

    Kinguska96 Járnitanuló

    Sziasztok!Kérdezni szeretném hogy a Sajtgolyó eventnövéy amit megtermelek ma és holnap 14 óráig azt 14 óra után is felhasználhatom vagy újra kezdődik elöről a termesztés
     
  5. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Szia!
    Igen, felhasználhatod holnap 14:00 után is.
     
    jutka190226, varga1234, Merilin és 2 más kedveli ezt.
  6. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Tenyésztős eventtel kapcsolatos pár kép:


    Képkivágásioioada.png
    :)
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)

    A válaszodat köszönöm, sokat segített :)

    Azt viszont még csak megértem, hogy ilyen aszályos időben spórólnak a felhővel, de hogy a matricával is, ezt teszik ez számomra felfoghatatlan..:oops:. sztrájkolnak a matricagyárban?:cry::music:

    Megtaláltam az event kosarait:

    [​IMG] Forrás
     
    Utoljára szerkesztett: 14.8.22
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahogy látom a nyeremények között lesz a Rémséges Farmaranyfa. Remélem az 2 FA- t ad!? :D ;)
    ..esetleg, ha rosszul látom, egy dobott szaltót megér, mert azt bevállalom ;)
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!köszönöm!

    Kíváncsian várom a kis+-os dekort;)
     
  10. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Szia! Köszike.
     
    varga1234 kedveli ezt.
  11. agikka

    agikka Járnitanuló

    Sajnos már lejárt
     
  12. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!


    A hét folyamán vásárolgathatunk akciósan, és a városi kerékhez is érkeznek jegyek.

    Hétvégén az állatoké lesz a főszerep: felturbózhatjuk kicsit a műhelyeinket, és az állatos ólaink is boldogok lehetnek egy rövidke időtartamra… láttam színesedő állatbabákat a szokásos tápos, valamint extraüvegcsés csomagokkal, némi farmboltos fizetőeszköz-szerzési lehetőséggel.
     
  13. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Minden majd kiderül, én még nem látok rózsaólat. de ami késik...eljő:)
     
    jutka190226, PZoli64, alex0824 és 3 más kedveli ezt.
  14. Jánosgazda38

    Jánosgazda38 Haladó

    Hétvégén milyen állat lesz a tenyésztési ólba??? Köszönöm!
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    [​IMG]Emlősök
    [​IMG]Madarak
    [​IMG]Kétéltűek
    A pletykák szerint ez volt a terv.... de a madarak, emlősök kihullottak állítólag és hal illetve ízeltlábú kell helyette:music:
     
  16. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Telepakoltam a kupit az egytápos akciónál (emlős, madár, kétéltű), ha változtatnak az szivatás lenne.
     
    jutka190226, tara100, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha nem túl sürgős a válasz akkor a tanácsom az, hogy várjál holnapig, holnap kapunk evenismertetőt és abból majd kiderül. A pletykák nagyon bizonytalanok most sajnos.
    Szia!
    Legfeljebb, majd holnap korrigálod azt amit kell, ahogy én is. Ez itt még mindig a csak a pletykák helye, és a pletykák változhatnak, de lehet az is, hogy nem fognak..
     
    jutka190226, PalMa, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  18. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Általában egyszerű egy eventet ismételni, láttunk már jó pár visszatérő eseményt.
    Na de ez a 4 évvel ezelőtti event ismétlése, valamiért kifogott a játék készítőin.
    Anno ez az event nem volt jelvényes, a cirkuszi füzér jött még onnan is, ahonnan az ember nem is akarta, a vízcsapból is felröpi folyt, nem volt sem kategóriákhoz, sem kimondottan tenyésztéshez kötve.
    Jöhetett: farmon, szántón, tölgyesen, bahán, esőerdőben, zuhatagok szigetén, növényből, fából, terményesekből, ólakból, tenyésztésből.
    Most ennek a tervezett megváltoztatása(pletykák alapján) okozott akkora fejtörést,
    hogy megkavarta a moderátorokat , a jósokat és játékosokat egyaránt. Lassan itt az eventismertető és még csak eventkosarakat sem láttunk az elmúlt hetekben, annyira bizonytalan volt a kimenetele a változtatásoknak. Aztán az is lehet, hogy a 4 évvel ezelőtti event mintájára, nem is lesz végül kategóriákhoz kötve, csak esetleg simán tenyésztéshez(bármi), ebben az esetben meg mindegy, hogy ki mivel készült. Amolyan kecske is jól lakik , káposzta is megmarad dolog lenne, nem bukna senki, aki az egytáposnál készült bármivel. Ez kibékítené azokat is az eventtel, akik az első verzió szerint készültek az egytáposnál, az eseményre. Na de ezek csak utolsó pillanatban történő elmélkedések, egy egyszerű dolgon, ami egyébként úgy tűnik inkább, hogy lehet bonyolult.
    :)
     
    ljanika6, jutka190226, PalMa és 11 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezért van az, hogy jó is a pletyka... és nem is...:music:
    Érdekes változás lenne ha a jövőben nem lenne a tenyésztésről előzetes infó.... A piac már rég nem játszik igazi szerepet a játékban:wuerg:


    Egytápos tenyésztés meg lassan minden tenyésztős eventnél befut...:music:

    Vajon hányan olvastak vissza eventismertetőket évekre visszamenőleg?:eek:o_O És minek is... készülni simán lehet az eventismertető olvasása után...
    -------------------------------------------------
     
    jutka190226, böbe764 és ildiko44 kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    ---------------------------------
    Szia!
    Holnap jön az ismertető. Szerintem tenyészteni kell majd. :D ;)
     
    jutka190226, Boccio71, gőzmalom és 3 más kedveli ezt.