Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 8.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tarkacica47

tarkacica47 Junior szaki

Szia! Köszike.

varga1234 kedveli ezt.
  2. agikka

agikka Utánpótlás-írogató

Sajnos már lejárt

3. Merilin

Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

Kedves Varázsló - tanoncok!

A hét folyamán vásárolgathatunk akciósan, és a városi kerékhez is érkeznek jegyek.

Hétvégén az állatoké lesz a főszerep: felturbózhatjuk kicsit a műhelyeinket, és az állatos ólaink is boldogok lehetnek egy rövidke időtartamra… láttam színesedő állatbabákat a szokásos tápos, valamint extraüvegcsés csomagokkal, némi farmboltos fizetőeszköz-szerzési lehetőséggel.

4. ildiko44

ildiko44 Fórumfelvigyázó

Minden majd kiderül, én még nem látok rózsaólat. de ami késik...eljő:)

jutka190226, PZoli64, alex0824 és 3 más kedveli ezt.
  5. Jánosgazda38

Jánosgazda38 Aktív író

Hétvégén milyen állat lesz a tenyésztési ólba??? Köszönöm!

6. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Szia!
    [​IMG]Emlősök
    [​IMG]Madarak
    [​IMG]Kétéltűek
    A pletykák szerint ez volt a terv.... de a madarak, emlősök kihullottak állítólag és hal illetve ízeltlábú kell helyette:music:

7. mucus252

mucus252 Fórumlakó

Sziasztok! Telepakoltam a kupit az egytápos akciónál (emlős, madár, kétéltű), ha változtatnak az szivatás lenne.

jutka190226, tara100, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia!
    Ha nem túl sürgős a válasz akkor a tanácsom az, hogy várjál holnapig, holnap kapunk evenismertetőt és abból majd kiderül. A pletykák nagyon bizonytalanok most sajnos.
    Szia!
    Legfeljebb, majd holnap korrigálod azt amit kell, ahogy én is. Ez itt még mindig a csak a pletykák helye, és a pletykák változhatnak, de lehet az is, hogy nem fognak..

jutka190226, PalMa, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  9. alex0824

alex0824 Fórumőrült

Sziasztok!
    Általában egyszerű egy eventet ismételni, láttunk már jó pár visszatérő eseményt.
    Na de ez a 4 évvel ezelőtti event ismétlése, valamiért kifogott a játék készítőin.
    Anno ez az event nem volt jelvényes, a cirkuszi füzér jött még onnan is, ahonnan az ember nem is akarta, a vízcsapból is felröpi folyt, nem volt sem kategóriákhoz, sem kimondottan tenyésztéshez kötve.
    Jöhetett: farmon, szántón, tölgyesen, bahán, esőerdőben, zuhatagok szigetén, növényből, fából, terményesekből, ólakból, tenyésztésből.
    Most ennek a tervezett megváltoztatása(pletykák alapján) okozott akkora fejtörést,
    hogy megkavarta a moderátorokat , a jósokat és játékosokat egyaránt. Lassan itt az eventismertető és még csak eventkosarakat sem láttunk az elmúlt hetekben, annyira bizonytalan volt a kimenetele a változtatásoknak. Aztán az is lehet, hogy a 4 évvel ezelőtti event mintájára, nem is lesz végül kategóriákhoz kötve, csak esetleg simán tenyésztéshez(bármi), ebben az esetben meg mindegy, hogy ki mivel készült. Amolyan kecske is jól lakik , káposzta is megmarad dolog lenne, nem bukna senki, aki az egytáposnál készült bármivel. Ez kibékítené azokat is az eventtel, akik az első verzió szerint készültek az egytáposnál, az eseményre. Na de ezek csak utolsó pillanatban történő elmélkedések, egy egyszerű dolgon, ami egyébként úgy tűnik inkább, hogy lehet bonyolult.
    :)

ljanika6, jutka190226, PalMa és 11 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

Szia!

Ezért van az, hogy jó is a pletyka... és nem is...:music:
    Érdekes változás lenne ha a jövőben nem lenne a tenyésztésről előzetes infó.... A piac már rég nem játszik igazi szerepet a játékban:wuerg:

Egytápos tenyésztés meg lassan minden tenyésztős eventnél befut...:music:

Vajon hányan olvastak vissza eventismertetőket évekre visszamenőleg?:eek:o_O És minek is... készülni simán lehet az eventismertető olvasása után...
    -------------------------------------------------

jutka190226, böbe764 és ildiko44 kedveli ezt.
  11. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

---------------------------------
    Szia!
    Holnap jön az ismertető. Szerintem tenyészteni kell majd. :D ;)

jutka190226, Boccio71, gőzmalom és 3 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

Ezek után már azt is el tudom képzelni, hogy keresztezzük az állatokat:p

jutka190226 és Boccio71 kedveli ezt.
  13. Merilin

Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!

Nem gondolom, hogy az esetleges ellenérzéseket / ellentéteket itt kiteregetve, mindenki előtt kell intézni.
    Ez már a második alkalom, hogy a topik ennek esik áldozatul. Első alkalommal szemet hunytam még felette... de ezt a jövőre nézve nem garantálom!

Ha valakinek valamilyen problémája van valakivel, azt lehet személyesen az illető játékosnak címezni magánúton, postán!

Az a kérésem, hogy a topikban mellőzzük a személyeskedést, egymás bántását! Egy játék fóruma sosem lehet ennek helyszíne!

Amennyiben a 3 játékosnak továbbra is problémája van egymással, lehet pihentetni is egy kicsit a dolgokat, amíg mindenki visszatalál a rendes kerékvágásba, és rendeződnek a konfliktusok!

Az érintett hozzászólásokat törlöm.-.-

Anulu73, macska49, Kincső52 és 24 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szasztok
    Nem vagyok pár napig , és .... mit tenyésztünk szeptemberben ?xD:inlove:

jutka190226, alex0824, -Holdfeny-. és 5 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

Jó reggelt!

Hamarosan megérkezik a várt ismertető;) Remélem ennyi titkolózás után igazán érdekes dolgot olvashatunk;)
    Hiányoztál Jancsika:inlove:

Mikor jön új állat a kupiba? Pl a kakas érdekes lennexDxDxD

jutka190226 és alex0824 kedveli ezt.
  16. alex0824

alex0824 Fórumőrült

Sziasztok!

Hamarosan érkezik hozzánk egy kerekkerék főnyeremény akciós vásár.
    Forrás!

Lehet majd pótolni a hiányzó dekorokat a felhőkről.
    Volt már régebben ilyen eseményünk.

:)

17. zsani_apja

zsani_apja Fórum elő legendája

Szia!
    Több ilyen akció is volt. Valentin napi, ha jól emlékszek. Így van, aki folyamatban szerelmes. :D ;)

jutka190226, genka53 és alex0824 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

Szai Alex :)
    Ennek a hírnek kimondottan örülök, köszönöm szépen, hogy hoztad :) Már pontosan tudom is, hogy melyik dekorokat szeretném újra beszerezni a választékból :)
    Kíváncsi leszek rá, hogy a legújabb PP-s dekor képét mikor teszi valaki közzé és
    milyen tulajdonságai lesznek :)?
    Apja!
    Az a dekor vásárlás amit Te emlegetsz nem a PP-s dekorokra vonatkozott, hanem idézem: "A kínálatban csomagokat vásárolhatunk meg, amelyek az elmúlt évek alatt megrendezett valentin napi eventekből (és egy vásárból) megszerezhető dekorokat tartalmazzák."
    Ami hírt Alex hozott az pedig a régi PP-s dekorok újra beszerezhetőségéről ad hírt.

Utoljára szerkesztett: 17.8.22
  19. alex0824

alex0824 Fórumőrült

Nem vagyok benne biztos, hogy karácsonyig újra befut ez az akció! Bár...
    :D
    A tulajdonságokat illetően még találgatni sem merek.
    :oops:

20. -gyöngy-581

No ezt mélységesen megértem, de remélem folytatják legalább a cicás vonulatot a grafikában, hiszen már kettő is létezik belőle :)