Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 8.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)

    Minden nem a topikból való jóslat alatt ott van ez: # Ha rákattintasz meglátod a származási helyét. Próbáld csak ki :D
     
    ildiko44 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    A baha farmokon is röppen
     
  3. nagymami2

    nagymami2 Fórumlakó

    Előző oldal 10798, és 10799. hsz.
     
  4. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló- tanoncok!


    Eljött az ideje, hogy meglessem az idézőkönyvemben, mi is vár ránk az elkövetkezendő időszakban... :)

    Itt a tavasz, mindenki megéhezett a tél folyamán, így etethetjük a kis figurákat kedvünkre, ha felbukkannak... :)

    Ha szép az idő, irány a hegyekbe...
    Nincs is jobb, mint egy kis túra... lehetőleg minél magasabbra, egészen a csúcsig! ;)

    A célzási képességünket is fejleszthetjük, itt most bátran lehet dobálózni, garantáltan nem esik senkinek baja. :)

    A ritkán nyitva lévő területen válogathatunk majd ismét.. ezúttal nem a fák közül. ;)

    Akik szeretnek ragasztgatni, ismét érkezik számukra a lehetőség.

    Nem csak túrázni jó a hegyekben, van lehetőség felvonóval is menni, elképzelhető, hogy némi újdonságba botlunk...

    Akik szeretik a válogatást, ismét lesz alkalmuk rá. :)


    Ahogy látjátok, a következő időszak is tartogat számunkra régi és újszerű lehetőségeket, unatkozni biztosan nem fogunk.

    :)
     
    Sali~*.*, miniowl, Gio és 19 más kedveli ezt.
  5. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Lenne egy hülye kérdésem.
    A baseball sapka melyik eventnek a felröppenője?
     
  6. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült


    Szia

    Megyünk a hegyekbe....

    Ehhez hasonlóan? https://board-hu.farmerama.com/threads/eszményi-tél.27199/

    A gyopárra kapunk újabb kis eventet ?
     
    Gio, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  7. klemátisz

    klemátisz Utánpótlás-írogató

    Nem hülye kérdés! Én is ezt keresem már egy ideje :)
     
  8. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

  9. nagymami2

    nagymami2 Fórumlakó

    Előző oldal 10798, és 10799. hsz.
     
  10. ildiko44

    ildiko44 Fórum parancsnoka

    nekem később jött de már látom...kösz..
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. Kinguska96

    Kinguska96 Junior szaki

    Stiasztok nem tudjátok hogy a Fürj cserélhetö-e?
     
    Bokalmgazda kedveli ezt.
  12. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórummogul

    Megvehető csp-ért.
     
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!

    Ezt láttátok már? Lesz 3 új rúna a bölcs tölgyön, de sajna még nem látszik mit is ad.

    [​IMG]
     
    .barbi1., Sali~*.*, miniowl és 12 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ha igazak a pletykák akkor képességeket fognak adni... mivel kerek látom a jeleket..
     
    .barbi1., achmed1122, Ms.AbyZu és 3 más kedveli ezt.
  15. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Sziasztok! Jól jönne még egy babyboom a hétvégén. Lehetséges, hogy lesz?
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem ha érkezne akkor már meg jött volna a bejelentés...
     
    Ditti58 és -mala159- kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Vadvirágösvények:


    Csatlakozz M'Punguhoz egy kellemes túrára a Vadvirágösvények esemény alatt !
    Élvezd a FARMERAMA világát, fedezz fel kincseket, és lélegezd be a virágok illatát.
    Akár a csúcsot is elérheted – rajtad múlik!
    (Forrás: Hírlevél )​
     
    farmerSS, Crispello, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok )

    A barátnőm küldött egy képeslapot a nyaralásáról.

    [​IMG]

    De mit is ír nekem? Azt tanácsolta, vegyek valami strapabíró cipőt. Vettem is egy túratérképet azonnal.
    Itt a tavasz, és virágokat kell ültetni? Ilyen mennyiségekkel szükségem van a segítségedre. Gyerünk, adj egy kis lendületet és segíts.
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]



    [​IMG] #

    ********
    Ha nem tévedek ez az event ennek a mintájára készült:https://board-hu.farmerama.com/threads/szafari-parki-kaland.21714/


    Kis súgás segítségül:
    A játékban lévő állatok kategóriák szerint
    Teliholdas állatok
    [​IMG]
    >>KATT IDE<<





     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.26
    jucus100, kutyika, PZoli64 és 20 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Új t

    [​IMG] Fahéjas Juhar [​IMG]Banyámfa
    #


    ***************

    A banyánfa ( Ficus benghalensis )egy hatalmas, hosszú életű füge, amely Indiában őshonos, amely léggyökereiről híres, amelyek az ágakról lehajtva új törzseket alkotnak, lehetővé téve a nagy területekre való elterjedést. India nemzeti fájaként a hosszú élettartamot és az összekapcsoltságot szimbolizálja, gyakran hatalmas, erdőszerű lombkoronákat hozva létre. /AI-alapú áttekintés/


    Fahéjas Juhar:

    A levélfonák miatt nevezik így, pedig meglepően sok színt vonultat fel: például vörös leveleket és abszintzöld virágokat! Lombhullató, 15 m magas, oszlopos, lassú növekedésű fa.
    [​IMG]

    Koronájának szélessége 4 m. Törzse rövid, kérge vörösesbarna, kunkorodva hámlik, mint a fahéj. Emiatt nevezi fahéjfának is.
    [​IMG]

    Levele 3 osztatú, fiatalon rézvörös, ősszel skarlátvörös, narancssárga.
    Virága április-májusban nyílik az időjárástól függően, jó nektártermelő, a méhek kedvelik. Színe abszintzöld, 3-5 db 1,5 cm átmérőjű virág van egy fürtben.
    [​IMG] # NET
     
    8nyuszika, kutyika, PZoli64 és 13 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hurrá két új fa.... talán 2 új gazdaköri is...

    Talán az event hoz valami érdekeset:music:
     
    Kuzdern kedveli ezt.