Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Az idézőkönyvemet fellapozva érdekes eseményeket láttam érkezni erre a hétre is: szerezhetünk jegyeket a városi malomhoz, rémületes ajánlat is ellátogathat hozzánk, a tapasztalatpont-vadászoknak is érkezik egy kis segítség....

    Aki gyorsításra és több termésre vágyik, a hét vége felé kaphat segítséget a munkákhoz, és boldog lehet aratás közben is. Bérmunkásokat láttam érkezni, és színes állatbabák közül is válogathatunk egy rövid ideig, amennyiben a csillogóink száma is engedi... :music:
     
    Kincső52, marcsi152, lovardatanya és 8 más kedveli ezt.
  2. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Van, de ez a fő cél. A top 10-et megközelíteni lehetetlenség. Napi 10-15 milliárd TP-t gereblyéznek össze. Először a feladatok, aztán a gázra lépés, és valahogy beérni őket pár évtized alatt :p:pxDxD
    Kihívás van mindig :p:p Eddig kétszer nulla perceztem, azt is véletlenül, mert még kómásan arattam reggel, és beindítottam azt is. Jó opció, de csak a végső esetben használnám el. Évekbe telt összeszedni hozzá a dekorokat.;);)
     
    lovardatanya kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönjük;)
    Lesz változás a színes állatkák kínálatában az előzőekhez képest? - szint ügyileg?:music:

    Még soha nem nézetem mennyit lépnek a top 10-es játékosok naponta.... a napi 10-15 milliárd kicsit soknak tűnik, de nem lehetetlen:music: Én messze vagyok tőle...o_O S inkább csak a saját magamnak kitűzött célokat próbálok elérni;) Napi aratási limitnél is;)

    A nulla percezés nem vonz... - ugyan módom állna már... :music: de még nem láttam igazán szükségesnek... de lehet csak szimplán lusta vagyok:pxD
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.22
    peter1022, lovardatanya és PapaMangó kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, már sok oldallal ez előtt volt szó róla, mi vár ránk holnap., ha elolvassuk az új event ismertetőjét. Talán van valaki akit érdekel egy eventről írt pletyka is :) Ezért összefoglalva a német fórumról áthozott anyagot kiegészítettem Merilin jóslatával. Sajnos a beadandókról nem tudunk semmit sem, az majd csak az ismertetőből fog kiderülni:
    Az event mechanikájáról képeket és a mesét itt találjátok meg, nyissátok meg a linket (katt a zöld szövegre :))

    https://board-hu.farmerama.com/threads/varázslóinasok-farmos-pletykapartija.22406/page-49#post-1274521

    Merilin kiegészítő, segítő információit itt találjátok meg:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/varázslóinasok-farmos-pletykapartija.22406/page-51#post-1274802

    A két legfontosabb információt kimásoltam szöveggel is: "Égi áldásra nem számíthatunk az idézőkönyvem szerint, és ragasztanivalót sem láttam.

    Maradunk a farmon gazolni, nem szédülünk közben, és az öreg erdő is békében marad."
    Alex pedig elhozta az orosz fórumról a memóriakártyák figuráit:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    PS: kimaradt Merilin segítsége a kártyák párosításával kapcsolatban: idézem őt: "Az idézőkönyvemben úgy látszik, hogy csak az ikerkarakterekkel fogunk tudni játszani. "

    Sok sikert az eventhez mindenkinek :) Jó felkészülést kívánok :)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.22
    marcsi152, lovardatanya, anci0915 és 7 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , ha tudjuk a szeptemberit , akkor mit fogunk tenyészteni októberben ? xD
    Én meg még boldogabb lennék , ha elérném a 3/4-et , de már erősen 70% felett állok , ha el szeretném érni a 100.000 db-ot .

    Szóval , remélem remek akció sorozat lesz .

    [​IMG]
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Ha Neked napi egy talán elég lesz a ládáid mennyiségének a jelentős növeléséhez, akkor sok sikert hozzá. Eddig soha sem engedtek a PP-s dekorokból amik nemcsak tp-t adtak egynél többet venni, de kívánom, hogy legyen szerencséd és ne nekem legyen igazam. :)
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon biztosan tudjuk a szeptemberit? :music:xDxDxD Vagy még alakítanak rajt... :wuerg:o_O
    No végül is 3 külön hétvége...8) Jó lenne ha új állat jönne októberben;)

    Hal nagyhatalom leszel:inlove:
     
    peter1022 és lovardatanya kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is remélem, hogy jó sorozat lesz belőle és nem rontják el a csekély tulajdonságaival, mert a dekor tündéri, nekem nagyon tetszik :):

    [​IMG]

    A partykeréken Elvus Speckley vadonatúj főnyereményt kínál.
    Próbálj szerencsét egy gyönyörű kerti macskaházban még ma! forrás
     
    HéricsBáró, vcsaba18, Hahacska és 5 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csodálkoznék, ha elérné de azon még inkább ha meghaladná a majomforgás tulajdonságát:music:

    Szóval a cuki menü töltelék lesz belőle8)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jajj de aranyos pici cica . Mennyire fog nyávogni ?:inlove:
     
    -gyöngy-581, peter1022 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    20% körülinél már hangos lesz:p
     
    peter1022 kedveli ezt.
  12. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Nullapercezés 9 órán át... hát ahhoz nagyon kipihentnek kell lenni. Én sem bírtam addig xDxD
     
    -Holdfeny-., Samborg és zsani_apja kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon jön olyan esemény ami farmhoz szegezi a játékosokat? és a nulla percezést szinte kötelezővé teszi?:music:
    Majs ha igen akkor kipróbálom...

    9 óra.... Gratulálok;)
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  14. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Persze, hogy jön. A TOP szüreti event:p:p Persze az más kérdés, hogy megéri-e?xDxD De ha megéri megéri, ha nem, akkor nem, mert azt kihagyni nem lehet. Hagyomány a kezdetek óta:inlove::inlove:
     
    ildiko44 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon milyen csomagot kapnak az első kategóriába bejutó gazdák?:music:
     
    peter1022 kedveli ezt.
  16. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Remélem Picoló eső lesz, mert teljesen eltűntek mostanában. Nem is emlékszem melyik event adott utoljára Picolót.
    Látni erre valamit? Valahol? Lesz esetleg Picolo eső? Különleges vásár, mint mikor játékba került?:p:p
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Enyire fog nyávogni
    • 2X10 óránként : 2X2900 TP/BTP
    • 2X2.5 %-kal több TP/BTP
    • JÓSZÁGOKBÓL
    • 2 órán keresztül.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez majdnem némára sikerült:wuerg:
     
    ildiko44 és inanna11 kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha ezek lesznek , tényleg néma , de ha lesz egy hadsereg cica , akkor talán meg lehet hallani a nyávogást .
     
    ildiko44, -Holdfeny-. és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azt írtam , hogy TALÁN meg lehet hallani a nyávogást , ha lenne egy hadsereg cica .xD

    Szóval ennek a cicának még sokat kell nőnie , hogy észre vegyük . :cry::inlove:
     
    inanna11 és -gyöngy-581 kedveli ezt.