Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Te Jancsika megnézted azt a linket amit áthoztál? Ott a jós azt írta, hogy még nem látja a %-os tulajdonságait. Amire Nici válaszolta azt, hogy akkor majd ő találgat. Tehát ez a hír nem megerősített olyan, mintha én írnám ide hogy 100 % tp-bónuszt fog adni 20 óránként. Magyarán félrevezető az egész amit áthoztál.

    Szívem szerint arra kérnék mindenkit aki téged beidézett, aki hozzászólt a ehhez a hsz-hez, hogy törölje ne maradjon nyoma egy félrevezető infónak.

    PS: Az az egy biztos, hogy a cicás dekorok egy sémát követnek ismétlik az előző körös dekorok tulajdonságát. Tudjuk, hogy az ólakra fog hatni, egyedül a %-os hatás kérdéses...
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.22
    HéricsBáró, Samborg és zsani_apja kedveli ezt.
  2. kivar

    kivar Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Mostanában kezdtem el olvasni a Topicot. Már máshol is láttam a nullázásról szóló beszélgetéseket, de nem igazán mélyültem el benne. Valaki le tudná nekem vezetni a lényeget? Úgy képzeljem el, hogy egy esetleges felhősor, vagy termék beadásával csökken a termelési időszak(ólaknál, fáknál....). Van-e esetleg olyan opció, hogy egyből 100%-kal csökken, vagy összeadódik? Piacon megnéztem, és nekem is van, ami csökkenti az érési folyamatot, de olyat nem láttam, amivel le tudnám nullázni.

    Köszönöm a segítséget!
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Amit kérdezel az nem igazán tartozik a pletykák közé, de elhoztam neked egy linket ami minden eventes csevegő első oldalán megtalálható, olvasd el figyelmesen, nagyon sok mindent megtudhatsz belőle.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877441
    Ha bármilyen kérdésed volna azt kérlek ne itt tedd fel, mert itt off ez a téma, hanem a fejlődési taktika nevű topikban, -ezzel a topikkal egyébként érdemes megismerkedned-, mert sok hasznos információt szedtek össze a tapasztaltabb gazdák.
     
  4. kivar

    kivar Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Igen, sejtettem, hogy nem ez lesz a megfelelő hely, de azért köszönöm a válaszod!
     
    ildiko44, jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jancsika... ennél sokkal erősebb dekorjaink vannak:music: Szóval nálam a menüben fognak nyávogni:wuerg: Ha csak a tippet nem múlja felül erősen a valóság;)
     
    ildiko44 és inanna11 kedveli ezt.
  6. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!

    Szeptemberben visszatérnek hozzánk a mosómedvék!​

    "A mosómedve ismét „kölcsönkérte” a jutalom tárgyakat, és elrejtette azokat. Vedd fel a nyomozósapkát, és segíts Mauseau felügyelőnek megtalálni az elrejtett tárgyakat egy új helyen!"
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Megszerezhető dekorok:
    [​IMG]
    Robbanószeres Lenny
    [​IMG]
    Kutató Lenny

    Ez pedig egy plusszos dekor lesz(+):
    [​IMG]
    Megdöbbent Lenny

    Matrica
    [​IMG]
    :)
     
    ildiko44, jutka190226, PZoli64 és 13 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon felhőt kapunk?:music: a matrica mellé?
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm, hogy elhoztad, ennek az eventnek végre talán örülni is tudok :)
    Ha jól emlékszem soha sem tartozott a könnyen teljesíthető eventek közé, de a nyereményei sem voltak értéktelenek, megérte kapát, kaszát élesítve minden nagyágyút bevetni ahhoz, hogy elérjük a célunkat amit kitűztünk :)
    Már alig várom, hogy most is így legyen :)
    A mese szövegében egy új helyszínt említ ezt sem bánom, még a régiekkel sem játszottam eleget :)
    Remélem most is úgy lesz, hogy három helyszínt fog beadni egyszerre a játék ahol keresni kell. Kíváncsi leszek az új helyszín képére :) Talán megtaláljuk majd valahol az új helyszínt is :)
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezt asz eventet nem szerettem soha. Ezzel nincs is gond. Azt hiszem itt lehetett Fafát szerezni!? Nagy nehezen azt végig vittem, de nem beszélhetek róla többet. :D ;)
    A matrica az szép. A +- os dekor elég megdöbbentő. :D Mondjuk ha magába foglalna egy megtaláló funkciót, az super lenne. ;)
     
    ildiko44, jutka190226, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Tudod azért nincsenek túl nagy vágyaid a +-os dekor tulajdonságait illetően Lehetne, jöhetne egy olyan tojás, vagy dekor ami egy csapásra megcsinálja az eventet is helyettünk. Esetleg felméri a extrák mennyiségét és és ahhoz mérten von le mindent amit "ráköltenél az eventre" De akkor hol marad a játék, a szórakozás az izgalom :D?
    No szóval én kiegyezek valami terménybónusszal is, esetleg nagy duzzogva elfogadok tp-szorzóst is, erre látok legnagyobb esélyt, hogy ez bekövetkezzen. :)
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Maradandó Tp bónusz... és valami egyéb dolog ami párszor aratható...:music:
     
    ildiko44 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!


    Az idézőkönyvemben új lapot találtam: régi, már-már poros csomagok képe villant fel... az egyikben egy keménypáncélos kincs rejtőzik, lesz amelyik uralja a gyepeket, egy másikban igazi fesztiválhangulatot hoz a fényjáték, és egy olyan is látszódott, amelyik 40*60-as méretekkel bírhat számunkra...
     
    HéricsBáró, vcsaba18, macska49 és 11 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)
    Én vállalom, hogy leporolom a csomagok egy részét, feltéve, ha az infláció nem tört be ide is, és a malacpersely bírni fogja :)

    https://board-hu.farmerama.com/threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/
     
    PZoli64, Namiamano, mókás20 és 3 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nahát... :music: Reméljük jó áron sok jó dolog lesz a csomagokban;)
     
    GA-BI-O-Farm és lovardatanya kedveli ezt.
  15. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihallo!

    Uram Isten segíts! Tárgykeresés... én sok eventben tehetségtelen vagyok, de a keresés az nekem horror:cry: egyszer réges régen sikerült eljutni a felhöig (sokba is került) gondolom akkor könnyebb volt, ha nekem sikerült;)
    Elolvastam eredetiben a német pletykákat, ha annak a fele ígaz, az ügyesek aratni fognak:D
    Tekintettel arra, hogy én nem az ügyesekhez tartozok, hagyom a pályát nekik:D
     
    ildiko44, jutka190226, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ne add fel;) Játszani jó;) Belejövünk a tárgykeresésbe mint kiskutya az ugatásba:music:
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bóbita fekhelyével nem találkoztál véletlenül? Neki kimondottan tudnék örülni No meg egy kisebb méretű hajlongó ajándéknak is.
    Szia !
    Ez az event soha sem volt sem könnyű sem olcsó, de ezt már írtam ma egyszer. Számomra is a különbségkeresés a legjobb amit tudok csinálni, ezt elfogadtam, még, ha többet is kell ültetnem ezzel a módszerrel a pontozása miatt.
    Lehet, hogy neked is ezzel kéne próbálkoznod, akkor nagyobb sikered lenne. Vannak jó gyakorló pályák amin ki lehet próbálni a játékot, majd ha időszerű lesz, biztosan szóba kerül a csevegőkben is :)
    A nagy kérdés nem az eventezési módszerrel kezdődik, hanem azzal, hogy megéri-e a gyakorlást a nyeremény, vagy sem?
    Hoztam egy linket, ha magyarul is szeretnéd elolvasni az eventet itt is megteheted :)
    Ez volt a legutolsó ilyen eventünk :
    >>A nagy hajsza 9. << 2022. március
     
    Utoljára szerkesztett: 26.8.22
  18. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia Gyöngy!
    Köszönöm szépen a biztatást:D igen, ha belekezdtem csak a Te módszeredet alkalmaztam.
    Néha sikerült többször nem:D
    Lehet, hogy megpróbálom, talán a segítségetekkel sikerülni fog:inlove:
     
    jutka190226, -gyöngy-581 és zsani_apja kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Majd segítek megint bagolyban nagyon szívesen :), vagy akár az eventes csevegőben is :)
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép hétvégét mindenkinek :)

    Van kedvetek az eventes területen a szorgos hangyákkal eventezni?
    Egy régi ismerőst köszönthetünk ott:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Azonnal készítsd elő a terepet, hogy minden virágozzon.
    [​IMG][​IMG][​IMG] Eventnövények (termesztett gomba és édes gyökér) és a vízcsepp felröppenő:)

    Az egész jutalma már látható.
    [​IMG] [​IMG] eventmatricák

    Ott vagy, és hajlandó vagy segíteni?

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    megnyerhető dekorok forrás

    Hasonló ilyen eventünk volt már, katt a linkre, ha érdekel

    https://board-hu.farmerama.com/threads/gombafarm-event-az-eventes-területen-2021-március.20736/

    Kedves Merilin!
    Ez az event is kétoldalról bedobálos lesz? A pajtából is szükségünk lesz beadandókra? Várhatunk valami segítséget a felkészüléshez? Egyáltalán szükségünk lesz felkészülésre?
     
    Utoljára szerkesztett: 27.8.22
    jutka190226, HéricsBáró, PalMa és 7 más kedveli ezt.