Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lepedő nem jött róla... de a hírek felületén ott figyelt amíg meg nem vettem;)
     
    peter1022 kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nini , mit találtam , lehet hogy event közeledik ? :D

    [​IMG]
     
    jutka190226, PZoli64, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Itt megint választhatunk melyiket ültetjük először:music:
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hát , úgylátszik . :D
     
    jutka190226, peter1022 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Fekália, ehhez mit szólsz?
    Ami azt illeti, hömpölyögni éppen eléggé hömpölyög, remélem nem fér be a szőnyeg alá.

    Amúgy arra én is kíváncsi lennék, hogy mit fogunk majd tenyészteni, én speciel szívesen látnék egy új színesedő állatot. Persze lehet, hogy csak színes bilibe fog lógni a kezem ...
     
    jutka190226, Nagyii58, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 9.9.22
  7. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Egy hangyabokányi képet láttam erről az idézőkönyvemben... Ha akarjuk, kétfelől közelítjük meg a boly fő útvonalát.
    A balos végén egy hosszúfogú zsírostestű-talány vár, a jobbos viszont csak cinkesre sikerült.
    Égi áldást és páros ragasztanivalót láttam. Az áldás felszerelkezve érkezik, ő lesz a hetes a héten. Akár kétnaponta örömködhetünk neki.
    A csövesaratás a végén igazán romantikus, hármas fokozatba kapcsol.
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Merilin :)
    Kicsit túltengés lesz a játékban a hosszúfogúból, de azért még gondolom sokan fognak örülni neki :)
    Pajtabónuszt kapunk a kukoricára, nem lenne rossz, ennek viszont örülnék :), de ha a kategóriája termésszáma növekedne, annak még jobban.
    Ezek jó hírek, csak ne az eventes területen lenne, még várnám is az eventet. No majd csak kibírjuk a lassú tempót is, mert rákényszerülünk :)
    A grafikája nagyon tetszik az eventnek :inlove:
     
  9. Peterkatalin

    Peterkatalin Járnitanuló

    Nem szoktam írni, bár olvasni igen. TOP? Szerettem, tavaly a cél a 100-ban maradás volt, teljesítve. A mostani botrányos helyzet miatt eszemben sincs belevágni! A nulla percezés szerintem még tisztességes módon játszva is túlságos előnyt jelent, fával megspékelve pedig gyalázat! Szóval majd kívülről drukkolok....
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kíváncsian várom a hírmorzsákat a Top nyereményről... vajon lesz felhő? dekor? változik valami a menetében?
    :( Sajnálom, ha így gondold!
     
    DevilMókus és peter1022 kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ha jönne egy új állat tenyésztése , akkor melyik állatot ajánljátok ? Gyík, orrszarvú , pók , sün ?
    A gyíkot nem szeretem , az orrszarvú zömök és nem férne be a tenyészterepbe , a póktól félek , egyedül a sünt látom esélyesnek .
    Szerintetek a sün jó választás lenne tenyésztés céljából ? Vagy ne a sünt kezdjem termelni ? Kinek van sok süne , annak mi lenne a véleménye, hogy érdemes e sünt felhalmozni ha egyszer valamikor azt tenyésszük ?
    Mert ha egyszer sünt fogunk tenyészteni , akkor ahhoz sok sün kell , és akinek már eleve sok sün állata van , az jobban tudja , hogy mi a helyelyzet vele ?
    Vagy ne a sünben reménykedjek ? Ki reménykedik asünben ? Annak jó a pajtaértéke ?
    Vagy a terményes esetleg jó ? Van terményese a sünnek ? Mi a terményese ?

    Szóval ki lesz a következő tenyészállat ? Remélem a sün . :inlove:
     
    jucus100, jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A sün stílusos lenne;) A pók pedig talán az az állat ami egy kicsit megmozgatná a gazdákat;)
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Pókkal még várnak szerintem. Engem a kenguru jobban megugrasztana.
     
    inanna11, jutka190226, peter1022 és 4 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szeretném a tenyészterepet telidobni sünnel , ha már van .

    [​IMG]

    Remélem ő lesz a következő tenyészállat . Tudjuk már , mit tenyésztünk októberben, novemberben ?
    Kukoricát is lehetne tenyészteni , az nagyokat szokott ugrani .
    De a kenguru is izgi .
     
    jutka190226, peter1022 és zsani_apja kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Valamelyik nap azt olvastam az egyik német pletyis szálon, hogy mi itt magyarok a borzot várjuk új tenyésztésnek. Megnéztem, hogy ki írta és vigyorogtam, nem hoztam át.. no a név ismreős lehet, sagi piacos ellenfele tippelt erre, pont ezért hagytam ott :D:music:8)
    Ennyire talán még mi magunk sem vagyunk jólértesültek :) (még futott az előző event ahová borzot is kellett betenni pár darabot)

    Jancsika, ha valamiből sok van az még nem azt jelenti, hogy tenyészteni is fogjuk....
     
    jucus100, jutka190226, peter1022 és 4 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD biztos sok van neki:music:
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Borzalom a sün alom . Szóval mi lesz a következő tenyészállat ? Sün , borz ?
     
    jutka190226, peter1022 és BlackPanther kedveli ezt.
  18. Peterkatalin

    Peterkatalin Járnitanuló

    Aránytalanul sok emlős tenyészthető, madárból is van jócskán. Így szerintem logikusabb lenne, ha nem ezekből választanának.
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jöjjön bármi;) Csak tegye azt gyorsan;)
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  20. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Pók az egész piacot felforgatná:p:pxDxD
     
    jutka190226, CoraQueen és -Holdfeny-. kedveli ezt.