Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem merem kiváltani . xD Majd kiváltom , ha kell a teliholdas tenyésztős eventbe . :inlove:
     
    peter1022, -Holdfeny-. és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Légy bátor;)Nagy fiú vagy!
     
    HéricsBáró és peter1022 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Van egy rémes sejtésem. Mi van akkor, Ha Wendigo zombijuhot fog enni?
    Nem tud nyugton hagyni, hogy mindent valami okkal történik a játékban. A naptár ajándéka eléggé szokatlan ahhoz, hogy izgasson...
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jól hangzana . :inlove::inlove:

    A helovin eventre mivel kell készülni , mekkora eső lesz , ott lesz dobálva a balta ? Rém balta event lesz ? Ingrid is zombi lesz ?
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem arról volt szó hogy vega lesz?:wuerg: Illetve új húst eszik....o_O:eek:
     
    peter1022 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tartok tőle, hogy inkább én leszek zombi, ha elbűvölő énekeket kell vele összeállítanom és meghallgatnom.xD:cry:xD
    Most hogy mondod, de igen Merilin azt mondta, hogy friss húst fog enni. Azt, hogy vega lenne csak Palika várta.
    Viszont az oka akkor sem fér a fejembe, hogy miért kaptuk ma a 12 zombijuhot..
    Ha célja van/volt vele a játékmesternek akkor mi lehet?
    Várható, hogy event kéri tőlünk viszonylag nagy mennyiségben?
    Esetleg terményest fog kapni a juh? Ha igen mi lesz a terménye? Aranygyapjú?
     
    Utoljára szerkesztett: 14.10.22
    peter1022, inanna11, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  7. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Gyöngy!:)
    Nagyon szépen köszönöm az útbaigazítást, mert kissé majd nem bementem a pletyka erdőbe:D:)
    Szia Merilin!:)
    Köszönöm a hasznos információt, akkor ezek szerint húsimádó és azzal kell megvendégelni.:D:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.22
    peter1022, inanna11, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok szép napot mindenkinek :)
    A német jós elolszlatot minden kétségünket a tenyésztéssel kapcsolatban..
    Jól éreztem, talán, hogy nem véletlenül kaptuk a zombijuhot a naptárból:

    [​IMG]

    és még itt van az eventkosár is csemegének:

    [​IMG] forrás
    Narancs színű jelvényünk eddig még nem volt, tehát ez a tenyésztés maradni is fog? Beillesztik a kategóriák közé?
     
    maszilva, jutka190226, nagymami2 és 7 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor váltasam ki a juhokat a boltból , és kezdjek tápot gyártani ?
    [​IMG]


    [​IMG]

    Mi az a rokker birka , akinek hosszú haja van ? És a jobb oldali kosárban a póknak miért van propeller a tetején ?
    És állandó lesz a tenyésztése , vagy havi egyszer lehet ?
    Piacképes lesz ?​
     
    jutka190226, PalMa, vcsaba18 és 3 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jó kérdések, de sajnos nem tudom a választ rájuk, talán majd jön Merilin, bár hétvége van:oops::music: és súg nekünk valami válaszokat a kérdéseidre..
    De jó lenne válaszokat kapni végre a tenyésztésre is. Már annyiszor voltunk vele az erdőben és most valahogy kételkedem a saját szememben is, nem hiszem, hogy jól látok...:cry:xD:cry:
     
    PalMa, peter1022, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lesz rémes neon zombi birka ól is ? :D:inlove:
     
    PalMa, peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem a zombibirka fiú becsajozott, keresett magának egy leány párt xD
    A szemem sajnos nem csalt meg, szerintem szaporítsd a zombijuhokat, ha nincsen belőle elég... Nici megfejtette a rejtvényt és a sejtésem beigazolódott új kategória jelvényt kapunk a játékba..
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.22
    jutka190226, nagymami2, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha tenyészthetővé válik egy állat , bekerül a városban levő ól boltba , ahol szerszámokért építhető .
    Namost .
    Most bent van Jack boltjában , és növényekért lehet kiváltani .
    Tenyésztés után átkerül a városba , vagy marad Jack boltjában ?
     
    jutka190226, PalMa, vcsaba18 és 3 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Érdekes kérdés....
    Én úgy érzem pár ezer zombijuh elég lesz kezdésnek... ennyi van;) a többi termeléséről majd döntök az ismertető után;)
     
    jutka190226 és peter1022 kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ez is egy tökéletes kérdés és nekem nincs halvány fogalmam sem a válaszról.. De az igazság az, hogy van pár ólam (27 darab) így szükségem sincsen rá, hogy tudjam. Ellenőriztem a juhmennyiségemet kb 5000 van ez simán elégnek kell lennie.
    Véleményem az, hogy tápot érdemes csinálni, elég lesz az is, hiszen simán és gond nélkül lehet pillanatok alatt szaporítani, főleg, ha használod a mostani eventben nyert dekor + állatos tulajdonságait, ahogy azt Toma ügyesen kiszámolta neked.
    Most olvastam újra amit írtál, itt összemostál két dolgot is.
    1. a boltból csp-ért megvehető ólakat szoktunk venni, esetleg aki szán rá ő aranyért is vehet narancs fejlesztést. Tehát itt szó sincsen szerszámokról.
    2. A városi műhelyben pedig szerszámokért és tenyésztett színes állatok ért ólfejlesztéseket lehet venni, nem alapólat.. Itt viszont NEM vehetsz meg alapólat szerszámokért
     
    Utoljára szerkesztett: 15.10.22
    HéricsBáró, jutka190226, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Utóbbira gondolok

    A másik meg amire gondolok , de nem találom , de mintha tudnám , hogy van valami ami 25%-kal több termést ad az ólakra , és 2 event után már ez 50% , szóval nem nem találom . Valami dekor .

    :cry:
     
    PalMa, peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]Sikertelen kísérlet22:00220 TP/BTP x szint2x23.felhőre, minden területre
    Figyelem!
    A "Sikertelen kísérlet" nevű 2 egyforma kinézetű dekorból kettőt szerezhetünk az event folyamán, a nevükben van az eltérés kezdetben!
     
    PalMa, peter1022 és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mármint a zombibrkára hatóra gondoltam . :D Asszem mintha lehett cserélni is vagy nem tudom . :inlove:De régen volt . :cry:
     
    PalMa, peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]Síri játékNagyobb hozam a zombijuh kifutókra50%03:0036:00Az ébredés - event
    2019. október
    1x1
    Erre?
    A bónuszlexikon tökéletes hely az ilyen jellegű dekorok keresésére, ez az infó is onnét van. :inlove:
     
    HéricsBáró, PalMa, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez is jól tud jönni a sok egyéb állatos és horror bónusz mellé;)
     
    peter1022 kedveli ezt.