Visszajelzés Varázslatos város - Szülinapi event 2017 - csevegő topikja

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Na jó, igaz, hogy ajándékok nem óriásiak, de a grafika szép, és ha már event, hát megcsinálom.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszönöm :)
    A 7-s a 10-el nem szomszédos azért kérdeztem hogy ki lehet-e hagyni, de akkor úgy számolok hogy ki lehet.;)
    Arra figyeljetek hogy a növény:
    Ültethető: farm, szédült szántó, bahamarama, (erdei tisztáson, esőerdőben nem) és az alap dekort nem az eventben kapjuk hanem a Hírek-nél kell átvenni.
     
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A szokásos event, semmi extra. Kicsit többet ad ugyan az átlagosnál, de az új agymenés a láda sem igazából lényeges. Igaz a kergébe rakva legalább ott is ad termést, állatot, (48 ! óra) de 1 ól vagy egy szántó pár óra alatt lényegesen hasznosabb. Ezekről az egymásra rakható kitehetőkről a több évvel ezelőtti hasonló kitehetők jutnak eszembe, akkor azok adtak pár tp-t, nagy szám volt akkor, (persze a mostani azért ennél többet ad, még jó :), de a régiek sajnos porosodnak a pajtában, felhőre sem tehető. Ki van ez találva. Szépen elértéktelenednek a régi hasznos holmik. Elgondolkodtató, hogy ennek mi értelme van. Csak gyűlik minden sokszor ész nélkül, mert nincs hova tenni. Kár, hogy annyi okos ember nem tud kitalálni valami olyat, amivel azok is megőriznék kissé az értéküket.
    Akkor inkább kapnánk olyan valamit, amit elkölthetünk. Valaki fentebb írta a sztápot, hát igazán egyszer megérdemelnénk belőle 1 jókora adagot. Már csak a lelkesebb játék kedvéért is. 21! sztáp, ha jól számoltam, irtó sok :D 10 tenyésztés, hmm :)
    Ami pozitívum!!! az egyre komolyabb mennyiségű felreppenő!!! Hmm:mad:

    Nem igazán kellett a tervezőknek megfeszülni ezért az eventért. Bár így ünnepek után, év kezdésként örülhetek, hogy ilyen is van. Meg hát nem is kötelező. Tudom, azért tervezték már ezt hónapokkal előbb, így nézve viszont még gyatrább a kép.

    Az eddigi ládás cuccok kinyitását sem siettem el, általában jóval 10 felett kukkolom meg, így tán hatásosabb, de így is röhej, amikor pl a rémnövények listáját látom. 1-1 ebből is abból is. Na, de kedves játékos, örülj, hogy játszhatsz, sok kicsit sokra megy :D azért csak pozitív hozzáállást.

    Amikor nyáron vagy tavasszal voltak azok a víztisztítós-pucolós-szellemes eventek, a kamrások, a tavalyi farsangi, hát bizony sokkal ötletesebbek voltak ennél(bár volt, hogy akkor is nyürrögtünk :) Lefele megyünk a létrán a színvonallal?
    Végszóra még annyit, már megfordult a fejemben, hogy ha 1x összegyűlik annyi kütyü(ami tp-csp-t ad), hogy kitölthetem vele az összes területet, ki is fogom rakosgatni brahiból, napi 1x bejövök aratni, osz jónapot :) Legalább 1 hétig megteszem. Igaz, még mindig jobban jönnék ki, ha csak fásítanék. Nagyobb hasznom lenne.

    Na, jól kinyürrögtem magam, azért valamit kezdek az eventtel. Azt azért még nem döntöttem el, hogy komfort-e vagy sem. Összeszedtem az elmúlt héten 1600 sztrágyát(hálistennek nem volt semmi event), azt még nem tudom megéri-e ezért megkopasztani.
     
    Netudki50, kbukoci, meszimarsi és 22 más kedveli ezt.
  4. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Tisztelt Módi! A színház 13. pontja 2db mit ad? Köszönöm, Anna.
     
    Netudki50 és Gio kedveli ezt.
  5. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Többet, jobbat vártam! Ez egy kis közepes event, semmi különleges nincs benne. Egy születésnap többet érdemelne! Hiányolom a felhőt, kütyüvel tele vagyok már. Hetedik éve játszom, a lendület visz, tehát csinálni fogom, bár nem túl nagy lelkesedéssel. Csalódottak táborába tartozom.
     
  6. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Sziasztok.
    Elolvastam az ismertetőt, hááát... a felhősort hiányolom, viszont a kitehetőnek még van hely bőven.
    Nem elhanyagolható mennyiségű felröppenőt kérnek, még ha mindenhonnan jön is. Egyenlőre rákészülök, aztán meglátjuk mi lesz.
    Ha a túl sok pezsgőtől kettőslátás lép fel, akkor szupertápból is mindjárt 42 lesz 21 helyettxD
    Leho majd osztogathatja megint a sorszámokat....
    Talán jobb lett volna, ha az alapdekor automatikusan jóváiródik.
    Sok sikert Mindenkinek, aki belevág!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.1.17
  7. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    A 4.feladat 13 sorában beadott 1 olló milyen 2 ajándékot ad?
     
    Netudki50 és Gio kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az érintett táblázat a központ által áll rendelkezésünkre.

    Amint utánajárunk az adatnak, jelezzük számotokra.
    Köszönöm a türelmet!
     
  9. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Lehet,hogy oda 2 szabadon választott ajándékot választhatunk!:D
     
  10. Forradalom

    Forradalom Aktív író

    A régi kitehetők is megőrizhetnék értéküket, ha mindegyikhez hozzárendeltek volna egy szorzószámot, például a játékos szintjét. Ekkor minden szintlépésnél több pontot /pengőt adna és valóban megmaradna hasznos holminak. Szerintem, ez még mindig megoldható. Másik lehetőség egy új terület, ahol elhelyezhetnénk korlátlan számú "ősi " kütyüt ( 40 pontot ad 12 óránként- típusúakra gondolok).
    Az ős- kütyeket lehetne gyűjteni egyetlen egy virtuális felhősoron is, ahol korlátlan mennyiségben elférnek.
    És igen, van olyan felhősor, amely 850 pontot ad. Le fogja ezt aratni az, akinek 100 millió TP-t kell összegyűjteni a következő szinthez? Lehet, hogy nem, hanem helyette elmegy tankokra lövöldözni valahová.
    Még valami: Minden vállalkozó tudja, hogy a születésnapnak sosem a Vállalatról, hanem a Vásárlóról kell szólni. Neki érdemes kedvében járni. Ez most nagyon nem sikerült. Remélem, jövőre jobb lesz.
     
    Netudki50, Csacskamacska, kbukoci és 12 más kedveli ezt.
  11. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Én két AB-t választanék. :D
     
    Netudki50, -orgona-, Gio és 10 más kedveli ezt.
  12. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Infláció van, minden vonalon! xDxDxD
     
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Megtörtént a javítás a táblázatban ... frissítés alapján a nyeremény:

    2 titokzatos rakomány

    A találgatásoknak így vége is lehetne! :)
     
  14. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Farmaranyfát ad, csak nem merik kiírni!!!! xDxDxD
     
    Netudki50, soresne, meszimarsi és 15 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Elolvastam.
    Még nem tudom, hogy tetszik vagy sem, de megcsinálom. Taktikám: erőből. Semmi más nem kell ehhez. Menni fog és kész.
    Ami szerezhető érdekes, aztán, hogy jó lesz vagy sem, nem érdekes. Ollót szerzel, ollót bedobsz, ollót szerzel, ollót bedobsz, amíg el nem szédülsz. Akkor vagy abbahagyod, vagy gyorsan befejezed és slussz!
    Majd a végén minden kiderül.

    Az már durva, ha a felhőhöz is szemüveg kell.
     
    Netudki50, Fätum, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Így igaz. Utolsó mondatodban bízom én is mindig :), na meg a reményhalban :D
     
    Netudki50, Forradalom, Suesette és 3 más kedveli ezt.
  17. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Szia! Köszönöm , hogy utánanéztél, Anna.
     
    Netudki50, Gio és genka53 kedveli ezt.
  18. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Ládde!!!
    Én, mán ilyen vén vagyok !!! :D :D :p
     
    Netudki50, Gio, *bálint* és 11 más kedveli ezt.
  19. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát már az előző szülinapi event sem volt nagy durranás, úgy látszik visszafelé fejlődünk. A szupertáppal és a kuponokkal már régóta spórol a bp. most már a felhő is átment a spórolok kategóriába, pedig mennyi nevető arcot láttunk volna ha legalább a szülinapon sok minden jóval megszórtak volna bennünket, de hát ez van.:oops:
     
    Netudki50, imi010, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
  20. Fifike170

    Fifike170 Aktív író

    játszálj ne kritizálj
     
    Netudki50 és genka53 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.