Visszajelzés Varázslatos város - Szülinapi event 2017 - csevegő topikja

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! A fiatal gazdák az eventnövényt valóban le tudják termelni de ahhoz hogy befejezzék nagyon sok a felröppenő nekik.
     
    demeter03, zotmar, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  2. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Hejjjj ha lenne egy menyétem, ááááááááá nem érdemlem én megxDNo mindegy,élesítem a csizmámat, ragasztom kapámatxDxD
     
    zotmar, meszimarsi, -orgona- és 17 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Az Üzletközpontot kérdezte a játékostársunk, ott középen van a 8-as és a körülötte levőkhöz csak egyenként lehet menni mert fák vannak közöttük.
     
    meszimarsi, -orgona-, Gio és 5 más kedveli ezt.
  4. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Szép vanik! Nem vagyok élelmiszeriparban dolgozó, de szerintem ez ami dukál, a többi csak félremagyarázás. Első verzió kiadásának dátuma: 2009. október 9.
     
    munkarabja, helena64c, meszimarsi és 10 más kedveli ezt.
  5. cápa~hu

    cápa~hu Törekvő

    Az felröppenő minden művelhető területen, minden termést adó játékelemből felbukkanhat (növény, fa, ól).
    akkor most minden honnan jön nem csak ahova ültetünk?
     
    szellorozsa és genka53 kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Azokról a területről is érkezhet felröppenő, amin nem lehet az eventnövényt ültetni.

    Ám ott termelésnek kell lenni, nem dekortárgyaknak!
     
    meszimarsi, -orgona-, Gio és 7 más kedveli ezt.
  7. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Boldog Szulinapot Farmerama ! :inlove:
    A sok negativ hsz -ek ellenere en pozitiv maradok es szepen neki latok a kapalasnak, megcsinalom az eventet , hosszu eresu novenyekkel fogom varni az eventet . Egy dolgot hianyolok a felhot , szeretem a felhosorokat :p
    A multkori eventnel is irtam , hogy remelem nem ez lesz a divat, hogy nem kapunk felhot, de ezek szerint igen :cry: Mindenkinek szorgalmas haz diszitgetest kivanok ;)
     
    teréz65, -W-595-, zotmar és 21 más kedveli ezt.
  8. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Köszönöm a táblázatokat! Sok sikert ,felröpit!
     
    zotmar, meszimarsi, Gio és 6 más kedveli ezt.
  9. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    De a 8-as a főépület. Nem?
     
    meszimarsi, Marika312, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, oda be kell menni. Először az 1 v. 3-asba lehet lépni és onnan tovább.
     
    meszimarsi, Marika312, csopke1 és 2 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Szomszikám!
    Felhő nincs de ládikó van ... Jó lesz ez ;)
     
    -W-595-, zotmar, meszimarsi és 4 más kedveli ezt.
  12. röpcsi1

    röpcsi1 Törekvő

    Én is hasonló eventet vártam volna mint a majomkirálynős mert azóta sem volt olyan jó event és lehet,hogy ezután ennek az emlékéből kell élnünk.;)
     
  13. narancs69

    narancs69 Junior szaki

    szellorozsa kedveli ezt.
  14. długa

    długa Járnitanuló

    Szombattól már nincs időm eventezni ezért egy kicsit átnéztem:
    1, Színházzal kell kezdeni, mert ott nincs mit taktikázni :12-6-7-3-4-5-11-13-16-9-1 így meg van a szükséges olló, gyöngy ez 2150 db eventnövény és 280 felröpi.
    2, Állomás :12-1-9-16-7-10-11-5-( 2 vagy 6) -3-4 ez kerül 1650 db eventnöv. + 235 felröpibe. Itt viszont nem váltom ki még a 4-est!!! kell a gyöngy az üzlethez ( 14-15 megfontolandó mert 2db ollót ad)
    3, Üzlet:3-10- 8 (gyöngyöt meghagytam az állomásból)- 9-7-12-11-17-13-5-15-16 1800 növ +250 felröpi Most váltom ki az állomásból a 4-est .
    4, Iskola : 4-14- ( ha az állomásnál megcsináltam 14-15 -öst az 4 olló) 6-7-8-11-12-13-5 1800db növ + 250 db felröpi
    7400 eventgaz, 1015 felröpi
    Ha még lesz időm, felröpim csemegézek.
     
    ildiko44, demeter03, zotmar és 9 más kedveli ezt.
  15. zsuska1957

    zsuska1957 Haladó

    Nagyon érdekesre sikeredett, eddig minden eventet megcsináltam, de egy szülinapi eventtől azért többet vártam volna. Gondolkodom, előkészületeket megtettem, de nagyon nem tettszik. Talán piacozok??? Nem tudom!!!
    :(:(:(:(:(
     
    meszimarsi és szellorozsa kedveli ezt.
  16. narancs69

    narancs69 Junior szaki


    Nagyon szépen köszönöm kedves Böbe! Én tudom kb. mióta játszom,meg is van egy 2010.-es dátumú levelem, de ebből 2013. évet látom,mert,hogy 4.-el kezdődik az ID-m,na mindegy! Szerintem nem tévedtél,még egyszer köszönöm.

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?attachments/reg-dátuma-jpg.8925/
     
    Gio, szellorozsa és §Böbe13§ kedveli ezt.
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Ugye nem baj, hogy szólok??

    A helyiértékek is számítanak, azt nézhetted el. A 4 millió nem 40 millió. :)
     
    times84, Gio, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ó, az a majomkirálynő...:inlove: legalább egy évben 1x meglátogathatna minket...
    Meggyőződés nélkül fásítottam mindenhol, első aratás után persze megint át kell rendeznem mindent:mad: annyira jó lenne, ha nem váltogatnák állandóan, hol lehet termelni, hol nem...pakolhatom át a szédültrl a tölgyesre a raktárakat és azt a 4 szánalmas mamutot az új fákkal együtt...meg a bahamáról a raktárakat és a fontosabb fákat az esőerdőbe:( bosszantó tortúra...7 órás növényhez viszont le kell pucolni azt a 3 területet, ha le akarom termelni a növényt. Lassan tényleg ott tartunk, hogy komoly elhivatottság kell, ha eventezni szeretne a gazda...röpi és növény sok kell, felhő nincs, jutalom alig-alig, a főnyeremény pedig az állandó pakolászásxD
    2011-ben regeltem ezt a farmot, tehát akkor a 6 évesnek járó ajit kapom. Remélem 4 nap alatt kivégzem az eventet, többet nem szívesen szánnék rá.
     
    meszimarsi, ursa11, ritasoros és 10 más kedveli ezt.
  19. Bathilda

    Bathilda Junior szaki

    Elnézve így a feladatot: az event növényből 12250db kell, a repülőmagból pedig 1420 db kell.
    Szerintem nem lesz nehéz megcsinálni.
     
    Gio és genka53 kedveli ezt.
  20. janos6750

    janos6750 Aktív író

    A felröppenőkkel igazad van, de pont azért 7 órás a gaz, hogy még így is tudjanak valamelyest haladni. Olyan eventet úgyse tudnak csinálni ami mindenkinek tetszik és mindenki be is tudja fejezni. Valamint mivel nincs felhő, igazából senkinek nem kell csalódottnak lennie az event befejezhetősége miatt. A nagyok megcsinálják 2-3 nap alatt, a kicsik meg küzdenek amíg úgy érzik megéri csinálni. A tapasztalt gazdák, persze ugyanúgy dönthetnek mennyit csinálnak meg belőle.
    Én úgy vagyok vele ha event megcsinálom ha megéri ha nem. Event függő vagyok. Termelni így is úgy is kell, mert szeretek játszani, és ha még kapok is némi ajándékot az külön jó.
     
    zotmar, meszimarsi, Gio és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.