Vegyes - felesleges kis topikok, stb.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 29.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Jelenleg új működési alapra helyezik a játékot, nem csoda, hogy problémák vannak.
    Folyamatosan javítják a hibákat, a játékot, a belépési problémákról is tudnak már!
    Türelmedet kérjük!
    Van lehetöséged a Flash-sel is még játszani addig. Chrome vagy Edge böngészővel tanácsos.
    De letöltheted a legújabb kliens-verziót is: https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-kliens-jelszókezelő-funkció.20443/

    Azonkívül feleslegesen nyitottál új topikot.
    Bármelyik meglévő Segítségkérő topikba írhattál volna, ezért ezt most zárom!

    Sziasztok!
    A központban már dolgoznak a hiba elhárításán.
    A türelmeteket kérjük a javításig.
     
    jolika54 kedveli ezt.
  2. brigu77

    brigu77 Fórum-zöldfülű

    .
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.12.20
  3. Évus1991

    Évus1991 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!! Tud nekem segíteni valaki abban hogy ha a paszulyt át szeretném rendezni venni szeretnék le tárgyat és rakni fel helyette másikat azt hogy tudom meg csinálni?
     
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha nincs lezárva, akkor simán rákatt a dekorra, felhozza a kalapácsot, és le tudod törölni.

    Ez egy engedély nélkül nyitott topic, kérdésed bőven megfelelt volna bármelyik help topicba.
     
  5. Hope73

    Hope73 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! :)
    Olyan kérdésem lenne,hogy a teliholdas világnál,hogy tudnék Veres szemhez jutni?
    Segítségeteket előre is köszönöm! :)
     
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Hope73!
    Tilos engedély nélkül új topikot nyitni a Fórum vonatkozó szabályzata értelmében! Úgyhogy az általad megnyitott topikot ezennel zárom.
    A Fórum szabályzata mindenkire érvényes, ezért kérjük annak betartását:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/
    Több segítségkérő topik van, kérlek legközelebb azok valamelyikét használd:
    upload_2020-12-28_22-1-55.png

    Veres szem a Veres szemű folyondár teliholdas titokfa termése.
    upload_2020-12-28_22-6-57.png A Városi kertészkedés gazdaköri küldetésben nyeremény ez a titokfa.
    A napokban megrendezés alatt levő Ajándékozási és cserenapon is tudsz szerezni.
     
    jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  7. Ancsa57

    Ancsa57 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nem tudom a kliens letöltött verziójában le kicsinyíten a méretet.Így a játékterület csak egy része látható. A játék beállításnál 100% -ról nem tudom kicsinyíteni. Tudnátok segíteni miért nem sikerül.
    Köszönöm a segítséget!
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Ancsa57!
    Engedély nélkül nyitottál topikot, holott több hiba bejelentésre, illetve kérdés feltevésére szolgáló topik áll rendelkezésre a Fórumon.
    A Fórum szabályzata mindenkire vonatkozik!
    Ezennel zárom a topikot.
    A játékban nem tudod beállítani 100%-nál kisebbre az ablakot.
     
  9. mary

    mary Utánpótlás-írogató

    A FENÉBE IS... NAGYON SAJNÁLOM AZT MEGSZŰNIK A NETTEN JÁTÉK LEHETŐSÉGE... A LETÖLTÉSES VERZIÓ NEM IGAZÁN JÖTT BE NEKEM.. SOK MÁSKÉPP MŰKÖDIK.
    :(:(:eek::eek::cry::cry:BÁRCSAK MARADNA A RÉGI :):)
     
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia mary!
    A Fórum szabályzata értelmében tilos engedély nélkül topikot nyitni!
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/
    Ezennel a topikot zárom!
    Az itt leírt mondandódat írd meg a Panaszkönyvben, amennyiben azt akarod, hogy a mondanivalódnak írásbeli nyoma maradjon:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/panaszkönyv.14375/page-136#post-1158331
     
  11. Beki87

    Beki87 Fórum-zöldfülű

    nem kaptam meg a parti pörgetéskor nyert 2 + parti pörgetést
     
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy frissítés szükséges lehet, de biztosan megkaptad.

    Ez egy engedély nélkül nyitott topic, a kérdésed bőven megfellelt volna a meglévő help topicocba. Ne nyiss új topicot.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  13. Julika55

    Julika55 Járnitanuló

    ID : 6977360 -as játékos vagyok ! Feltettem egy neon disznó ólat és kértem aranyhal a jégen! A problémán ,hogy az ólat elvitte de sajnos az általam kért tárgy nem lett jóváírva.Kérném a segítséget mert nem tudom mitévőlegyek.J ulika55 :(
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Julika55!
    Először is tilos engedély nélkül új topikot nyitni, márpedig te azt tetted. Ezért a topikot zárom.
    Bőven elég lett volna a szabályos úton egy segítségkérő topikban leírnod a problémádat.
    ------------------------------------------------------------------
    Hol, hogyan történt a csere? Léghajón, vagy meghirdetted, és bagolyban történt egyeztetés után te elküldted a felajánlott neon disznóólat, és azóta is várod az általad kért dekorációt?
    Lehet, hogy csak késik a viszonzás, mert az illető nincs gépközelben... viszont, mielőtt agyon idegelnéd magad, a farmon a bejövő ajándék listát nézd át, hogy ki küldött neked ajándékot, ott megtalálhatod mikor és mit kaptál. Lehet, hogy már közöttük van az, amit keresel. Ha nincs ott, akkor nem kaptál x tárgyat ajándékba.
    Mindenesetre egy baglyot érdemes elküldened a cserepartnerednek, amiben megkérdezed, hogy megkapta-e az általad küldött ólat, és hogy te mikor számíthatsz arra, hogy megkapod az ellenértékét?
    Ha erre sem jön válasz pár órán belül, mert esetleg dolgozik az illető, akkor itt megírhatod az esetet. De előtte tájékozódásként olvass bele a topikba. Sajnos nem győzzük elégszer hangsúlyozni, hogy csak megbízható cserepartnerrel történjen a csere-bere.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...si-és-kereskedelmi-akció-kapcsán.11056/page-9
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  15. Jenőke53

    Jenőke53 Fórum-zöldfülű

    Meddig lesz ilyen /minőségjelző/ .....a játék???? + miért nem lehet bemásolni kódot,stb.....???????????????
     
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    1: Engedély nélkül nyitottál topicot, kérdésed bőven megfelelt volna bármely meglévő help topicba. Ne nyiss új topicot

    2: Az alábbi közleményt tudom a figyelmedbe ajánlani
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-flash-letiltásának-következő-lépése.20421/

    3: Be lehet másolni az ajándékkódot a kódmezőbe.
     
  17. csigabiga63

    csigabiga63 Fórum-zöldfülű

    ID: 16551799 Sajnos én sem találom a fent jelzett dekort. Eddig nem zavartam az ünnepekre tekintettel. Arra gondoltam, hogy mindent felszedek, mert végig néztem és arra gondoltam, hogy ez lehet nekem nincs is meg, így nem szedtem fel. Köszönöm szépen válaszotok.
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia csigabiga63!
    Mivel engedély nélkül nyitottad ezt a topikot, ezért zárjuk.
    A Fórum szabályzata mindenkire vonatkozik, ezért kérjük annak betartását.
    Egy segítségkérő topikban kell feltenned a kérdésedet, és természetesen szívesen segítünk.
     
    HéricsBáró és Kuzdern kedveli ezt.
  19. kati122

    kati122 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Nem értem miért kellet azt el rontani ami jó volt!
    Nemtudok egy normális játékot le játszani mert egyszerűen ezzel az új alkalmazásan nem tudok haladni. Be sem enged mindegyik farmra ........
    Segitséget szeretnék kérni.
    Üdv.
    Katalin
     
    gelu59 kedveli ezt.
  20. fekete55

    fekete55 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! fekete 55 vagyok. Ugyan ilyen problémával küszködök én is! Egyszerüen borzalmas. Segitséget szeretnék kérni! Üdv. fekete55
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.