Vegyes - felesleges kis topikok, stb.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 29.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. vizipálma

    vizipálma Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Szomszédokat keresek,mert elfogytak.
     
  2. evica9

    evica9 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Olyan szomszédokat keresek, aki a naponta küldött ajándékomat viszonozza.
    Szint nem érdekes.
     
  3. ÁdámMarika

    ÁdámMarika Járnitanuló

    egy szorgos szomszédot keresek
     
  4. Jodirana2021

    Jodirana2021 Fórum-zöldfülű

    Jodirana2021 Szomszédokat keresek
     
  5. Evicike2012

    Evicike2012 Fórum-zöldfülű

    szomszédokat keresek, akik segítenek kitakarítani a szédült szántót! Köszönöm! Evicike2012
     
  6. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Barát-, illetve szomszéd keresésre több, hivatalosan megnyitott topik áll rendelkezésre.
    Kérlek használd azokat, mert ezt teljesen szabálytalanul, engedély nélkül nyitottad, mint ahogy a Fórum Szabályzatában is olvashatod, amelyet többek között az aláírásomban is megtalálsz.
    A Fórum szabályzata mindenkire vonatkozik, és kérjük annak betartását.
    A topikot zárom!
     
  7. Diiuus44

    Diiuus44 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ;)
    Új vagyok és szomszédokat keresek kérlek titeket jelöljetek :)
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Van, nem is kevés, szomszédkeresésre létesített topik, kérlek ott hirdesd a szomszéd jelölési kérelmedet.
    Engedély nélkül nyitottál topikot, ezért ezt most zárom.
    Az aláírásomban tudod olvasni a fórum szabályzatát, kérlek a továbbiakban aszerint járj el.
     
  9. folinda

    folinda Fórum-zöldfülű

    Sziasztok,


    Jó lenne, ha gyakrabban lenne a Teliholdas mezők!!!!
     
  10. jusit74

    jusit74 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ! Elakadtam a szülinapi eventben. Kitettem egy torta szeletet és egyik feljött tortaszeletem sem passzol hozzá. Mind az 5 cserét elhasználtam de azok között sem volt egy sem. Hogyan lehet igy másik játéktérre váltani, mi a teendő. Lapátom is van tortadobozom is
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem jó helyen írtad a felmerült gondodat.
    Ehhez nem kell új topicot nyitni!

    Van a fórum segítségkérő részlegében több olyan című felület, topic, ahol az ilyen gondot mások is jelzik szabályosan.

    Minden esetben le kell írni a farm azonosító adatait a konkrét segítségkérés mellett.

    Kérem, itt írj:
    a zöld színű mondatra kattints, és már a megfelelő helyen jelezheted, írhatod a kérésedet:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/page-160#post-1244909



    Ezt a topicot lezártam, mert engedély nélkül nyitottad meg.
    A fórum szabályzatáról itt olvashatsz:


    A fórum felépítése ismertetője:

    Köszönöm az együttműködésedet!
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  12. Prattimárti

    Prattimárti Fórum-zöldfülű

    Sehol nem találom a gazdaköri /2./ feladatot!Sem a z event óránál,sem a tenyésztésnél ,sn a gazdakörben!Prattimarti
     
  13. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ha segítséget szeretnél kérni, azt a segítségkérő topicok egyikében tett meg ne egy általad nyitott új topicban!
    A tenyésztős event, 3 hétvégét érint. 1 hétvége = 1 gazdaköri feladat
    Minden pontosan szerepel az erről szóló eventismeretőben:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-alapú-hétvégi-küldetések-2022-február.22081/

    Az engedély nélkül nyitott topic pedig bezárásra kerül!

    A fórum szabályzata:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  14. Kristóf0610

    Kristóf0610 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok nem rég kezdtem a játékot . Szomszédokat keresnék
     
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

  16. Kristóf0610

    Kristóf0610 Fórum-zöldfülű

  17. ferenc.takacs

    ferenc.takacs Fórum-zöldfülű

    Eventek: Az új eventek tervezőit be kellene iratni számtanórára, hogy értelmes, tanító, életrenevelő játékokat alkossanak, amik a gyerekeket számolásra , életre tanítják, hogy mi az amire érdemes időt energiát , netán pénzt fektetni, s eredményt, hasznot hoz. Az utóbbi időben játékba hozott eventek minden logikát, érdemleges eventben való részvételben való részvételt nélkülöznek!
     
  18. mianna58

    mianna58 Fórum-zöldfülű

    Kedeveseim!
    Tegnap óta a játékterem belépés után átvált szürke árnyalatúra. Próbáltam a beállításoknál lépni valamit, eredménytelenül. Segítségeteket kérem.
    mianna58
    ID:8166427
     
    akire13, dolga52, athema58 és 2 más kedveli ezt.
  19. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Szia!
    Áprilisi tréfa. Itt-ott felbukkan egy kis repülő v. elefánt majommal, arra rákattintasz, egy darabig visszaszínesedik, majd ha megjelenik megint a kis figura, elszürkül. Mindig mutatja, hogy hány ilyent "hatástalanítottál", bizonyos időközönként ajándékot ad.
    Tehát nyugi és játék :D
     
    dolga52 és -happy58- kedveli ezt.
  20. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, nézd meg a mai dátumot. Április elsejét írunk.
    Engedély nélkül nyitottál egy új topicot.
    Amennyiben kérdésed van, a már meglévő segítségkérő topicokban tedd fel azt!
    A topicot zárom.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.