Visszajelzés Viking Saga III. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Tehát:
    Összesen 35 erőleves elfogyasztásával meg tudjuk szerezni a felhőt és a rávaló dekorokat.
    (A 40. dobássorozat után járó dekor nem kell a felhőre.)
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 14 más kedveli ezt.
  2. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Sziasztok szép estét .
    Gondolom a tippelésnél azt is figyelembe vetted hogy a növény 8 őrás , ami azt jelenti sima vizel 6,24 alatt érik be , A felröpit meg meglátjuk hogy adja .

    Kellemes hosszu hétvégét mindenkinek.
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 6 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Azt kerestem hogy az Ingrid a gyémánt hölgyet mikor kapjuk meg de azt nem találtam.
     
    §Böbe13§, újfarm53, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  4. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Az előző ilyen event is próbára tette a logikánkat, főleg az, hogy milyen arányban és hogyan hajtsunk eventnövényre és felröppenőre. Mert a baltadobáláshoz, már bocsánat a másként vélekedőktől, nem nagyon kellett logika. Az első négy dobást akármilyen szempont (váltogatva a benne lévő dolgokat) szerint ledobtuk, aztán az ötödiknél összeállítottuk a lehető legjobbat. Ha egy kis szerencsénk volt, meglett a maximum, ha nem, lehetett bármilyen logikánk, legfeljebb kalkulálni tudtuk, hogy a biztos, de gyengébb dobást választjuk, vagy a rizikófaktor figyelembe vételével kockáztatunk. Ez az elsőre, másodikra különbség tétel meg abszolút lottó. A logikához semmi köze.
    A nyeremények meg? Számomra a 12 és 24 órás dolgok felejtősek, bár egy-kettő még van a farmomon, de szisztematikusan rakom őket a raktárba. A felhőt nem tudom. A felhő számomra így másfél napos (hébe-hóba belefér egy napba, de utána átcsúszik reggelről estére vagy fordítva), vagyis 12000 tp+btp/nap. A régiekhez képest ez sem rossz, csak kérdés, megér-e nekem ennyi munkát. Hangsúlyozom, nekem. Másnak biztosan más szempontjai vannak, ez természetes.
    Ha minden területen az eventtel foglalkoznék, akkor számításaim szerint másfél év alatt hozná vissza a felhő az elvesztegetett tp-ket. ????? A kitehetőkről meg már írtam. Ha az előző kettőhöz hasonló lenne a jutalmazás (boltban, reális áron, korlátozás nélkül vásárolható kitehetők - amik normális idejűek), akkor gondolkozás nélkül belevágnék. Így valószínűleg ezt kihagyom és szurkolok a többieknek.
    Hogy cserére is ki lehet venni a dekorokat? Bocs, másnak a javára nem fogok dolgozni. Inkább szaporítom a szupertrágya mennyiségemet.
     
    damien, §Böbe13§, újfarm53 és 10 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    1. jutalom: dekorok - Ingrid-ek
    Akkor kapunk értesítést a megnyert dekorról, amikor először elérjük a telitalálatot azon a szinten.
    DE!
    Az event végét követen kerül jóváírásra a játék során elért legmagasabb szintű Ingrid dekor.
    Tehát ne akkor keressétek, amikor a felugró ablakban megjelenik a hír róla!

    Első próbálkozásra 1 telitalálatod kell legyen 40 fölött, ha jól értem, vagy 39 fölött.

    C.
    Telitalálatokért járó jutalmak


    [​IMG]
    Ebben valahol benne kellene legyen. Majd ezt kell még figyelni nagyon élesben.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.4.17
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 11 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt honnan vetted?:)
    40. dobáskor kapjuk az Ingrid arany lányt, tehát csak utána kaphatjuk a gyémánt hölgyet, na de mikor?
    Látom, az 1. próbánál van ez a zöld színű izé, az a gyémánt hölgy.
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A gyémánt dekort akkor kapjuk meg, ha elsőre telitalálatot dobunk.
    Ez nincs "időhöz" kötve. Akár 40 után is lehet ilyen szerencséd.
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 18 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszönöm, közben az ábrából megvilágosodtam. :) Nagyon remélem hogy a 40-ből lesz egy telitalálatom elsőre. xD
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 11 más kedveli ezt.
  9. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok, [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    a mostani eventtől kezdve spórolni fogok a szupertrágyával is,
    mert nagyon el akarják használtatni velünk a szuper- táp és trágya aranytartalékainkat.

    Ami szupertáp megszerezhető,
    kiváltom és minél kevesebb szupertrágyát használok el az eventre.
    Imádtam az előző baltadobálós eventet, biztos a mostanit is szeretni fogom.:inlove:8)
    Nem hajtok minden kiváltható kitehetőre,
    viszont igyekszem kiélvezni a baltadobálást, mert nagyon jó szórakozás.

    Olyan jó lenne,
    ha ez a játék vagy egy átdolgozott variációja bekerülne Valdemár kínálatába...

    Kedves Kerti Szomszéd, köszönöm a számításokat!:inlove:


    Nagyon tetszik, hogy sok értékes jutalmat tudunk bezsebelni
    és aki akar, több erőfeszítésért még többhöz juthat.8)

    1. A 35 dobással automatikusan megkapjuk a felhősort a kitehetőkkel.8):inlove:


    2. A megszerzett érmékből ezeket fogom kiváltani:
    - titkosak: 610 érme ---> a titkosak miatt szoktam eventezni, számomra kötelező kiváltani
    - farmmunkás kupon: 120 érme
    - 40 szupertáp: 160 érme ---> Az ingyenes játékosok számára gyakorlatilag kötelező kiváltani !!!
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    = 890 érme

    Ha minden jól megy,
    +1 retro kitehetőt is ki tudok majd váltani a megszerzett érmékből
    és nekem a
    Csak azért is! (600 érme) tetszik a legjobban. A Kergét fogom vele díszíteni.


    Remélhetőleg össze tudok hozni 1.490 érmét a felhősorhoz szükséges 35 dobással.


    3. ... Mindezek mellé jön még Ingrid is,
    remélem, sikerül megszereznem a legértékesebbet.

    Köszönet és gratuláció a játék készítőinek a szórakoztató játékért és az értékes ajándékokért!:inlove:8)

    Jó eventezést, sok felröpit, jó szórakozást Mindenkinek!:)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 1.5.17
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia BackOffice

    És ha a 10 dobásnál lesz telitalálat elsőre ?

    Akkor több a nyeremény ? Ez a gyémántos , és a 10 befejezett dobássorozat: "Éles, mint egy viking balta" dekor ? :p
    De , most nézve a Leho képét , látom már.:inlove: De akkor mennyi a max ajándék bezsebelés? Van korlát ? :music:
    El kéne olvasnom jobban az ismertetőt:cry:
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Tünés olvasni!!:pxD
     
    újfarm53, MamaMeseKertje, AnkaFD és 10 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Kedves kerti szomszéd:) 1400 érmét azt mondom majdnem biztos hogy össze tudunk szedni 35 dobásból. Szerintem ettől csak több lehet. Sok sikert. :) Így elsőre 40 dobásban gondolkodtam, az arany Ingridnek ide kell jönnie hozzám mert nagyon jó a TP-je. ;) Jó lenne a gyémántot is idecsalogatni de az már csak szerencse kérdése lesz.
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 15 más kedveli ezt.
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Természetesen:D a szegfű kb.11 és fél óra, eventgaz 6 óra alatt lesz, mert sosem sajnálom a trágyát. Mostanában drága ugyan, de van és ha kell valami, nem az árát nézem, megveszem. A raktárakban, ha ólat cserélek rengeteg termelődik, az utóbbi néhány event alatt nem kellett órákig vadáazgatnom, hogy elég legyen. Sztrágyát csak az első 2 körben fogok használni, pannikkal aratva remekül jön 1x1-en, meg az a 4-500 sztrágya nem olyan sok, hogy pazaroljam, de szerintem nem is lesz rá szükség. Majd hozom az eredményeket. Ja, olyan 400 körüli kezdő röpivel lennék elégedett;)
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 10 más kedveli ezt.
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Az kevés kezdésre, ha a retróból is akarsz kiváltani ezt-azt.
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 11 más kedveli ezt.
  15. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia:) Teljesen igazad van! A húsvétiban és a bingóban is a bőven a negyede jött első aratásra a szükségesnek. Csak nem akarom elkiabálni azt az 500-550 körülit, amire valójában számítok;)
    A kiváltanivalókkal nem foglalkoztam, az majd kialakul útközben, a lehetőségek függvényében...bár az előző eventben nagyon sikeresen dobáltam:music:
     
    §Böbe13§, AnkaFD, Peszi2 és 5 más kedveli ezt.
  16. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Sziasztok. Ezt az eventet nagyon szeretem, az előzőből is ki tudtam hozni a maximumot. Csak 4 területen fogok ültetni, az erdei tisztáson fix dolgok vannak. Annyi gazt ültetek, amennyit csak tudok és utoljára hagyom a dobálást, mert attól függ, hogy mit fogok kiváltani. Jók az ajándékok, remélem, ez sokunk tetszését elnyeri. Mindenkinek kellemes hétvégét és jó játékot!
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 13 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Látom mindenkinek elakadt a szava és bújja a számológépet.:D Én is. :D Gyököt vontam, osztottam és nagy nehezen megálmodtam hogy mit fogok csinálni. Holnap talán még kicsit csiszolok rajta.;) Jó fejtörést mindenkinek. :)
     
    §Böbe13§, újfarm53, AnkaFD és 10 más kedveli ezt.
  18. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    ÁÁÁ nem nem
    Megcsináljuk:D csak úgy:D ennyi :D
    Retró kitehető nem kel :wuerg:
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia zöldike, nekem minden kell. xD/kellene. xD
     
  20. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Sziasztok..
    Hmm nálam szerintem most parkolópályán lesz ez az event...
    Szerdától leszek szabadságon ami 10-napos lesz..
    Nem szeretném ezzel tölteni az időmet.. :D
    Na de persze azért még belekezdek , bár nem fog elkészülni ezt már tudom most!!!
    Pár dobást megengedek magadnak :D
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.