Visszajelzés Viking Saga III. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.4.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Álom, álom édes álom .....ennyi felröpi nekem soha nem jött elsőre, de napi szinten sem.:cry:
     
    §Böbe13§, újfarm53, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  2. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Sziasztok! Nagy segítség lenne, ha valaki megírná, hogy a retro kitehetők melyik felhőkről hiányozhatnak....én már belebonyolódtam :) Előre is köszönöm annak,aki segít :)
     
  3. -nagylacika-

    -nagylacika- Törekvő

  4. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

  5. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Tetszik az event.....
    felhősora :D ;).
    És persze az is tetszik, hogy a felhősor úgymond biztosított a 35 Viking erőleves be kanalazása után :). Ám a felhőhöz vezető út hosszú és rögös ;), kapákkal és egyéb földtúró eszközökkel kikövezve -.-...
    Sokunknak még jobban tetszene eme eventecske ;), ha az Illatos varjúháj rövidebb: max. 6 órás érésidejű lenne :p...
    Kétségtelen :D, hogy minden területünkön a Varjúháj fog illatozni, a nemes cél érdekében ;) xD....

    A jutalmakat nézve 8), a retró dekorokból is érdemes lenne válogatni xD..., hisz tp-ben verhetetlenek, mégis, legtöbbünknek ez már az elérhetetlen kategóriába fog tartozni :eek:...
    Abban az esetben persze, ha valaki éjjel-nappal időkiesés nélkül vet és arat xD,
    és ezek után még célba is talál :D, nos akkor van esélye sok jó cuccot megkaparintani ;).
    Nekem idáig tetszettek a balta dobálós eventek, és remélem hogy ez is fog tetszeni :inlove:,
    persze Ingrid dalát leszámítva :D xD...., na de az sem vészes 8)....
    Remélhetőleg ;), mivel szinte mindig az eventnövénynek kell teremnie, attól még Ivókürtben nem fogunk hiányt szenvedni !!!
    Minden bizonnyal ;) vikingek módjára harcolunk majd :D, baltákat dobálunk és a célpontokat "mindig" eltaláljuk :inlove: 8) !!!

    Sok növényt ;)
    és sok Ivókürtöt kívánok az eventbe belevágó játékosoknak :) !!!



    További szépeket....




    "Én mondom (...) semmi, de semmi nincs megírva a szélben, vagy a tenger viharában, vagy az erdei szellőben! Mindenki saját

    sorsának
    kovácsa, és én a magam sorsát fogom járni."/Heather Graham Pozzessere: A viking asszonya/
     
    Utoljára szerkesztett: 29.4.17
  6. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Köszönet a korábban megjelentetett eventismertetőért!!! Nagy könnyebbség, h nem egy nappal előtte kell lesni, h gyorsan mit is ültessek másnapra, h jó legyen... :inlove:
    Én szerettem a baltadobálást, a korábban felszólalóakhoz hasonlóan én is sorban haladtam, ált. balról jobbra, én elégedett voltam. ;)
    Kukorinak pedig köszi szépen a matekozást! Egy gonddal kevesebb :D
     
  7. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    :D jó lesz ez már várjuk:)
     
  8. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Csináljuk! Hisz' rég volt már ilyen növénytermelős event :D
    A cél a felhő, a titokólak, titokfák és a banánok. A maradék ha úgy alakul, csak plusz.

    Most viszont kicsit másképp fogom csinálni, mint ahogy eddig. A gazdakörrel is szeretnék haladni, ezért csak a bahán termelem a varjúhájat. Ott amúgy sincs most olyan eget rengető teendő. A farmon pedig csinálom a gazda sorsa küldetést, hosszú érésű növényekkel. Így legalább párhuzamosan tudok majd haladni reményeim szerint. Ha véletlenül megcsúsznék a gazzal, max rásegítek a farmon 1-2 kör erejéig.

    Mindenkinek sikeres eventezést :)
     
  9. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    sziasztok! :)
    ha komfortba ültetek hosszút, mennyivel kapok több felröppenőt, mint 1x1-ben?
     
    achmed1122 és Netudki50 kedveli ezt.
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    Attól függ, hogy kinek mennyire jól ellátott a farmja. 30-as legendával a komfort hagyma már egy az egyben kéne adja a felröppenőt. Panni nélkül sem tartom soknak a 128 felröppenőt 3 területről, de Pannikkal szinte területenként várok ennyit 1*1-es földről.
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 9 más kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Én sosem várom komforttal a kezdést...nagyon behatárolja a röpik számát, szerintem a leghosszabb növényed 1x1-en vagy még inkább 20 órás fák többet adnának.
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 4 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Akkor nézzük a Viking eventek hogyan is változnak. Drágulnak vagy olcsulnak.

    I. event Viking Saga
    Erőleves:
    [​IMG] Ez lightos a mostanihoz képest!!


    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    II. event Ingrid dala:

    A Nektár a malomban állítható elő az alábbi feltételekkel:
    [​IMG] A mézelő kürtvirág csak 5:30 perces volt nem 8 óra!!!
    A nyeremények kb ugyan azok, mint az elsőnél:
    [​IMG]
    A felhősor csak egy alkalommal, a dekorációs tárgyak többször is kiválthatóak


    [​IMG]

    III. event Viking Saga III.
    Keverési idő: 5:00 perc (300 másodperc)
    [​IMG] Az első event keverési ideje 20sec.
    Egy kis alattomos drágítás keverési idő 25x, növény szükséglet 1,6x, felröpi szükséglet 3,33x emelkedett. És mindent ugyanannyiért kapsz a boltban, kivéve a bölényes titok ólat, mert abból 6 helyett 4et kapsz ugyanannyi érméért.
    Az extra pontok sokat nem fognak hozni, mert 50es dobás általában 4-5 próbálkozásra jön be, de akkor sem mindig.
    50 dobásból, ha valakinek lesz 3-4 db első dobásból 50es értéke az már örülhet, mert 1:40hez az esély az 50es dobásra egy próbálkozásból. 3. dobásból is csak olyan 10el lehet számolni, hogy meglesz az 50es érték.
    A másik fele, hogy most nem kell a felhőért külön küzdeni, ami 1650 érme volt eddig. De ha azt veszem, hogy sokkal kevesebb minden kellett hozzá, mint most.
    Az biztos, hogy jobb nem lett. Egy pozitívum, hogy nem kell a felhő kitehetőit kiváltani, és nem lesz őrjöngés, hogy egyik kitehetőm kétszer van meg, pedig én nem is kattintottam duplán.
     
    kutyaszálló, zotmar, Vyca-cica és 26 más kedveli ezt.
  13. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Na végre ! Épp egyik nap gondoltam erre az eventre, ami talán a kedvencem. Az event menete is tetszik, a nyeremények is jók. Nagy örömömben még a szarkazmust is kihagytam az írásomból xD !
     
    kutyaszálló, zotmar, §Böbe13§ és 7 más kedveli ezt.
  14. csio70

    csio70 Fórumlakó

    Én is szerettem anno,most is várom!
    Sok sikert mindenkinek!
     
    kutyaszálló, zotmar, §Böbe13§ és 9 más kedveli ezt.
  15. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    köszönöm a válaszotokat! :)
    1 területen kipróbálom komfortban a szegfűt széleken 20 órás fákkal, a többi területen 1x1-ben szegfűvel várom, most kikísérletezem hogyan ad többet:music:
     
    kutyaszálló, zotmar, §Böbe13§ és 6 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt:)

    Szia Professzor Uram:)
    Na igen. :)
    Én is csak 40-el merek számolni, ha több lesz annak csak örülni fogok. A gyémánt Ingriddel se számolok, mert emlékeim szerint még soha nem találtam el elsőre. Jó lesz nekem az a szutykos kis arany is. xD
     
    zotmar, almáspite48, §Böbe13§ és 19 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Annyi van még, hogy látszólag a kicsiket és a balszerencséseket kompenzálja a mostani rendszer. Ugyanis 35 után egy felhő lesz a paszulyon. Csakhogy ehhez ugye kell az 1700 felröpi, ami pont a kicsiknek húzos, azzal együtt, hogy sokezer gaz kell az eddigiekhez képest. Így sokkal kevesebb idő marad hosszúak termelésére.
    Megint a Pannik fognak győzni.
    Nekünk, Tarajoskám, ezek a változtatások igazából nem jönnek sem jól, sem rosszul. Egy biztos, ez már nem végtelenített event, mert a kitehetők a boltban nem nagy szám.
     
    zotmar, almáspite48, §Böbe13§ és 11 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha nem jön jól a felreppenő akkor valamit turpiskodni kell, pl. a bahán ültetni az eventest és a farmon a hosszúakat.
     
    Khirra, zotmar, §Böbe13§ és 13 más kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Arra valóak a pannik és a raktárházak, hogy ne kelljen turpiskodni. Nekem tuti 2000 felett lesz a felröpim sztrágya bevetése nélkül. Nem lesz annyi gaz hozzá, hogy felhasználjam. És eddigi szokásomhoz híven, azt a szomszédomat, aki felröpit küld ilyen evant alatt 2x, azonnal törlöm.xD Egyszer lehet tévedni.
    Törpöljön, akinek szüksége van rá. Mi már ezerszer leírtuk, mit, miért, hogyan csinálunk.
     
    zotmar, §Böbe13§, újfarm53 és 10 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Aloha Leho
    Szerinted jól számolhattam ? :eek:Mert aki meg akar szerezni mindent a boltból , annak akkor 6120 pénzérmét kell gyűjtenie:p
    Kiszámoltam , hogy ha csak egyfajtát nyernénk mindig .:inlove: Persze olyan nem lesz , de játék a számokkal lehet? xD

    65 pénzérme : Ez 95 dobás , 44.650 event növény és 4750 felröpi
    60 pénzérme : Ez 102 dobás , 47.490 event növény és 5100 felröpi
    55 pénzérme : Ez 112 dobás , 52.640 event növény és 5600 felröpi
    52 pénzérme : Ez 118 dobás , 55.470 event növény és 5900 felröpi
    50 pénzérme : Ez 123 dobás , 57.840 event növény és 6150 felröpi
    40 pénzérme : Ez 154 dobás , 72.340 event növény és 7700 felröpi

    Eddig számoltam , mert tovább menve nincsen értelme asszem :p
     
    §Böbe13§, újfarm53, maszilva és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.