Visszajelzés Viking saga IV. Mesterkurzus - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 4.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Ennyi nekem is bőven elég :)
     
    Gio, Maszatka47, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    No kedves okos gazda társaim 1000 fölött a felrepik száma. Ki hogyan készül ? Kezdésnek csak növény lenne a jó taktika?
     
    Gio, Maszatka47 és genka53 kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Nem szeressem a kiszámíthatatlan, szerecsefaktoros eventeket. x növény, x röpi és megvan minden. Nekem ez jobban fekszik.
    Gondolom az esély arra, hogy elsőre telitalálat legyen, rosszabb, mint az eddigiekben. A bp semmit nem ad ingyen. De ennyit legalább változtatott az előzőekhez képest. Hát írtó nagy gondolatmenet. :D
    Igaz a napokban dicsértem, de az ilyen eventeknél nem tudom.
    Sok növényt kell kapálni, gondolom a röpi sem úgy jön, mint a tegnap befejezett eventnél. Igazából nem hurrázok, hogy le sem tettem a kapát, már is csináljam tovább. A valóságban sem kell ennyit kapálni a kertet, hogy gyommentes legyen :D
    Na mind1, fő a változatosság :D Event után event :)
     
    Ditti58, Gio, taga1 és 10 más kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Én is pontosan így gondolom, mint Kukori ... :D A 39 erőlevest megfőzöm, és a plussznyereményt majd meglátom.
    A Gőtelakot azért betervezem, mert az még nincs.
    Remekül kitalálták most az eventmechanikát is, meg a nyereményeket is, tetszik. :inlove:
    Remélem, mindenki megtalálja majd az örömét és kevesebb elégedetlen gazda lesz. :)
    Eventre fel! :)
     
  5. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Ennyi kertnél talán mégis sokat kell kapálni a valóságban isxD De nem említetted, hogy közben utazgatsz a BahamákraxDxDxD
     
    Gio, ho-hoboy, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  6. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, szép délutánt !
    Köszi a táblázatot, a számolást. Amit lehet kihozok Ingridből - elvégre event, s minden amit kapunk, számomra megérős. A boltba biztos megyek shoppingolni, szeretek vásárolgatni.
    Az eventet Mézkereppel fogom várni, a legutóbbi fákat kinn hagyom (mamutokat most beszedem, mert csak 1 db felröpit adhat),raktárházakat is kinn maradnak. Mind az öt területen fogom termelni az eventnövényt, hogy mielőbb letermelődjön, lássam a felröpi mennyiséget. (0percezést jó lenne kihagyni)
    Mindenkinek sok-sok ivókürtöt - jó baltaösszeállítás és dobásokat kívánok !
     
    emocy91, bigmami56, csopke1 és 13 más kedveli ezt.
  7. joli1010

    joli1010 Utánpótlás-írogató

    Nem.7+7+9+7+10
     
    Gio, genka53 és mimi kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem jól számoltál,ha már kettőnknek is ez jött ki.Le sem mertem írni ezeket a számokat.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.10.17
    MamaMeseKertje, csopke1, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  9. -ákos81-

    -ákos81- Aktív író

    sziasztok melyik növényböl jön sok sok nagyon sok felröpi??? :)
     
    Marika312 kedveli ezt.
  10. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Felettébb jó meglátás :D Most így már más a leányzó fekvése :D :D :D Még hálás is lehetek, hogy oda is eljuthatok :D :D
     
    Gio, Samborg, Evita-55 és 3 más kedveli ezt.
  11. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Még sosem vikingeztem (nem volt rá alkalmam), viszont most szeretném csinálni az eventet. Van valamilyen féle taktika, vagy variáció a dobásokra, vagy mindig random az egész? Hogy érdemes neki fogni?

    Köszönöm :)
     
    csopke1, Gio, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Én a Főfarmra 17 órás Kaméleont rakok, széleken fákkal. Szédült: Óriás ólak, Kaméleon, fák. Tölgyes: Mamutfák, fák. Bahama és Esőerdő: fák.
     
    Gio, Sikka1, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  13. HunteremCsocso

    HunteremCsocso Utánpótlás-írogató

    Szia Kukori!
    Ha a táblát sem találod el egyszer sem, akkor is felkúszol a felhőre. Neked ez ujjgyakorlat.
     
    Gio, Maszatka47, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Most néztem én is hogy mi legyen. A bahán 20 órás fákat rakok, a farmon ha van 20 órásnál hosszabb növényed akkor érdemesebb azt rakni, ha nincs, akkor oda is rakhatsz 20 órás fákat. Nekem a 20 órás fák is jól szokták adni, de van akinek nem.
     
  15. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Ákos !
    a leghosszabb érésidejű növényből, 1X1-es kockákba ültetve. De számít az Élő legenda, vagy a kupáid állása (ezeket a gazdaköri feladatok között találod, állatos- és növényes kupa). Amennyiben még nincs Élő legendás, akkor a növényes kupát aratás előtt ki kell tenni a váza ikon alól arra a területre, amelyiket aratni készülsz (kihelyezés után F5-el érdemes frissíteni az oldalt). Kicsit macerás, de törekedni kell a legenda kiváltására, s megoldódik a hurcolgatás.
     
    *bálint*, helena64c, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  16. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    én csipkebogyóval várom az eventet, ez a leghosszabb érésű növényem. remélem jól adja majd. baltás eventet imádom.
     
    Gio, -W-595-, vekony1 és 5 más kedveli ezt.
  17. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Random csupán
    ha szerencséd van rátalálsz a legjobbakra
    próbálkozol és ennyi
     
    -W-595-, Maszatka47, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    A farmos területen 1x1-es földön Tárniccsal, szigeten pedig fákkal várom az eventet. Most eltérek az eddigiektől, a farmos területre nem teszek se állatot, se fát ,csupán a manufaktúra, vadaskert, füvészkert marad. Turbó-, szuper-, Kacsa Kata mamutfát is leszedem, mert csak 1-1 felröppenőt ad. Várom az eredményt, lehet, hogy rosszul döntöttem?
     
    Gio, -W-595-, Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  19. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Csak raktár és a leghosszabb növényre tippelek(nálam nefelejcs). Biztosan többet hoz a növény, mert állatból adott a lehetőség, hisz 44 ól vagy kevesebb,hisz területfüggő, max annyi röpi, ha mind ad. Bízom benne, hogy egy 20 órás növényből 60nál is több jön. A raktárakból 8 jöhet, ha hosszabb (kb 20 óra)érésű ól van bent, azokat érdemes kint hagyni, de a mamutok most nálam is a pajtában maradnak.
    Na mind1, majd lesz valahogy :D Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna :D

    Sok sikert Mindenkinek!
     
    Gio, Maszatka47, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. stucsilla

    stucsilla Járnitanuló

    Nem nagyon szeretem az ilyen eventeket ami nagyrészt a szerencsén múlik-.-ez, a dobókockás:wuerg:,mikor Ingrid énekelt...(Több nem hagyott olyan mély nyomott bennem de lehet volt még egy pár.)Remélem jól adja majd a repiket és sok sok érmét lehet begyűjteni:psok mindenre fáj a fogam:inlove:
    Mindenkinek hajrááá:Dés sok csillagos érmét kívánok!!
     
    Gio, strawberry49, Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.