Visszajelzés Viking saga IV. Mesterkurzus - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 4.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szanzsu

    Szanzsu Járnitanuló

    Szia!
    Tisztelettel kérdezem, hogy szerinted min múlik az, vagy mi lehet az oka annak, hogy van akinek jól szokták adni a felröppenőt a 20 órás fák és van akinek pedig nem? Biztos van valami logikus magyarázata ennek.
    Elméletileg a 20 órás bahás fák mivel hosszabb érésűek mint mondjuk a 16 órás sárgadinnye több felröppenőt kell hogy adjanak. És, ha ez igaz a bahás területekre, akkor igaznak kellene lennie a farmos területekre is. Tehát, ha nincs 20 óránál hosszabb érésű növényed a farmos területeken, akkor itt is jöhetnek a 20 órás fák.
    Talán van esetleg valami százalékarány különbség a növények és a fák felröppenési viszonyszáma között?
    Ezt, azért kérdezem, mert én is a 20 órás fák kirakásán gondolkozom, akár mind az öt területen.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.10.17
    brekkencs., Gio, kukori80 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerencsén csak az múlik, hogy mit tudsz pluszban kiváltani a csillagos érmékből. Sikertelen esetén is megkapod a dekorokat, csak megfelelő számban kell játszani.
     
    brekkencs., Cyra65, újfarm53 és 8 más kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Pont ma kellett kiküldetésben lennem :D Most értem haza.

    Valakinek valami kérdése ami nem érthető az eventleírásban?
     
    majoranna65, Cyra65, újfarm53 és 10 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Tamás!
    Én azt nem értem, hogy miért kell ezt a nemmondommilyen eventet újra visszahozni?
    Nem csípem. Nagyon nem.
    :D:D:D

    Bocsánat, befejezem a trollkodást, de ezt nem tudtam kihagyni.:D:D:inlove:
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Függ attól hogy az Élő legendába mennyi kupát adtál be. Egy kupa 2 %-kal növeli a különleges tárgy felreppenési esélyét, tehát érdemes az összeset beadni. Függ attól hogy mennyi Páncél Pannid van. Egy Panni 5 %-kal növeli.
    De ha tegyük fel hogy semmi nincs, akkor is egy 86-s farm nem fog annyit kapni alapból mint egy 130-s. Ez is motiváció arra hogy szintet lépjél.
    A százalékos arányt nem tudom,mert minden eventnél más és más, de minél hosszabb egy fa, ól vagy növény, annál nagyobb az esély a több felreppenőre. Az előző event elég jó példa volt rá. Adhat egy tyúkól is egy felrepit néha-néha, csak nem érdemes azzal várni egy eventet. Amelyik eventnél kevés felreppenőt kérnek ott kevesebbet is fogunk kapni kezdésre is. Nem várom ólakkal és 2x2-s kockával mert onnan csak 1 felrepit kaphatok, (kivétel a vadaskert-füvészkert-manufaktúra) ezzel is növelve a felrepi esélyét. Ez a mostani egy átlagosnak mondható darabszám és szerintem átlagosan is fogjuk kapni a felreppenőt.
     
    pisti243, bigmami56, brekkencs. és 18 más kedveli ezt.
  6. Szanzsu

    Szanzsu Járnitanuló

    Köszönöm szépen a választ.
    Akkor nagy valószínűséggel mindenhova 20 órás fákat teszek ki. Remélem nem fogok ezzel mellé, és kapok majd annyi felreppenőt, mint hogyha növényeket ültettem volna.
     
    Gio és kukori80 kedveli ezt.
  7. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Én nem tudom,hogy mi lehet az oka ,de nálam sem a fő farmon sem a Bahán nem vált be a fákkal való kezdés. A raktárházak kivételével mindent tarolok és minden területen 1*1-s földön ,szegfűvel és sárgadinnyével kezdek.Nekem ezek a leghosszabbak. Első magokat karácsonyi sütivel ,fehér ártatlansággal ,vizzel trágyával,szuper trágyával és kacsakatával 2*2-s földbe teszem ,utána ugyanezekkel a finomságokkal konfortalajba ültetek.Ez egy területet foglal el nálam,a többibe teszek valami hasonló érésidejűt-majd csak az is ad némi felröpit-igy elég magot kapok,hogy mind az öt területet egyszerre ültethessem be.Tovább pedig a felröpi mennyiségtől függően tervezek.
     
    emocy91, bigmami56, brekkencs. és 13 más kedveli ezt.
  8. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Szia! Baha rendben. De viszont a sima farm 3 területére szegfű, köles, rozs, egy kis fa, 1db raktárház indulásnak jó? A legenda kiváltva, abból a növényes kész, az állatoson még van mit bedobálni. Panni nincs. Elfelejtettem valamit?
     
    újfarm53, Gio, revaa és 3 más kedveli ezt.
  9. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Szia! :)
    Ááá semmi különös, hamar belejössz! Csak így kell eltalálni a táblát!
    http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/10/04/293viking.png
    (elnézést a komolytalankodásért, elkapott a hév xD)
     
    Samyramis, brekkencs., újfarm53 és 6 más kedveli ezt.
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!


    Köszönjük, hogy hozzászólásoddal megtiszteltél bennünket. Mint mindenki véleménye, úgy a Tied is nagyon fontos számunkra. Nagyon sok játékosnak tetszett a Viking sorozat előző részei, ezért a fejlesztők tovább folytatták a hagyományokat. Visszajelzésed alapján sajnos nem tudom figyelembe venni, hogy moderátor vagy, Te véleményed is "csak" 1 szavazat, mint ahogy a többi játékosé.
    Annyit ígérhetek, hogy ha lesz még Viking, akkor vállalom a GYIK-ot hozzá :D


    Jó játékot :)
     
  11. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Sziasztok!:)
    Már felvettem a Hózentrógert,nehogy lecsusszon az a bizonyosxDxDxD!
    Tavaly 500 helyett csak 290 gazt és 15 kürtöt kért egy levesért,asszem:pDE......

    SIKERÜLNI FOG!:oops:
    Sok sikert mindenkinek!;)
     
    MamaMeseKertje, Ribiszke, Gio és 5 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ezek közül a rozs a leghosszabb, ha nincs ennél hosszabb akkor én rozst raknék 1x1-be mindenhova. Az állatost meg tessék fejleszteni, hidd el hogy megéri. Ha nincs event, egy területre kirakni a koalákat, a szélekre meg eukaliptusz fákat. Ha van CSP-d akkor fel lehet gyorsítani ha veszel állatokat. Sok sikert.
     
  13. Maszatka47

    Maszatka47 Fórum nagymestere

    Biza ,hogy jó!!!Mindenképpen 1*1 földbe tegyed!!!:)
     
    újfarm53, Gio, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Erősebb lett Ingrid, nagyobb, erősebb testnek többet kell ennie a terheléshez :D
     
  15. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Bocsi tönkölybúza nem köles:) legendán dolgozom ezerrel. Köszönöm a választ
     
    brekkencs., Gio, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Tamás.:)
    Khmmm...khmmm, nekem se tetszett. Mérges vagyok erre a libára mert nem adta meg a gyémántot, pedig az csillog a legszebben.:D
     
  17. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    A kocka el van vetve! Akarom mondani tanácsok megfogadva. Köszönöm
     
    újfarm53, Gio, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  18. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Tamás! Sok liba van? Mi van ha eltalálom elsőre a kis éles baltámmal és nem is akartam, mert jönnek az állatvédőkxDxDNa jól van, altatásban vágok belexD
     
    brekkencs., Cyra65, újfarm53 és 10 más kedveli ezt.
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem olyan rossz ez a liba... Relatív dolog, hogy kinek mi tetszik. Teljesen más: pl nekem nem tetszik az arany, sokkal szebb az ezüst, hiába olcsóbb stb...
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagy szerencse kell hozzá, mert kicsit béna, nem tud célozni. Vagy én választottam szerencsétlenül? (harmadik, negyedikre sikerült eltalálnom mindig, nem tudtam produkálni olyat, hogy elsőre, igaz nem vittem túlzásba a próbálkozások számát :D )
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.