Visszajelzés Viking saga IV. Mesterkurzus - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 4.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. revaa

    revaa Fórumgróf

    Learattam még három baltám lett :X így már 90 dobás az összesítés vége.
    Pinkie, és a banánok csillagok kivételével minden kiváltva.
    Banánból van még 400, csillagból 1600, ráadásul kitevősöm rengeteg, bahára ha kiteszem... csak úgy hullanak a banánok majd xD

    Komfortba dobtam szegfűt szupizva, karácsonyi sütivel, és fehér ártatlansággal (felszaporításhoz úgyis kell) így a felröpik is megoldva..
    A semminél ez is több xD
     
  2. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Az is valami, hogy néhány játékost kárpótolnak, mivel tényleg nehéz bónuszt kipörgetni, nekem nemigen sikerül. A többségnek viszont a sok rászórt cucc és a munkások vesztek oda, de az már úgy látom, "veszett fejsze nyele"8)
     
  3. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Visszakaptam a bónuszaimat, 1x1 területen így 8 termés van! :) Kicsit árnyalja a dolgot, hogy lesz egy csomó eventgazom, amihez nincs felröpim... Viszont a 100% terménybónusz 24 órás, így a szentjános event elején is besegít egy kicsit. :)
     
    Evita-55, Rebcsok és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos


    Szia revaa!

    Gratulálok a 90 dobáshoz, nem semmi! :) Én még dobálgatok, 71 lesz a vége :oops: Vigyázz a sok-sok hulló banánnal nehogy a fejedre essenek xDxDxD
     
    Rebcsok kedveli ezt.
  5. pillepalota

    pillepalota Fórum-zöldfülű

    ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs megvan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Teljes sikerrel zárult a teszt!77-es farm, 22-es legenda, most arattam 3 terület biogyapotot...49+49+42 röpi!!!!! Keverem az utolsó 4 levest, meglesz a kiscsajnak a cuki kergetőzős kitehető.
    Ennyit arról, mikor a kicsiket sajnálják egyesek, hogy jaj szegények, nem tudják megcsinálni...ennyit arról, mikor jön a sok sírás, hogy se pannim, se gesztenyés felhőm, nekem nem sikerülhet...meg arról is, hogy csak úgy sikerülhet, ha veszek röpit vagy kosarat...mert a gyerek farmján se panni, se felhősor, se FA és nem is költök rá egy forintot sem!!! De követtem azokat az evidenciákat, amiket mindig leírunk-én is, és ha hosszút kell ültetni, akkor azt kell ültetni! Nem akármi repcét, liliomot, hanem hosszút! Pedig szerintem ez a röpiadag nem volt kevés...1400...az sok ám! De meg lehet csinálni. Még a bahán érik bors vagy mi 1 óra múlva és nem kell. És nincs még esőerdő sem! És nem kaptam ide napi 20 röpit- Domos52! Nagyon köszönöm a segítségedet:inlove:
    Na erre lehet gombot varrni;););)nyuszika215 voltam.
    A felhősor a fiamnál is meglett, st a legkisebb farmon is megvan a 3 kitehet! Soha többé nem eventezek 4 farmon...idegölő...
     
    Csocsoovb, Fatther, SzabadEurópa és 5 más kedveli ezt.
  6. revaa

    revaa Fórumgróf

    Szia Zsebibaba!

    Rég láttalak..

    Köszi szépen.. Vigyázok xD
    A maradék 33 db csillagot már nem volt mire költeni.. xD
    A 71 dobás is nagyon szép!!


    [​IMG]
     
    Fatther, Rebcsok, taga1 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Szanzsu

    Szanzsu Járnitanuló

    Sziasztok!

    Teljesen elégedett vagyok a Viking saga IV. Mesterkurzus eventtel.
    91 lejátszott dobással mindazt, amit szerettem volna megszerezni sikerült, sőt....
    Amit meg nem sikerült megszerezni, majd talán legközelebb.
    A szkriptnek, amely jóvá írta az elvesztett bónuszokat, nagy hasznát vettem.
    Köszönöm szépen.
     
    Rebcsok kedveli ezt.
  8. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    103 dobással zárok, folytassuk a szentjánossal... :)
     
    ljanika6, Fatther és Rebcsok kedveli ezt.
  9. .*dóra*.

    .*dóra*. Utánpótlás-írogató

    Nem hiszem el, az event vége előtt lehal a játék >:(>:(>:(>:(
     
    -julcsi13- és grafitcica2 kedveli ezt.
  10. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Na most lesz világvége... :D Remélem mindenki befejezte az eventet!
    Én nem bánom, hogy ez van, úgysincs kedvem aratni... :D
     
    Fatther kedveli ezt.
  11. mátrixtomika

    mátrixtomika Utánpótlás-írogató

    A fel nem használt "vikingpénzek" megmaradnak és használhatók lesznek egy esetleges következő vikinges eventnél vagy elvesztek? Pont akkor állt le a szerver mikor beváltottam volna. :p
     
    -julcsi13- és grafitcica2 kedveli ezt.
  12. stuccos12

    stuccos12 Törekvő

    És így jártam én is!
     
  13. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves gazdák!
    Az event véget ért a topikot zárjuk! Találkozunk a következő csevegőben.

    Köszönjük hozzászólásaitokat tanácsaitokat.
     
    Fatther, HéricsBáró, *bálint* és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.