Visszajelzés Viking saga VI.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Tetszik:inlove:Tetszik;):) Végre valami új cukiság, aminek haszna is van;):p
    Nem nézem a naptárt, nosztalgiázom:music:Hazaérek, bekukkantok a fórumra, mint régen, és event ismertetőt olvasok, gyorsan átfutom és rohanok az aktuális csevegőbe:) Ma örültem!:)Milyen jó kis event lesz!:)
    Néha kicsit izgulok....jaj sikerül-e, jaj most mi lesz......:wuerg:
    Ingridet kedvelem, azt viszont nem, hogy alig lesz itt.:music: Sok jó dolgot hozott még, jó lenne szemezgetni. Banán, csillag, kupon a cél. A többit inkább megspórolnám, és akkor olyan lesz, mintha kiszedtem volnaxD Persze, ha lesz elég röpi, akkor hajrá, mert kelek én éjjel is ha kell. Nekem két és fél napom lesz rá:oops: holnap estétől hétfő reggelig.
    A "cukiság":inlove: tuti az enyém, a többi meg ajándék lesz;):)
    Mindenkinek sok felröpit kívánok, a többi már csak szorgalom kérdése;):)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.18
    csio70, szekulagábor, Sikka1 és 13 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    -vadocka70-, Gio, alpha58 és 3 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,
    Valoban keves a hozzaszolas, kivancsi vagyok hogy tenyleg nem lattak a kiirast?

    Legalabb konnyu volt vegigolvasni a csevegot:)

    A masik ami kicsit vicces, eddig az volt a baj, hogy tul sok as event, most meg hogy tul rovid, pedig ez mar a harmadik lesz, ami fut:D Szerintem aki csak a 20 jatekot lejatssza, az is csemegezhet boven a boltban, eleg lesz az erme a kuponokra, szupertapra, partykra, titokcuccokra, es ez kb 2 nap, 6 oras eventgaz mellett. Szerintem munka-ertek aranyban nagyon jo8)

    En azert nekifutok az extra libalanynak is:music:
     
  4. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Szia!
    Megnéztem de nem találom :( a tojásról csak annyi van hogy : jelenleg ilyen formátumban nem kerül a játékba, azonban később, ígéret alapján vásárolható lesz
     
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Így igaz, nem lúdtojást kapunk a nyeremények között.

    A tojás, ha az lenne a nyeremény, akkor várakozási idő után adná a tp bónuszos tulajdonságát.
    Ezt "megspórolták" nekünk, csak a tp adományozó tárgy lesz/ lehet majd a tulajdonunk és a fejlesztése.

    Ez a tárgy: Viking hosszúház

    A nyereményes ablakban olvashatjuk, láthatjuk a tárgy "paramétereit":
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/viking-saga-vi.17096/#post-911490
     
    szekulagábor, -vadocka70-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  6. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Sziasztok,
    Mit lehet itt mondani?!
    Megérős....muszáj, nem hagyhatjuk:D
    Jó baltázgatást!
     
    -gyöngy-581, Rékuci1111, Sikka1 és 9 más kedveli ezt.
  7. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Szia! Én csak azt nem értem, hogy egyáltalán miért van benne az eventismertetőben az, amit nem kapunk meg az event során?
     
    parasztfalva, maszilva, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt, szia Melan:)
    Szerintem nincs sok mindent megbeszélni, csinálni kell és kész. :D
    Szia. Oda van írva hogy majd később megvásárolható lesz.
    Mondjuk azt sem értem hogy ezt miért kellett berakni ebbe az ismertetőbe.:p
    Arra meg még mindig nem láttam választ hogy a varázsfa ad-e felreppenőt, pedig már sokan kérdezték. Elfogadom azt is hogy a fejlesztők így döntöttek, de akkor az ismertetőbe jó lett volna odaírni hogy: a varázsfa nem ad felrepit.
     
    Melan, szekulagábor, missuzy_53 és 12 más kedveli ezt.
  9. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Egyik kedvenc eventem. Ki nem hagynám. Pláne,hogy ilyen szuper kis nyereménye van. Lezavarom hamar. :)
     
    Melan, parasztfalva, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Event-váró rákészülés a szokásos, hamar megcsináljuk, és megint jöhet a szabadon választott ;):D:inlove:.
    Kicsit sajnálom, hogy nincs felhő, de most már megbékéltem vele ;). Jó lesz az a felfüggönyözött hosszú ház is :D:inlove::inlove:.
    Sikeres játékot kívánok mindenkinek! :inlove:
     
    Melan, szekulagábor, missuzy_53 és 9 más kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Jó estét kívánok Mindenkinek!

    A Viking eventben a felröppenők érkezése:


    Nem szerepel a varázsfa az ismertetőben mint adományozó, mert nem fog adni ivókürtöt.
     
    ursa11, maszilva, mebajah és 5 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszönjük, csak nem tudtuk hogy véletlenül lemaradt, vagy mi történt vele, ezért sopánkodtunk. Legközelebb jobb lenne ha kiírnátok hogy a varázsfa nem fog adni semmit és akkor nem lenne kérdés.
     
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Miért? Adott valaha is valamit? Még reményt sem.
     
    Melan, szekulagábor, bukta-agi54 és 3 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Mennyen Maga a susnyásba vezekelni 3 napig . :D Azért van akinek több van mint egy és sokat segít azoknak ,akik felrepivel szenvednek. Nem mindegy hogy a varázsfa ad vagy nem ad. ;)
     
    Melan, Fuhur, Gio és 5 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Inkább varázspálca lenne. Annak legalább mondhatnám:
    Csiribi, csiribá,
    300as lesz Lehobá!
     
    Sali~*.*, Melan, ERZSI051949 és 14 más kedveli ezt.
  16. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha hiszed, ha nem, örülnék neki.
    Az utóbbi pár hónapban ugyanis a százat sem érted el, és nem volt vicces :D


    Jézusom, nagyon kemény lehetsz: senki nem mer egy tetszik gombot nyomni erre xD
     
    Utoljára szerkesztett: 13.9.18
    Sali~*.*, Melan, Fuhur és 14 más kedveli ezt.
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    Láttam az ismertetőt, de csak azért mert valamelyik nap ránéztem a naptárra. Nem örülök a hétvégi eventnek, mindig is úgy tartottam, hogy a hétvége a családé.
    Ha nem dobták volna el annyira a szinteket, akkor nem kéne ilyen gyors tempót diktáljanak.:music:
     
    Melan, Gio, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  18. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka


    "En azert nekifutok az extra libalanynak is"

    Csak nehogy az asszony megtudja!!
     
    Melan, parasztfalva, Fuhur és 10 más kedveli ezt.
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az ok, egyszerű, viszont ehhez kicsit a színfalak mögé kell(ene) látni.
    Tehát, ebben a hivatalos leírásban adták meg az adatokat, és később ha valóban vásárolható lesz, akkor csak hivatkozni fognak rá hogy "ezt" meglehet vásárolni ilyen módon, X fizetőeszközért.
     
    Sali~*.*, Gio, szekulagábor és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Ilyen kevés munkáért nagyon jó nyereményt kapunk. Nekem különösen tetszenek ezt a minden területre ható TP növelő dolgok.

    A bölcs tölgybe is tetszik a panni berakása, már csak az a kérdés honnan lehet beszerezni! Lehet hogy majd lesz egy event aminek ez lesz a főnyreménye? :D

    A farmokon lóhere 1-2 raktárház, fa van ültetve. Meglátjuk mit hozok ki ebből kezdésnek.
     
    Sali~*.*, Gio, szekulagábor és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.