Visszajelzés Viking Saga XI.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 18.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem teljesen szerencsejáték, némiképp kombinálni is kell/lehet.
    A régi vikinges csevegőkben oldalak szólnak taktikákról.
    Ha visszaolvasol kicsit, talán ebben is találsz ilyet.
    Próbáld ki az én taktikámat:
    Kiválasztom mondjuk a legkerekebb formájú fejet, és azt a rúnát, ami olyan, mint egy tyúkláb.
    (Nálam egyébként ezt használja Ingrid legtöbbször, ki tudja, miért...)
    A nyél az mindegy, ötödikre úgyis eltalálod, legkésőbb... ;)
    Dobok.
    A zöld pöttyökből ítélve, ha sokat kapok, akkor az előzőhöz hasonló mintát, formát választok legközelebb.
    Tehát egy még mindig kerekedő fejet, vagy tyúklábszerű rúnát.
    Ha túl keveset, akkor valami előzőtől egészen eltérő mintájú rúnát, vagy formájú fejet.
    A 4.5 vagy 5 pöttyöst megtartom, és újra alkalmazom a következő összeállításnál a meneten belül.
    Remélem, tudok a javaslatommal segíteni. :)
     
    Fuhur, Anett0310, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  2. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    A 25 játék után is lehet még tovább játszani, kapok érte érmét?
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Igen.
     
    jutka190226, Éva0315 és Csoki2020 kedveli ezt.
  4. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Köszönöm!
     
    jutka190226, Éva0315 és Csoki2020 kedveli ezt.
  5. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok
    Felhő beüzemelve event vége.Érméket elherdáltam,egazból minimális maradt.További jó eventezést mindazoknak akik még gyűjtögetnek.
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az lehet, de a TP nem tudom mire jó.
    Egyetlen fejlesztést sem fogok kiváltani, ha a következő eventekben is magam dönthetem el.
     
  7. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Felhő beüzemelve, a boltot nem taroltam le.
    Jöhet a tölgymakk termelés a tápokba.

    Jó játékot Mindenkinek!

    Üdv: Nami.
     
    Fuhur, DZA001, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  8. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Szia! Köszönöm szépen a tanácsokat, próbálok néha én is valami mágiát alkalmazni, a 4.5 és a 5. pöttyöst persze, hogy megtartom,de nem igazán erről van szó. A férjem farmjában nagyjából ugyanígy dobálok, ő ilyeneket már régen megutált, mondván, hogy gyakorlatilag azt ad amit akar. És teljesen igaza van, mert nála már sikerült az elsőre és másodikra telitalálatot dobni.
    Azért majd megpróbálok még ügyeskedni, de azért kérném, hogy továbbítsák a fejlesztők felé, hogy ilyen azért ne legyen , hogy szerencse kell a játéknál, ezt a gyöngyöknél már meguntuk. Rengeteg energiát teszünk a játékba, főleg amióta nincs a Flash, fizetünk is érte.Próbálok egy hasonlattal élni, ha a boltban veszek egy doboz tejfölt, a mögöttem álló ugyanazt veszi, ugyanazért a pénzért, mindketten ugyanazt szeretnénk a dobozban találni:)Köszönöm:)
     
    -kaktuszable-, jutka190226, Leho69 és 8 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok! én még termelgetem az eventnövényt.. de pont a tápokba való fatermések miatt egy területen... sőt csak annak is csak egy részén... Még 4 malomtermék... ma egy meg lesz;) A többi a holnapi program;)
     
    jutka190226, Éva0315, Csoki2020 és 4 más kedveli ezt.
  10. ~Cinderella~

    ~Cinderella~ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem tudom ti hogy csináljátok,de eddig 28 játékból csak a 15 érméket kaptam mást semmit.Mit rontok el?
     
    PZoli64, Leho69 és Éva0315 kedveli ezt.
  11. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az event ismertetőben minden pontosan és értelmesen le van írva.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/viking-saga-xi.21206/#post-1200720

    Jutalmak telitalálat esetén:
    [​IMG]
    Bal oldali oszlop: telitalálat száma a "próbálkozások" alapján
    Középső oszlop: Egyszeri jutalom a telitalálat alapján – ez a jutalom csak egyszer kerül kiosztásra.
    Jobb oldali oszlop: További jutalom – ez a jutalom ismétlődő, többször is elérhető a minijátékok teljesítése során.


    Láda nyeremények nevesítve:
    1. próbálkozás: Romantikaláda III
    2. próbálkozás: 2db Trágyás láda II
    3. próbálkozás: 2db Romantikaláda II
    4. próbálkozás: Trágyás láda II
    5. próbálkozás: Romantikaláda II

    15 csillagos érmét minden lejátszott minijáték után kapunk, az elért eredménytől függetlenül.


    Tehát, ha első dobásra telitalálatod lesz és még nem volt akkor megkapod a 150 db csillagos érmét és a 15 db-t is.
    Ha második dobásra is telitalálatod lesz, akkor már csak 15 db csillagos érme lesz a jutalmad. Mert a 150 db csillagos érme egyszeri jutalom, a hogyan a középső sorban is szerepel.
     
    -kaktuszable-, jutka190226 és Csoki2020 kedveli ezt.
  12. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Most már sikerült ezen a farmomon is beüzemelni a felhőt. Kicsit lassan ment bónusz és trágya nélkül, de nem is igen akartam mindent beáldozni. Még egy fejlesztést ki akarok venni, azután már nem ültetek tovább. A szezon holnap kész, az ismétléssel meg nekem nem éri meg. Egy telitalálatos sor hiányzik, de annyi baj legyen.
     
  13. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Felho kesz es be van uzemelve. Siettem vele, mert holnaptol elegge elfoglalt leszek es nem nagyon fogok tudni belepni 2 napig csak epp aratni-vetni. Meg az eventnovenyt ultetem, hogy mast is tudjak kivaltani. A szomszedaimtol elore is elnezest kerek, ha veletlen nem tudok ajandekot kuldeni.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  14. Csoki2020

    Csoki2020 Járnitanuló

    Szia! Én ismétlem a bónusz ládáért már negyedszer szerintem az a legjobb nyeremény persze a piccolón kívül, de az még nem volt. Hátha egyszer az is lesz. Már 48 ládám van 50-nél bontom ki. Elméletileg több láda több esély. Szerintem csináld tovább, mert hasznos lehet. Van még öt nap addig nekem is meglesz az ötven. Az nem kerül semmibe csak időbe, hogy ültetünk. Gondold át vannak még hasznos kivenni valók. További szép estét és jó játékot kívánok.
     
    PZoli64 kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Imádom a bolt kínálatát. 15 érmét kapsz három vagon eventgazért és minden 100+ érme. Minden gratulációm küldöm a játékmestereknek. Csak így tovább! Ja, hogy a karácsonyi csak 40. Ha egy érméért 100 karácsonyit adnának akkor sem kellene. Főleg így Pünkösd táján.
    Ingrid már hosszabbat dob, mint egy kontinentális rakéta hatótávolsága. Behunyt szemmel. Eldobja a baltát és az kb 10 perc után célba ér. Animáció nélkül még nem próbáltam, mert az igen virtuális. Vagyis ez nem kockapóker. Igaz, csak az elsőt tudja ilyen messzire dobni. A többire nem marad már ennyi ereje.
    22 játékból 4-nél nem lett láda, ez elég jó arány. A felhő reggelre meglesz, és utána bebalzsamozom Ingridet. Hadd mumifikálódjon, mert a farmos frigyláda fosztogató Idiana Jhons szintjére süllyedt. A kedvenc eventem... volt.
    A pecásat is nagyon szerettem, csak hát leesett a hal ára. Egy gilisztáért többet adnak, mint egy homárért. Nem is kell hozzá rákcsipesz!
    Ja, és még egy jó hír. A telón már csak kétszer annyi idő a betöltés, mint a számítógépen. És egyiket sem cseréltem.
     
    DZA001, -kaktuszable-, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    51 játék. A bolttal nem nagyon bírok. Valahogy nem bírok rájönni Ingrid észjárására, mint anno a baltázása kezdetén. :oops:
    El nem keseredek azért, úgy sem tudok annyit termelni, hogy a FA fát kitudjam váltani. :D ;)
    [​IMG]
     
    ildiko44, Fuhur, Mica67 és 8 más kedveli ezt.
  17. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia! Nincs mit átgondolnom, mivel nem vettem bérletet, ezért nincs bónuszláda jutalom sem. Most nem áldoztam rá, görbefám van, a raktárkészletem meg véges, De azért köszi:)
     
    Csoki2020, ildiko44, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Bot is van? Nálam csak nyél van. Akkor ezért vagyok én lemaradva..22 játék van eddig meg. :) Holnap meglesz a felhő. :)
     
    Éva0315, Fuhur, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem tudom. :D Most nem találom, de akkor biztos ez a titok nyitja.. ;)
     
    GA-BI-O-Farm és jutka190226 kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Felhő begyűjtve...pedig napocskát akarok, a hócipőm tele van a sok esővel:sleepy:
    További szép hétvégét mindenkinekxD
    naposat...
     
    Sárika555, ildiko44, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.