Visszajelzés Viking Saga XI.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 18.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok. nekem a piccoló ládákból már megint csak a szokott dolgok jöttek, amivel tele a padlásom.
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  2. Mica67

    Mica67 Fórumelemző


    Szia!

    És az elsőre mi a taktikád? 38 játékból 1x sem sikerült azonnal telibe találni.
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    A elsőre telitalálat még mindig elkerült;) No de még lesz rá 2 esély... utána meg lesz a felhő és az étterem fejlesztés;)
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én is így vagyok. Az előzőnél sem volt, ha jól emlékszek.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére nem kell a felhőhöz;) A többi meg nem számít!
     
    szellorozsa, Éva0315 és zsani_apja kedveli ezt.
  6. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    szellorozsa kedveli ezt.
  7. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Amennyiben nem érsz el teletalálatot az utolsó játék alkalmával, akkor csak a 15 pontot kapod.
     
    Éva0315, szellorozsa és jófarmerlány kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már 4 alkalommal sikerült eme remek eredményt elérnemxDxD:cry:
     
  9. csillus35

    csillus35 Törekvő

    A csüggedőknek mondom: 30 játékot terveztem. Az első 10-ből 400 érme lett (a telitalálat kivételével mind meg volt), a második 10-ből 150, a harmadikból is. 700 nem elég a Palira és a szezonra, ültettem és kevertem még ötöt. Az legutolsó lett telitalálat. Persze ha nem sikerül, akkor ültetek tovább, de így nem, mert 10 zokni nem ér annyit:)
     
    ildiko44, Éva0315, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. Ni0na

    Ni0na Járnitanuló

    Sziasztok! Én még csak most üzemeltem be a felhőmet. Termelek tovább, de változatlanul gyűlölöm ezt a madarat.-.-
     
    Éva0315, Fätum, PZoli64 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Megfogadva a taktikádat az első telitalálatot is sikerült megszereznem. Köszönöm.xD
    Még három keverés van betéve a malomba. Ezekkel együtt 70 játékom lesz.

    A 70-ből kb 10-szer nem kaptam ládát. De tíznél többször sikerült 2-2 láda.
    Kiváltottam a Pali összes fejlesztését, a szezonzstonokat, a jutalompontokat,
    a 2-2 karácsonyi sütit és fehér ártatlanságot. A maradék 250 érme a 2x10
    zokni kiváltására lesz elég.
     
    Éva0315, jófarmerlány, Othep és 3 más kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az elsőre nincs taktika, de kipróbálhatod a következőket:
    - Kedvenc mintáidat, formáidat teszed be
    - Használod a tyúklábmintát
    - Csukott szemmel választasz

    ... és lehetek őszinte egy pillanatig?

    Én nem görcsölök eventen, minijátékon...
    Csak játszom...
    És mivel alapvetően szeretek élni, játszani, problémákat megoldani, ez engem örömmel tölt el. :)

    (Bocsika, nem vagyok szolgálatban..., csak nincs külön moderátori farmom.) :)

    Juj, nagyon örülök! xD Szívesen! :)
     
    Mica67, PZoli64, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  13. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf


    Még csak 50 játéknál tartok, növényem estére lesz még annyi, hogy gyűjtsek a meglévő 200 csillagos érme mellé még 175-öt, mert a Harcosok lakomája dekorra hajtok ;) Hacsak nem jön össze az első sor telitalálata (a többi szint már rég megvan).
    20 romantik láda II (amik a telitalálatokért jöttek) ilyen hasznos cuccokat adott:
    [​IMG]
    Az alábbi taktika nagyon jó! Én már ismertem, de az új fórumozóknak segíthet ráérezni erre a minijátékra ;)
     
    Othep, Éva0315, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  14. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    Ingrid nagyon beindult.


    [​IMG]
     
    inanna11, Éva0315, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
  15. terrdora

    terrdora Törzsjátékos

    PICCOLÓ LÁDÁT nyert már valaki és mi lett belőle?
     
    Éva0315 és jófarmerlány kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Láttam ezt a képet, de nem akartam szólni, gondoltam másnak is feltűnik, hogy Ingridnek most más a ruhája (szerintem ez az egyik legfeltűnőbb az ajándékdobozok mellett). :D Májusi tréfa aranyat ér. Vagy mi. :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.5.21
    HéricsBáró, FRANCIS122000 és Kuzdern kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Francis!
    Megvizsgáltuk a megjelenítést.
    Az event ablakban alapban benne van a bronz, az ezüst és a gyémánt Ingrid képe is.
    Amikor megnyitjuk az event ablakát, pár töredék másodpercre megjelenik mindenkinek ugyan ez a kép.
    Alapértelmezetten "299" van beállítva a lejátszott játékokhoz, a jutalmakhoz végig csak a kék ajándékdoboz, és a 40-es felirat (hiszen ezért jelenik meg mindkettőből, mindegyik jutalomnál ez). És alapértelmezetten a bronz Ingrid van.
    Mindegyik event ablaknak van egy általános felépítése, amit mindig módosítanak az adott eventben.
    Ilyenkor, amikor így jelenik meg az eventablak, szükségszerűen érdemes a játékot újratölteni, vagyis egy ki-be lépéssel megoldódik a probléma, rosszabb esetben egy CCleanerrel való takarítás sem árt.
     
  18. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Szia.

    Kb. a 15. játéknál tartottam amikor a játékfelületre belépve ez fogadott, kicsit meglepődtem, de én is megjelenési hibára gondoltam.
    Nem panaszkodni akartam, hanem csak mint érdekességet hoztam el, poénnak szántam.
    Bocsi a nagy képért, a képfeltöltést még gyakorolnom kell.

    Szia.
    Megjelenési hiba, amit elcsíptem.
     
    Éva0315, szellorozsa, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  19. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Igaz, hogy elég sok idő eltelt az írásod óta, de bízok benne, hogy sikerrel jártál.:D

    Nekem a három utolsóból sikerült egy újabb első telitalálat. Sajnos a két ládán kívül
    "csak" a 15 érme járt.

    Nagyon jók a dekorok, de sajnos arany áron adják őket. Mivel a műhelyeim még
    viszonylag alacsony szinten vannak, ezért én inkább a fehér ártatlanságot és a sütit
    választottam.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.5.21
    Fuhur, Éva0315, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ejnye-ejnye. Azok nem értek annyit. Én küldök neked mindkettőből felváltva majd.
    Csak a lüke fejemből ne menjen ki. :D
     
    Mica67, jófarmerlány, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.