Visszajelzés Viking Saga XII.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 14.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Holdsarló

    Holdsarló Haladó

    Jó reggelt mindenkinek!

    Irigylem a türelmedet, oldalakon keresztül ugyanazt többször kedvesen elmagyarázni, hát ez elismerést érdemel!

    Szép napot kívánok neked és az összes moderátornak, jó hogy vagytok nekünk, és, hogy ilyenek vagytok!

    Felhő megpakolva, Pikkolóból lett 1 Multikaszting zseni. Másikat most tettem ki. Pocok légyfogó lett belőle.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.9.21
    Amira09, PZoli64, vihence és 10 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    29 játékon vagyok túl... :wuerg: Nem így terveztem... de a való világ ennyit engedélyezett-.-
    a felhő és 2 hosszúház fejlesztés kiváltva;) most jöhet a többi;)
     
    Amira09, mingo826, zotya280303 és 6 más kedveli ezt.
  3. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Jó regglet. Nekem a piccolo virágfestést, és élőholtat adott. Mindig megfogadom, nem váltom ki a piccolo ládát, mert mindig ilyen vacak dolgokat ad, de hátha egyszer jót is ad, hát nem.
     
  4. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Hát, a virágfestésnek én konkrétan marhára örülnék ha azt adna, mert pont az és a gyepek ura hiányzik a felhősoromról. Szóval..., hogy kinek mi a vacak, nézőpont kérdése. :p De úgy egyébként mi az aminek örültél volna?
     
    Utoljára szerkesztett: 18.9.21
    Tigrislady, Amira09, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  5. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Sziasztok!

    Nekem nem engedi felrakni a hosszúház fejlesztéseket az Ingrid tojásra. Van valami tapasztalata valakinek, hogy miért?
     
  6. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Szia!
    Meg kell várni, hogy az Ingrid tojás "kikeljen" és amikor már Viking hosszúház lesz belőle, már rá tudod tenni a fejlesztéseket.
     
    szellorozsa, Lenczy, Amira09 és 13 más kedveli ezt.
  7. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    van sapi rá:D
     
  8. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Egy gyors h..lye kérdés :D kapunk hosszúház fejlesztést, de hosszúuázat nem. Ha korábban kaptunk, az felhőn van, vagy csak simán valahol ki van téve? És ha ki van téve, akkor ezek extra fejlesztések hozzá? Hopp ez két kérdés lett :D :D
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gyors válasz: A boltban ot van az Ingrid tojás, annak a fejlesztésével lesz meg a hosszúház. Lehetett venni akcióban is Ingrid tojást, (én nem vettem, mert hiányzott a fejlesztésünk hozzá) A már meglévő és kikelt tojást lehet vele fejleszteni :) Felhőre nem valószínű hogy kiengedte tenni, nem szükséges oda. Ha van neked akkor annak a területeken kirakva kéne lennie. Az előző eventekben lehetett nyerni Ingrid tojást és fejlesztéseket is hozzá.
    Ajánlom olvasásra ezt a hozzászólást:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/viking-saga-xii.21549/#post-1220865
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Próbálok gyors h..lye választ adni. :D Van Ingrid tojás is a kínálatban, abból lesz hosszú ház. Nálam pl. van egy 1. szintű, arra most feltudod pakolni a fejlesztéseket és eléri a 4. szintet. Nem hinném, hogy felhőn lenne nálad.
     
  11. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Köszönöm szépen a válaszokat, körbe nézek, és ha nem lelem meg, akkor kiváltom gyorsan :p:p
     
  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    ha volt régebben megszerzett:) most feltudod fejleszteni 4-es szintig:D
     
    peter1022 és jutka190226 kedveli ezt.
  13. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Az eventet befejeztem. Ennél többre nincs szükségem.
    [​IMG]
     
  14. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Köszönöm válaszod.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia dorog1!

    Mielőtt "veretes" szöveget írsz, legyél kedves elolvasni a játék leírását.

    Nem véletlenül tesszük közzé a segítő hozzászólásokban a táblázatot a találatokról, nem véletlenül készítjük az ismertetőket.
    Azt el kellene olvasni, meg kéne érteni, a kép tartalmát megtekinteni, mert a játék felületén is az szerepel.

    Csak egyszer kaphat mindenki a telitalálatos dobásból plusz csillagos érmét, amikor sikerül a dobása!
    Minden további dobás csak 15 csillagos érmét ér.

    Ezért termelni kell elegendő növényt, malmozni kell az erőleveseket, hogy minél több 15 érmével a vásárláshoz megalapozhassa a vásárlást a polcokról a játékos gazda!

    A büntetés mindig kijár annak, aki a viselkedésével, a tiszteletlen hozzászólásával zavarja a fórum életét!
     
    Holdsarló, rozo52, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  16. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Még 5 perc és 2 játék a célom eléréséhez. Az összes plusz elsőt sikerült kivennem így csak 30 érme kell már. Felhő üzemel játszom ültetek tovább a nem tervezett bónusz nyereményekért. Majd kedden meglátom mennyi érme van és az alapján válogatok a kiváltható nyeremények között. Simán bónusz pörik nélkül meg lehetett csinálni a többi csak juti fali ahogy a kutyámnak szoktam mondani. Szép jó éjszakát és sikeres cél elérést mindenkinek.
     
    szellorozsa, Domos52, Holdsarló és 7 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szépen megfogalmaztad, ami van bennem is közben, mikor mostanában meglátom a boltok, üzletek ajánlatait. ;)
     
    szellorozsa, Domos52, Holdsarló és 3 más kedveli ezt.
  18. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Szia! Vacak dolgokat? Az megvan, hogy sokan akár hónapokig, vagy akár 1-2 évig is reménykedve várják pl. a Piccolóból a virágfestést?
    Tudod mire is lehet használni, vagy csak nem mozgat meg az ólakkal való nullázás?
    Én mindenesetre gratulálok hozzá, és azt kívánom, azért legyen benne örömöd. :inlove:
     
    Holdsarló, Tigrislady, Amira09 és 4 más kedveli ezt.
  19. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Gyorsan megisvettem az ingrid tojást:D legyen kettő..:D

    Akkor aránylag jókat adott:))
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.9.21
    Holdsarló, Amira09, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok eventezők :)
    Jöttem én is beszámolni a piccolok "áldásáról": 6 darabot nyitottam, ebben benne volt a mélykék akcióban vettek is + ennek az eventnek a eventnyereményei: 1 Pocok légyfogó, egy Élőholt kincse, 1 Pöttyös gomba, 2 Jack ajándéka és egy Havermackó (ennek nem örültem túlzottan a többinek viszont igen :D)
     
    Holdsarló, Amira09, jucus100 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.