Világítótorony csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 29.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Mit vetettél? Salátááát? xD
     
  2. progabi

    progabi Fórum biztosa

    Asszem beállhatok mögéd ebbe a sorba: Két kört learattam minden nélkül. Megszórtam minden jóval, aztán RACS nélkül be is szedtem... >:(
     
    _Cygnus_, tszabina6, Fätum és 8 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nem xDcsak a szédült szántó begazosodott, mert a tegnapi csere miatt nem foglalkoztam vele. Így fél terület nix. :p
     
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    96 óra!
     
    Csacskamacska kedveli ezt.
  5. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Na pláne. :) Így jártam. Még a felröppenőkön sem tudok segíteni.
     
    magdi06 és Baby72 kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Most, hogy így mindenki toppon van, jelentem megint jól összejött a társaság:D;):inlove:. Az vigasztaljon mindannyiunkat, hogy nem vagyunk egyedül bénázásban:):).
     
    -orgona-, kovacstne, csio70 és 7 más kedveli ezt.
  7. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Most még az hiányzik, hogy a sütim is odaégjen :D
     
    kovacstne, Fätum, dagaz70 és 4 más kedveli ezt.
  8. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Szia,

    a felhősor 4 óránként ad 3 virágdrótot, ezért neveztem el virágdrótgyárnak ;)
     
    -orgona-, csio70, Csacskamacska és 2 más kedveli ezt.
  9. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Na, ugye-hogy ugye? Sok éves játék ide, vagy oda, mindig beakad valami kusz-kusz :) Nem baj, lesz ez még így se :D Majd behozzuk a lemaradást..:)
     
    _Cygnus_, mimi, erzsike511 és 4 más kedveli ezt.
  10. dagaz70

    dagaz70 Törekvő

    Na, akkor én csatlakozom a csapathoz: rohanok haza a családi majálisból az event kezdéséhez: 178 felröpi:D
    Igyekszem törekszem, a sokásomhoz híven veszek egy kis csomagot: hát erre elvetem komfortbaxD
    Jó, akkor csináljuk meg a felröpit: a nemesrózsát elvetettem komfortba karácsonyi süti nélkül:mad:
    Végre beadtam a malomba a fagyit:D
    Hát ott is elnéztem: 37 óra helyett 37 perc alatt lett kész a fagyi:D.
    Már majdnem írni akartam: vigyázzatok, nehogy a fagyi nyaljon vissza a 37 óra miatt :)
    Mellesleg: Svájc ide, vagy oda, nekem igyekeznem kell, mert a következő két napot a családommal kell töltenem, nemcsak anyák napja miatt, hanem már megint öregebb lettem egy évvel.
    Remélem, vasárnap jó idő lesz, mert főzni akarok nekik egy jó békési marhapörköltetxD
     
    _Cygnus_, Erzsike5110, times84 és 18 más kedveli ezt.
  11. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    óh én a csere event miatt mennyi mindenről lemaradtam meg elfelejtettem :D meg elterveztem hogy ma kiteszek vagy két tenyészetet ahogy móricka gondolta majd holnap :D
     
    Numiz, anami1980, Csacskamacska és 4 más kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Boldog szülinapot Neked:). Teljes a zűrzavar, de legalább együtt vagyunk itt a falon. Szép az élet;):D:inlove:.
     
    -orgona-, ambrusne, Numiz és 10 más kedveli ezt.
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Nem tudja véletlenül valaki, hogy a 7 órás novény komfortban, fehér ártatlanság, sztrágy, trágya, víz kombóval mennyi idő alatt érik? Köszi;)
     
  14. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Igen, de nagyszerű ez a zavartságxDxDxD
     
    dagaz70, Baby72, mimi és 3 más kedveli ezt.
  15. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Kettős frontrendszer érte el hazánkat, ma a melegfronti, holnap a hidegfronti része lesz felettünk. A melegfront fejfájást, koncentrációs zavarokat, vérnyomás-ingadozást okozhat. xD;)
    A felszaporítás halad-haladgat. A gesztenye sorom szerencsére éppen aktiválható. A nemesítés rekeszekbe bepakoltam pórét, szegfűt, hagymát, articsókát, karfiolt, karalábét - mindegyiknek kinemesítve a 25%-os szupertrágya bónusza (bár a gatyámat is karalábéra költöttem xD ), úgyhogy: felröpik?? Hahaha. :)
     
    mamszi5107, csio70, Gio és 5 más kedveli ezt.
  16. magika

    magika Fórum mestere

    Helló!

    Csatlakozom. Én meg nem kaptam eventnövény-magokat és csak most jöttem a majálisról, úgyhogy kezdeném, de nem tudom ráadásul elültettem egy csomó kölest is véletlenül.
     
    Numiz, Baby72, anami1980 és 2 más kedveli ezt.
  17. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Ugye nem törvényszerű, hogy aki eddig nem bénázott, az ezután fog?
    Boldog szülinapot az ünnepeltnek! :)
     
    -orgona-, MamaMeseKertje, Baby72 és 4 más kedveli ezt.
  18. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Az 5-5 magot mindenki megkapta. Lépj ki a játékból és indítsd újra a böngészőt, majd ellenőrizd ismét.
     
  19. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Hello! Aki teheti használja ki a szupertrágya hatékonyságokat 0 percesekre.
    2 terület Tárnics teljes 1x1 szédült szántó 8db, erdei tisztás 3db Svájci csoki. Tudom nem kell sok eventes növény de, nem 7 napos az event sem hanem 3 napos és a hosszú érésűek hiába adnak sok felröppenőt, ha nem lehet sokat vetni idő hiányába.
     
    anami1980 és Fätum kedveli ezt.
  20. apuci30

    apuci30 Fórumőrült

    Ez már hármas front tegnap csere event ma világítótorony hétfőn rémséges event
    sok új fával és állattal gazdagodunk mely adrenalin túltengést okoz hétfőn melegfronttal jön a húsvéti eventhez hasonló event ahol papiztatni kell a denevéreket akik sok minden széppel jóval fizetnek nekünk így ha valakinek nem jön össze rendesen mint húsvétkor akkor a vérnyomás az egekbe ha valkinek sok titok dolga lesz akkor újabb adrenalin túltengést okoz :D
    Amúgy mindenkinek sok kivit meg kowhai és amherstia fát kívánok :D
     
    ambrusne, MamaMeseKertje, Numiz és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.