Visszajelzés Vissza a múltba - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 30.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    Disznósajt, mert az XXL-es fák meg a trükkök kr... IGEN sokba kerülnek!!! JA, hogy a felröpis kosár is... Fizess duplán. Ügyes, mondta K. bácsi a reptéri pénznyelő automatát látva. DE még mindig igaz a reklám: Ön dönt: játszik - vagy dugong.
     
    Swordfish és Maszatka47 kedveli ezt.
  2. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    1x1-ben érnek a magok, mégis bontottam a Zuhatagot, és a Tölgyest, hogy hamarabb kész legyen a növény, hátha hétvégén be is tudok mindent fejezni. Jobb oldali építményen építettem 1-et, utána 1 db pandát kér állatként. Eddig nincs aggódás :) Eventnövényre ritka a felröpi, de estére hosszúval talán feltúrbózható :)
     
    Swordfish, Maszatka47, -W-595- és 10 más kedveli ezt.
  3. Gio

    Gio Fórum bárója

    Sziasztok!
    127 mészkővel és 137 szappankővel kezdtem. Mindehol 20 órás fák és a leghosszabb érésidejű növények voltak és 3-4 ól + raktárházak. Azt vettem észre, hogy a zuhatagoknál adta a legtöbb röpit, ahol csak sárgadinnye volt ültetve. A 20 órás fák nem szerepeltek túl jól, még a mamutfák sem adták 1 az 1-ben a röpiket. Persze nem panaszképpen írtam, mert így is több, mint amire számítottam 8 pannival.
    Szép az eventfelület, nagyon tetszik az eventnövény grafikája:inlove: és a kitehetők is helyesek:). Nálam hód és lajhár az első 2 állat, amit be kell adnom. A piacomon hódból már csak 10 1 db-os tétel van. Mindenkinek sok röpit és jó játékot kívánok.
     
    iboly54, Swordfish, Maszatka47 és 20 más kedveli ezt.
  4. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Tőlem szamarat és papagájt kért elsőre.
    Most a 2 szamarat és 2 tevét. A tevéket már beadtam, most 3 tukánt kér.
     
  5. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia Ninett!
    Köszönöm szépen,de addig gondolkodom rajta,hogy újból kimondjam-e az IGEN-t.:inlove:xDxD
    Hogy ne legyek OFF, így írom,hogy jó bele húztam a röpibe és kezdésnek 86 + 33 db.:eek:Lehet gyúrni hozzá megint.:p
    Az már csak hab a tortán,hogy Csatni nélkül arattam le,mert az eszem elment kirándulni.xD:cry:xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.17
    Samborg, Swordfish, Maszatka47 és 11 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Hát aki szerelmes.... :music:
     
    Swordfish, Maszatka47, brekkencs. és 5 más kedveli ezt.
  7. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Elsőnek hódot és majmot kér.
     
    Swordfish, Maszatka47, Rebcsok és 3 más kedveli ezt.
  8. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Üdv, újra a csapatban. Tényleg jó régen lehetett látni. Rengeteg új fa és ól van, én játszom folyamatosan, nekem is rengeteg hiányzik az újabb állatokból és fákból, de remekül el vagyok nélkülük is.;)Az utóbbi időben kissé felpörgött a játék, de majd szelektálsz az eventek közül.
     
    Swordfish, Maszatka47, Leho69 és 5 más kedveli ezt.
  9. macsezso

    macsezso Fórumszaki

    Üdv. neked is. ;)
    Ne is mond....
    Most néztem zuhatagot...
    1 milla értékbe adjak be növényt húú mondom már jól kezdődik..:wuerg:
    rászámoltam gyorsan,hogy menyi is az annyi...jelenleg guarana a legértékesebb növényem abból kell 63 ezer db.
    ez már felér egy eventel xD
    aztán jön a többi...na az se kutya...
    1-2 event biztos,hogy kimarad. :)

    (ha valaki utánam számol,az adatok nem pontosak mert én már adtam be növényt)
     
    Swordfish, Maszatka47, Gio és 5 más kedveli ezt.
  10. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Sali~*.*!
    Ezüst ?:music: Hol van az már? :pA gyerkőceim idősebbek.xD
    Arany? :music:Még arra is kellene jó pár évet aludni,hisz nem vagyok én olyan idős Te jó asszony.:inlove:xD
    Gyémánt meg sem érjük.:mad:
    Lefogom írni,mert nagyon szép gesztus az Önkormányzatunk és a Református egyház részéről,mert ilyet még magam sem hallottam eddig kis hazánk,városunk történetéből és ez tényleg a VV-ban is "Vissza a múltba".;):DxD
     
  11. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Igazad van, az event által adott felhősorok hiába lennének jók, ha üres a pajtád. A zuhatag majd meg lesz, szerintem két területtel is szépen lehet haladni. Én a farmon is csak két területet használok, a harmadik tabu ott vannak az állatok és a mamutok, nincs az az event amiért hozzájuk nyulnák. egyébként is le vannak betonozva, fel sem tudnám törni.:D
    Sajnos nagyon sürün cserélődik egy-két szomszédom, ha lesz üresedés jelentkezni fogok, bár lehet addigra már dugig leszel.xD
     
    Swordfish, Maszatka47, cskati01 és 3 más kedveli ezt.
  12. macsezso

    macsezso Fórumszaki

    annyi az üres helyem hogy csak na...
    Nekem pont bahás állatok miatt kel 3-ik terület hogy másik ketőn nyugodtan tudjak termelni
    aztán még nem számolom azt a 456788 fát ami még van...xD
    már azokból is csak az xxl-ket teszem ki meg a ritkaságokat.
    Vonat már az is kevés nekem,annyi a fa...
    Inkább legyen egy ötödik mesterség: fűrészmalom xD
    ahol a felesleges fákat bedarálom és barkáccs cucc lesz belőle xD
     
    Swordfish, Maszatka47, Matold és 4 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ha észre vetted meg is álltam az ezüstnél. Egyébként meg sejtem, miről is lehet szó.;) Mostanság más településeken is felkapott.

    Szépen építkezem, most koalát és ismét hódot, de már 2 kér. A növényekre kell várnom, már 1x1-be, ma még tudom 1x aratni.
     
    Swordfish, Maszatka47, brekkencs. és 5 más kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!Én nem kapizsgálom. :sleepy: Segítesz? Mert osztrak bevisz engem az erdőbe,pedig nem is Jónás topikjában vagyunk. xD;)
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Ninett!
    Bocsáss meg, de nem tehetem, várj kérlek szépen türelmesen, amíg megosztja velünk, ami megosztható.
    Szép kiránduló hely az erdő, az idő is megfelelő, ott még hűvös is van. Ha nem szeretnéd, ne hagydd magad Ninett!

    Szia Gio!
    Gratulálok! - szép kezdés. Külön köszönet, hogy azt is írod, hogy hogyan érted el a felröpi mennyiséget!:) Így aki olvas, tisztán, egyértelműen láthatja!
    A grafika már az első pletyi szintű beharangózóban is nagyon megtetszett. A grafikusok valóban kitesznek magukért. Köszönet érte!
    Sok felröpit, jó építkezést, teljesíthető V, Á-t, akarom mondani random állatot mindenkinek.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.17
  16. JourneyRickman

    JourneyRickman Törekvő

    3 party pörgetésből kipörgettem a 12 órás 200% -os terménybónuszt ... aratás elött 3 percel...
     
    farmeres53, Swordfish, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  17. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Ez egy remek ötlet, igazán figyelembe vehetnék az illetékesek.Letermelnénk magunknak az összes faanyagot.
    Nagyon ügyes vagy, ha igy haladsz event végére már írni fogod, hogy kész a zuhatag;)
    Hogy írjak a jelenleg futó eventről is. Mészkő 146, szappankő 64. Az első 10 db event mag a farmon adott 2 db röpit, amig ért sárgarépát gyüjtögettem egy területen, kb. 5x arattam és kaptam 4 db röpit. Remélem nem ez a tendencia marad, (nem a sárgarépára gondolok)nem szeretnék hosszúzni.
     
    Swordfish, Maszatka47, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  18. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló

    a főfarmon mind a 3 terület meg van a bahamakon 2 :) igen igaz :)
     
    Swordfish, Maszatka47, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  19. macsezso

    macsezso Fórumszaki

    Most kíváncsi vagyok valamire.:)

    Előre is elnézést a Modiktól!
    De ezt meg kell nézzem,hogy működik-e még.
    Behalok még működik közvetlen link,már azt hittem mindent letiltottak...
    sali köszi hogy rám írtál!
    most nem írsz nem sikerül event....van vagy 4 ezer szuper trágyám,ma estig le akarom tudni event növényt,aztán extra hosszúakat ültetek,megspékelve egy kis üvegházi bónusszal,meghát gyűjtöm azt az 1 milliót -.-

     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.17
    taga1, Swordfish, Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia! Esetleg a piacról beszerzed. :) Ha nincs, mást nem tehetsz. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.