Visszajelzés Vissza a múltba - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 30.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia Beko! Ha jól emlékszem, akkor régen az azonos névnél, egy számot írtak az utoljára reggelt név mellé.
     
    taga1, osztrak12, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  2. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Drága osztrákom, jól bevittél a málnásba:Dvalóban azt hittem első esküvőre készültök, de már értem. Nagyon szép gesztus az Önkormányzattól, azért majd beszámolsz nekünk ugye a részletekről is:inlove:Nagyon remélem továbbra is az első házasságodban fogsz élni a kedves pároddal. Juj nehogy off legyen:inlove:
     
    szöszi50, taga1, alpha58 és 8 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Áh, értem. Ez nagyon kedves kezdeményezés. Akkor is gratulálok. :)
     
    alpha58, ljanika6, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia brekkencs -kém!
    Az event címe adta 5-letet,hogy ide hozzam ezt a szeptember 17-i napot,tehát OFF nem lehetne elméletileg.:music:
    Amúgy Én nem bántam meg,hogy férjhez mentem 35 éve és fiatalon,hisz ma is együtt vagyunk.:inlove:Nem csalódtam benne és itt 2 közös,tanult gyerkőcünk és még most az egyetlen, minden hájjal megkent csoda szép kis unokánk.;):D
    Na, elmegyek megnézni magokat,hogy kikeltek-e vagy betökösödtek .xD:cry:xD
     
    Maszatka47, brekkencs., Rebcsok és 7 más kedveli ezt.
  5. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Igen, a játék véletlenszerűen jelöli ki, nem szabadon választott, leht pl. egymás után háromszor mondjuk ló.
     
    Maszatka47, alpha58, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  6. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm, igyekszem pozitívan hozzá állni, és bízni abban, hogy ott még nem tartok! Jó játékot!
     
    Maszatka47, alpha58, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  7. Cincilke

    Cincilke Junior szaki

    Nekem egyetlen PANNI-m sincs és mégis minden eventet végig tudok csinálni. Viszont nem szedem le az egész farmot. Az erdei tisztást és az esőerdőt meghagyom és ott összejön a felröppenők nagyobb része. Igaz, hogy nem vagyok készen 1 nap alatt, ahogy sokan di-csekszenek, de 1-2 nappal a határidő előtt így is végzek. Sok sikert kívánok mindenkinek! Üdv. Cincilke.
     
    brekkencs., bundusz68, szöszi50 és 5 más kedveli ezt.
  8. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! A növények felszaporítva, már 1x1-es földben vannak, aratás csak később kb 23óra felé. A feladat a baloldalon 1db szamarat, a másik feladat meg 1db pandát kér.
     
  9. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Szia!
    Egy-két növény nemesitése megoldja a röpi problémád, karácsonyi felhősor nélkül is.
    Nálam a rendszer szétnézett baha állatok tekintetében és úgy döntött sok az anakondám. Második és harmadik szinten is ragaszkodott a csuszómászóhoz. Remélem az épület nővekedésével az állatok magassába is növekedni fog, bár igazán csekély mennyiséget kér.
     
    brekkencs., Maszatka47, Gio és 4 más kedveli ezt.
  10. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló

    76 os szinten vagyok:)igen előfordulhat a névazonosság :eek:nagyon gyorsan lehet szinteket lépni de sok mindent nem tudok,őszínte leszek nemesítésig el se jutok, gazdaköri feladatokkal haladok de hát abból annyi van h csak na... van olyan event amit meg se csinálok mint pl a tenyésztős mert nincs annyi tápom, a paszulyért keményen megküzdöttem, abban is sokat segítettek az itt lévők ;)
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia! De te kaptál a csatniból, amit küldtek? Vagy másnak ment az is? :( Én a 94-es szintemmel sem vagyok kész a tenyésztős gazdakörikkel, nem vagy lemaradva. :)
     
    brekkencs., taga1, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  12. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló

    szia BackOffice

    köszönöm h felhívtad erre a figyelmem,nem is gondoltam volna h a rendszer engedélyezz ennyi ugyanolyan nevet,írok a supportnak
    még egyszer köszönöm :)
     
  13. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    taga1, ursa11, majoranna65 és 8 más kedveli ezt.
  14. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló


    senkitől nem jött semmi :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    Maszatka47, Kukori.és.Kotkoda és Gio kedveli ezt.
  15. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Mindhárom építménybe egyszerre belekezdtem a nyeremények függvényében. Szépen haladok, fél óra múlva ismét aratok :) 3-2-6 az eddig elvégzett részek az építményekből. Röpik jönnek, de nincs áradat.
    Ez a névazonosság dolog meglepett, és meg is ijesztett egy kicsit. Én eddig azt hittem regikor a játék nem enged választani egy már használatban lévő nevet. Ezt már rég meg kellett volna oldani, mert annyi probléma lehet belőle. Remélem azért a farmjainkat csak úgy nem tudják lenyúlni. Sok erőt, energiát, időt, pénzt fektettünk bele. Őszintén megijedtem :eek:
     
    Beus85, magdalena1967, Maszatka47 és 7 más kedveli ezt.
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Na ez nem jó. Pedig én is akartam neked küldeni, még jó,hogy nem tettem. Fordulj a supporthoz, ahogy Backoffice írta, mert ez így nem lesz jó. :(Olvashattad, több ilyen név is van, nemcsak 1-2. :(
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Hajnal!
    Kérlek szépen olvasdd el ezt #271. Ha visszaolvasol a névazonosság miatt nekem bizony kételyeim támadtak, nem tudtam összeegyeztetni a területeid és a 2. szinted. Aztán a fenti hsz kapcsán minden világos lett. Bíztam Benned! Kérlek szépen vedd fel a szupporttal a kapcsolatot, hogy a névazonosság miatt a neked címzett ajándékok és levelek megtaláljanak! Ha segítségre van szükséged akkor kérj segítséget. Azt nem írhatom hogy bagolyba, hisz az sem biztos, hogy Te fogod megkapni. Én küldtem a sütit, már látom rossz helyen landolt.
     
  18. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló

    most írok nekik
     
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    brekkencs., ursa11, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  20. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló

    mindenképpen írok nekik ez nem is téma,mert ez most nagyon bosszant ,ne haragudjatok a galibáért, kérem majd h változassunk meg a nevem is>:(>:(-.-:(

    ki küldött nekem ajándékot és baglyot Salin kivűl? nagyon fontos tudnom , köszönöm szépen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.9.17
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.