Visszajelzés Vissza a múltba - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 30.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. m.sz.emma

    m.sz.emma Törekvő

    Köszönöm, így jó lesz.
     
    brekkencs., -W-595-, mebajah és még 1 ember kedveli ezt.
  2. bundusz68

    bundusz68 Törekvő

    Az nagyon jó, egyből a jobb oldalival kezdem. Ahogy elnézem ott vannak az értékesebb cuccok. AB, titokfa, stb. A többi meg majd jön magától mint a felröppenők.:music:
     
    heureca3, osztrak12, hugi és 6 más kedveli ezt.
  3. holhosjánosné

    holhosjánosné Haladó

    K
    Én tíz percig tököltem vele , csak utána láttam meg itt már kiszámoltad.Köszönjük !
     
  4. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Én kiskockázáskor, mikor már egekben van a trágya ár, amott sem szoktamxD
     
    heureca3, osztrak12, brekkencs. és 4 más kedveli ezt.
  5. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Sziasztok!:)
    Köszi a segítséget!:p
     
  6. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Köszi a számolgatást! :) Én összesen 4 területen hosszú érésű ólakkal, széleken és még 2 teljes területen 20 órás fákkal, ill mamutfákkal várom a holnapi kezdést. Meglátjuk mire lesz elég, nem tűnik vészesnek a felröppenő mennyiség, csak aztán röppenjen fel dögivel xD
    Szép napot!
     
    heureca3, bocsika67, Tomilan25 és 3 más kedveli ezt.
  7. Kukori84

    Kukori84 Utánpótlás-írogató

    Ezt a véletlenszerű állatot hogy kell érteni? Mindig véletlenszerűen jelöl ki a játék egy bedobandót, vagy azt dobok be ami véletlenül az eszembe jut? Ez most lehet, hogy viccesen hangzik, de tényleg nem tiszta nekem. :eek:
     
    Fatther, heureca3, Hermione72 és 4 más kedveli ezt.
  8. Ananke

    Ananke Rutinos

    Köszi, én is abban reménykedem. Remélem az állatokból sem kérnek mértéktelenül:)
     
    heureca3, Evita-55 és ho-hoboy kedveli ezt.
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Tamás Zalán:)
    Nagyon szépen köszönöm/köszönjük a táblázatot. :)
    Feki gazda társunknak is. :)
    És ettől a pillanattól féltem hogy egyszer majd a zuhatag is szerepet kap. (
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.17
    meszimarsi, heureca3, majoranna65 és 16 más kedveli ezt.
  10. Ildikó061957

    Ildikó061957 Junior szaki

    Az eddigi tapasztalataim szerint a farm határozza meg, hogy milyen állatot kér, de általában szintnek megfelelőt.
    Ildikó
     
    heureca3, Leho69, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  11. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Ne reménykedj, akkor mindenki csak tyúkokat adna be, maximum egy terelő kutyával a nyomukbanxD Hidd el, keményen ki fogják jelölni a beadandótxDxD
     
  12. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Véletlenül mindenkitől mást kér! (Nehogy néhányan nyürrögjenek az egyenlőség jegyében!)
     
  13. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Köszönjük szépen :)
    Annyira gyönyörű ez GIF, lehet elmentem háttérképnek. Jelenleg a sóhajok hídját alkalmazom, mindennap megcsodálom :)
    Nagyon jó kis event, pikk-pakk meglesz, talán a felröppenőkkel sem lesz gond.
    Mindenkinek jó kapálgatást, az enyémet már meg kellett javítani a gyakori használat miatt jól elhasználódottxD
     
    Kincső52, meszimarsi, heureca3 és 14 más kedveli ezt.
  14. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Véletlen szerűen jelöli ki a játék a beadandó állatot, azok közül amelyek az adott farmon elérhetőek!
     
    heureca3, brekkencs., genka53 és 9 más kedveli ezt.
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Jó kis event lesz ez is,a véletlenszerű állatokról csak annyit hogy mire kirakom a szép szines óljaimat szedhetem is le, mert gaz és röpi kellxDxDMert nálam ezek a szép ólak nem adják ám a röpikéketxDxDHolnap évnyitó!!Szegény gyerkőcök."Mama szerinted illik nyakkendőbe menni?"Kérdeztem, anya mit mondott?"Kibírod azt az egy órát és nagyon elegáns leszel"xDxDAz uncsim úgy van ezzel mint mi az eventekkel, kicsit morgok és megcsinálomxD
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.17
    Lillapilla73, Fatther, meszimarsi és 23 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zalán:)
    Köszönöm neked ezt a táblázatot, nagyon sokat segítettél vele.:inlove::D:inlove:
    Szia:)
    Volt már ilyen jellegű feladatunk eventbe nem is egyszer (én mindig élveztem). Ez csak tapasztalat, nem biztos, hogy most is így lesz, de tőlem az esetek nagy többségében tyúkot, pávát, szamarat, hódot kért ezekből válogatott a legnagyobb gyakorisággal. Akkor a medve még titokállat volt, most előfordulhat a beadandók között az is.
    Ami ebben nagyon élvezetes lesz, hogy a piac rendesen be fog indulni, hiszen van amiből sok van egy pajtában, van amiből kevesebb, ez fogja élvezetessé tenni remélem ezt az eventet. Remélem elindulnak a keresztvásárlások, és rendesen menni fog az adok-veszek játék:)
     
    Kincső52, meszimarsi, heureca3 és 12 más kedveli ezt.
  17. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Nagyon örülök ennek az eventnek, az előzőt is imádtam. Gyönyörű ismét a grafika, én is lementettem az előzőt is, és le fogom ezt is. Igazán büszke lehet a BigPoint grafikus team-jére, mindig gyönyörüségeket alkotnak.
    Zalán!
    Köszi a táblázatot.
    Szerintem 2x2 területen (Baha,Farm) simán meg lehet csinálni a küldetést.
    Mindenkinek sikeres event teljesítést kívánok.
     
    csio70, Kincső52, meszimarsi és 11 más kedveli ezt.
  18. ropik

    ropik Utánpótlás-írogató

    sziasztok.Nagyon kevesszer irok ide a farmra.Ez a jatek a legjobb farmos amit eddig probaltam de sajnos mostanaban keves szabad idom van igy szamomra kimaradt a barcsak itt lennel,labirintus,farmexpresz es ez az event is.Tudom a felho kesobb megveheto lessz de miert nem lehet ugy meg tervezni a fejlesztoknek h aki kesobb szeretne vegrehajtani az eventeket az halasztva teljesithesse, nyugis idoszakban pl nincs uj event v boomkor. A gazdakorben ugyis ott van az a kozepso terulet ,ha az az event barmikor,sot tobbszor is teljesitheto akkor a tobbi miert nem ?csak legalabb amelyeket latja a rendszer h nincs befejezve.Biztos h a kezdo jatekosok is orulnenek ennek az ujjitasnak
    Elnezest a fel haborodasom miatt tudom nem ehez a reszhez tartozik
     
    meszimarsi, heureca3, kbukoci és 2 más kedveli ezt.
  19. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Sziasztok!
    Köszönjük a táblázatot!

    Én is élvezném, főleg, ha nem 1-2 darabot tennének ki oldalanként!!!

    20 órásokkal várom a holnapot minden területen.
    Sorrendem: középső, jobb, bal. Mostani elképzelésem szerint.
     
    Fatther, meszimarsi, heureca3 és 8 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van ha vevő ként jelenik meg az ember farmerlánya nagyon bosszantó tud lenni, ha nehéz összeszedni a megfelelő tételszámot amit a feladat kér tőlünk, de most elég kevésre lesz szükségünk állatból, hiszen összesen kér kb 180 darabot ha jól emlékszem Zalán számaira.:) Reméljük most nem így lesz:) (Eladóként én minimum 10-100 között szoktam kirakni állatokat:))
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek, bőséges felröpivel és jó piacozást
     
    Fatther, meszimarsi, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.