Visszajelzés Vissza a múltba - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 30.8.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hogy is van ez? Páncél Panni és Harcsa Marcsa kalandjai a farmon?
     
  2. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Leho!
    Ezzel a címmel nem is eventet lehetne már készíteni,hanem 1 mese filmsorozatot gyerekeknek.:DVégre a mozis is dolgozna és azért venné fel álom fizetését.:music:xD
    A kis kakas csak pörinek kerülhetne bele,hogy megszeressék a gyerekek is hamar a húst.xD
    Az esküvő pedig valóságos történet lesz 2 hét múlva az életembe,ha hihetetlen is .Ezt se gondoltam álmomba sem.xD:cry:xD
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Most mi van?? Tényleg esküvőd lesz? o_O
     
    brekkencs., Swordfish, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Ninett!
    Igen valóban vagy valami olyasmire készülünk legalább is.:inlove::inlove:
    Itt is Vissza a múltba event kezdődik.xD :cry:xD
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.17
    brekkencs., ursa11, Ninett79 és 16 más kedveli ezt.
  5. kicsike4142

    kicsike4142 Járnitanuló

    Nagyon köszönöm a választ! Tehát esélytelen vagyok bepáncélozni magam...:oops:
     
    osztrak12, Swordfish, bendi1121 és 3 más kedveli ezt.
  6. kicsike4142

    kicsike4142 Járnitanuló

    Gratulálok az esküvődhöz!!! Vénségemre én is férjhez megyek októberben :D:music::inlove:
     
  7. -dudoloteve-

    -dudoloteve- Törzsjátékos

    A mozis szorgosan dolgozik,Volvós videót sugároz. :)
     
    osztrak12, Maszatka47, brekkencs. és 8 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok fiatalok!

    Tegnapi napom elég sűrűre sikerült, valakinek valami kérdése?
     
    genka53, osztrak12, HéricsBáró és 10 más kedveli ezt.
  9. majoranna65

    majoranna65 Haladó

    Csipkebogyó, sárgadinnye, 20 órás fák, ólak, raktárházak. Ezek várnak a délutáni aratásra. Remélem a legjobbakat. Minden területen ültetek, de csak részben bontok területeket, ahogy máskor is. Marad körbe fa kint és pár ól is a felröppenők reményében (eddig bejött). :). Ha rendesen röpködnek a röpködni valók, akkor nem lesz gond, bár így is igyekeznem kell, mert az utolsó nap már nem leszek internet közelben, addig muszáj lesz befejeznem. És amíg az egyik szemem nevet, addig a másik meg sír, vagy már nagyon is zokog :cry:. Nagyon vártam a repülős eventet, de csak az utolsó napra érek haza, így ez teljesen felejtős számomra, ahogy a telihold és a titokól is :oops::cry:. De majd megpróbálom túlélni :pxD:oops:. Szóval hajrá mindenkinek, aki belekezd és sikeres befejezést a szorgos kapálóknak :);).
     
  10. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    nagyon klassz táblázat, köszi
     
    Maszatka47, Kata_rzis, brekkencs. és 6 más kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Egyik pillanatról a másikra nem fog menni. Én tavaly előtt karácsony táján döntöttem el, hogy kellenek nekem és elkezdtem vadászni rájuk. Azóta azért volt jónéhány cserenap és eltelt több, mint másfél év...mostanra szép kis páncélos hadosztályom van és állítom, hogy megérte a fáradozást. Kitartónak kell lenni, sok mindent alárendelni a célodnak. Tenyésztettem, hogy pink terményeseket gyárthassak, rengeteg csp-t és sztápot áldoztam rájuk. Ha már lesz megfelelő cserealapod, biztos sikerül szerezned néhányat. Arra figyelj, hogy 1-2 panni miatt ne ürítsd ki a farmodat, mert nincs értelme, olvasol majd ilyen buta csereajánlatokat, hogy "csak egyetlen pannit szeretnék...", ezeken nevess jót és tudd, hogy 1 panni semmit nem ér, nem lesz tőle könnyebb a röpik összeszedése, ...legalább 8-10 darabra van szükség ahhoz, hogy érezhető legyen a hatásuk. Addig meg fejleszd a farmodat, vidd végig a legendát, nemesíts pórét vagy más hosszú érésű, sztrágyaimádattal rendelkező növényt, mert a röpik könnyed öszzehozásának nem a pannihasználat az egyetlen módja. Sok sikert!
     
    ildiko44, Lillapilla73, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  12. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Igazad van,első a legenda. Pannit max. rózsaszín terményessel lehet szerezni cserenapon,sima rózsa óllal már nem. Be kell áldozni az új ólakat,fákat,azok majd jönnek úgyis. Pl ha a következő cserenapon cserélhető lesz a fácán,és van neked,akkor bátran adjál akár kettőt is 1 panniért. Régi szép idők... az első pannimat egy narancs denevér óllal nyertem:) Most 32 van:) Pedig szoktam ajándékozni is,ha van valami verseny:) De hogy ne legyek off,hajnali 6-kor félkómában majdnem learattam...

    Gratula! Nahhát,ez az október ilyen esküvős hónap? A lányom is férjhez megy akkor a pasijához,akivel 12 éve élnek együtt:)

    Van. Szerinted mekkora nyürrögés lesz a random állatoknál?:) Nem kell válaszolni,tudom a választ:) Hát akkor még egy kérdés,jól vagy?:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.8.17
    ildiko44, Maszatka47, Leho69 és 5 más kedveli ezt.
  13. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló

    sziasztok jó reggelt :) nagy gondban vagyok, lehet h már kérdezték (sőt biztosan) az event növényeket hogyan tudnám gyorsan kitermelni,ha nincs sztrágyám, nincs pannim? tudom a víz és trágya megy .
    a nemesítést pedig nem igazán értem h az event növényt is lehet? teleültettem a framot hosszúérésüvel ugyh felröpi remélem lesz rendesen:) köszönöm segítségeteket :)
     
    Maszatka47 és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. macsezso

    macsezso Fórumszaki

    xD remek szedhetem fel az összes fát délután jó hogy tegnap leraktam őket.
    Azért nem semmi 1 tyúk 5-6 ezer csp. nálam a piacon xD
    Hála égnek viszik mint a cukrot.:p

    hajnal13
    Legegyszerűbben úgy, kezdő vetőmagot 2X2 földterületen kezded el majd ha elegendő van az event növényből (100-200 db)
    akkor kicseréled a földterületeket 1X2 re.
    De mellé vegyél egy répás almás csatnit(+2)-termést ad, vagy töklekvárt(+1)-termést ad.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.8.17
    Maszatka47, brekkencs. és -kaktuszable- kedveli ezt.
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Random állatokról nem szeretnék nyilatkozni, teszt farmon amin megcsináltam az per pillanat 200-as szintre volt állítva, így tehát mindenből tudott kérni a gép.

    Megvagyok, köszönöm, dolgozom, kicsit rövid volt a nyár, de legalább kézilabda éhség lassan tud majd csökkenni ;)
     
    genka53, HéricsBáró, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  16. hajnal13

    hajnal13 Járnitanuló


    köszönöm :)
     
  17. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    tegnap lettem kész a zuhatagossal, és teleraktam állatokkal, fákkal. Gondoltam, mint ahogy az előzőben sem focizott, most se fog. Nem baj, szerintem jó lesz felröpi gyűjtőnek. Olyan szép lett, nincs szívem lebontani :)
     
    Maszatka47, -kaktuszable-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!

    Szia!
    Látom Prof.Úr alakul a mindenkinek tetszetős event. Javasolnám, hogy a felröpi Páncél Panni legyen. Az sem baj, ha 24 órás eventnövény lenne, területenként max 1-1 felröpivel. Az már csak részlet kérdés, hogy mind a 6 területen lehetne-e eventezni.

    Gratulálok Osztrak! Most akkor sírsz, vagy nevetsz? Ezüst? - a gyémánthoz túl fiatal vagy!!

    Szia Kicsike!
    Ha vígasztal, nem vagy egyedül az esélytelenek között!
    Szia!
    Jó Neked! Nálam elég rég óta a "Sajnos"..... című sorozatot adják!



    Szia!
    Valóban nem az egyetlen módja, de az összes többivel együtt/legenda, több kinemesített növény sztrágyaimádattal, gesztenyés felhősor stb./ a leghatékonyabb, szerény véleményem szerint.

    Szia!
    A "régi, szép idők"..... valóban a kezdetek, még akkor is ha sokkal nehezebb volt. Emlékszem: az egész zenekart ajánlották /Spuri, Teknős Todor, Tek Ila, Páncél Panni/ pár százért. Akkor bezzeg senki nem szólt, hogy................ Sajnos akkor még nagyon "gyerek cipőben jártam", nem gondoltam volna, hogy majd évek múltán is itt játszom.
    Hiába kerestem a pajtában nem találtam sem V.Á., sem pedig random nevű állatokat!? Valaki segítene?
     
    Maszatka47, brekkencs., Leho69 és 4 más kedveli ezt.
  19. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Event növényt nem tudsz nemesíteni. Sz.trágyával gyorsíthatod az érést,de ha ennél répás almás csatnit, az kettővel több termést ad. Ha nem vagy még 40-es szinten,akkor szívesen küldök neked:)
     
    osztrak12, Maszatka47, brekkencs. és 3 más kedveli ezt.
  20. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Én szórakozni szeretnék, nem szenvednixD Ilyenekben alacsony a fájdalomküszöbömxDxDxD
     
    ildiko44, osztrak12, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.