Visszajelzés Vissza az időben csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 9.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. TSzilvi01

    TSzilvi01 Utánpótlás-írogató

    Most esz meg a fene 1 db, azaz 1 db gyékénnyel kevesebb van, mint ami az utolsó feladathoz kellene! :mad::mad::mad::cry::cry::cry::cry:
     
    Gio, jáde09, kigyoharcos és 2 más kedveli ezt.
  2. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Na...Drágám!
    Nagyon örülök!...de ha bármilyen problémád van...lenne a közeljövőben...Kérlek nekem küldj ''baglyot'' elsőnek!
    Üdv:,...és gratula!
     
  3. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Hát miért nem küldtél nekem egy baglyos üzit? Segítettem volna!
     
  4. panamaville

    panamaville Utánpótlás-írogató

    Naná, hogy a felröpik miatt nincs meg:((( nem értem, amit tudok, megteszek és mégis emiatt bukik minden repkedős eventem. Befejeztem,nem játszok többet, nem kell nekem az agyvérzés, hogy mások már a második napon végeznek (jó,lehet eltúlzom,de a lényeg a lényeg), én meg feszülök és kikapcsolódás helyett csak maxi stresszt kapok. Keresek másik céget, hátha jobban, korrektebben játszhatóbb.
    Sziasztok!
     
  5. TSzilvi01

    TSzilvi01 Utánpótlás-írogató

    Sajna nem mészkő hiányzott, hanem a növényből hiányzott!
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  6. igaba

    igaba Junior szaki

    Nagyon sajnallak, oda kell erre figyelni, en is jartam igy, szerencsere volt ido termelni.
     
    kedvenc62 kedveli ezt.
  7. versfaragó

    versfaragó Fórum-zöldfülű

    Már megint egy perccel hamarabb szállt el az event......
     
    jáde09 kedveli ezt.
  8. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia!
    Nem kell emiatt abbahagyni, ez csak egy játék. Én pl. +444 röpivel zártam. Semmi "0" percezés nem volt.
    Mindig igyekszem gyorsan letermelni az event növényt és utána már csak napi 2X aratok (reggel, este). Sőt minden kezdéskor csak csekély felröppenővel indulok, mert a reggeli aratási szokásaimat nem változtatom meg.
    Egy játék miatt sohasem idegeskednék.
    További sok sikert és gondold át a dolgokat.:)
     
    tereza6517, Gio, Ivibaba54 és 2 más kedveli ezt.
  9. Theeme

    Theeme Törzsjátékos

    Nekem megvan a felhő és minden ...csak az első épületnél at utolsó rublikát nem tudtam befejezni gyékény hiány miatt-gond egy szál sem meg lesz így is a kitehetőm.
     
    Gio és mamszi5107 kedveli ezt.
  10. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Lehetne az ismeretlen gazdáknak való küldés kicsit egyszerűbb is! Még tudtam volna segíteni, de kifutottam az időből....
    Nekem 199 mészkövem lett +ban. Szupitrágyát felszaporításhoz használtam! Tetszett az event!
     
    tereza6517, Gio, Ivibaba54 és 2 más kedveli ezt.
  11. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Szia!
    Kb két héttel ezelőtt...én is így reagáltam le a dolgokat, kudarcaimat!
    Aztán jöttek a jó barátok, jó szomszédok!....visszatartottak!
    Mit mondhatnék!?......Átgondoltam mindent....tovább küzdök,....és hálás vagyok nekik.....ÉS NEM ADOM FEL!....Még akkor sem!...és azért sem!
     
    tereza6517, Gio, Leho69 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Szia! Engem miért sajnálsz? Nekem semmi nem hiányzik!
    Mire kellene figyelnem?
     
  13. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Sziasztok !
    Ez tényleg csak játék, ami arra lett kitalálva, hogy jól érezzük magunkat, kellemesen töltsük szabadidőnket. Egy kis egészséges drukk belefér, de nagyon kiakadni nem szabad tőle. Nekem is akad egy kevés, amit nem tudtam befejezni, de a java sikerült, s ehhez van egy általam felépített logika, miszerint úgy halad minden, hogy eljussak a végéig. Én például felröppenős eventnél csak akkor aratok aznap, mikor már elkezdődött. Én sem hagynám abba a sikertelenség miatt, hanem azért is sikeressé tenném. Igazad van mamszi5107, csak helyeselni tudom az általad leírtakat. Szép napot ! Jó játékot !
     
    tereza6517 és Rebcsok kedveli ezt.
  14. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Mázlim volt,mikor még hozta a vonat a mamutfákat,van 24 szupertrágya fa,a kisegítő személyzettel/kacsa kata, turbó/ minden reggel összejön a 144 sz.trágya. Hát így.
     
  15. Pumukli17

    Pumukli17 Junior szaki

    Több kör 0 percezés kellett a gyér felröpik miatt, de kész. A nyeremény fenomenális.
     
    Rebcsok kedveli ezt.
  16. andycyca87

    andycyca87 Fórumszaki

    De jó neked. Azért irigykedem ha nem baj.
     
  17. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Irigykedni szabad:) Cserébe sosincs szerencsém a titkos dolgokkal.
     
    andycyca87 kedveli ezt.
  18. andycyca87

    andycyca87 Fórumszaki

    Lennék azért a helyedben ;):pMikor elkezdtem játszani, már sajnos nem voltak mamutfák :( Majd egyszer talán újra lesz rá lehetőség. További sok-sok szupitrágyát :inlove::p
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.