Visszajelzés Vissza az időben csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 9.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Ez nekem is övön aluli ütés volt. Mit is mondjak? Az 53. Hsz-emet ezzel a kellemetlenséggel tudom bővíteni. 125 röpivel kezdetem +1 szomszitol és még érnek. Sajnálom a bahát, ha tudom nem így készülök. De szeretjük a játékot! De itt már bízni a kiírásokban csak fenntartással lehet. Ez van, kicsit később lendülök bele, de van még idő. Mindekinek sok sikert.
     
    Gio, -kaktuszable-, angelka06 és 7 más kedveli ezt.
  2. padamak

    padamak Fórum nagymestere

    Nálam is vetőtábla-végről (és inkább, mint szegfűt! :sleepy:):
    Narancssárga tulipán (520), de cseresznye (40) és ló (12) sem vészes mennyiségben. ;)
    Hajrá, Gazdatársak, fog ez menni!
     
    Gio, -kaktuszable-, bindi5454 és 5 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A faterméseknél Nekem 14 fenyőtobozt kér az első feladat. :inlove:
    Meg 80 gyékényt és 10 mészkövet.:p
     
    kukac42, Gio, Melan és 7 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A felröppenőkkel is baj lesz akkor,ha csak 3 helyről jön.A 0 percest is csökkentették kb felére.20-27 db jött.Mivel a gesztenyésemet most aktiváltam,csináltam tiz kört, de csak240 lett belőle. A tölgyest nem szoktam leszedni,így 2 területen kell letermelnem a növényeket.Lehet,hogy le kell szednem, de már ma nem, mert a mamut fáimat is megszórtam minden jóval.Ennyi veszteség már nem fér bele.Lesz ami lesz,valameddig csak sikerül,mert idő az tényleg van.
     
  5. szeberin-szilárd

    szeberin-szilárd Járnitanuló

    Szia Gazdatárs/ Sorstárs/!
    Én pontosan úgy jártam mint Te.Szépen beültettem a 10 növénykét, amivel lehetett, jól megszórtam/szupitáp. trágya, víz, kacsa kata/és azután a fák helyett a föld területet töröltem. Most várhatok 5 teljes órát, hogy újra elkezdhessem a szaporítást.
    Felröpi:219db.
    Kívánok szerencsésebb kezdést Mindenkinek és sok-sok felröpit.
     
    Gio, -kaktuszable-, bindi5454 és 5 más kedveli ezt.
  6. nyafi70

    nyafi70 Utánpótlás-írogató

    Vagy ne tegyetek ki hivatalos információt egy nappal előtte, hogy hol lehet termelni! Tudom, hogy nem Ti tehettek róla, de ha kapunk egy hivatalosnak elfogadott információt, s abban benne van mit hol termelhetünk majd és ez még kb pár órával ezelőtt is ott szerepelt azt hiszem nem korrekt megváltoztatni pár perccel az event indulás után. Mindenki tudja, hogy itt több órás vetési, aratási idők vannak és mindenki tervez ennek alapján. Egy biztos, hogy amikor kezdünk senki nem a fórumot olvassa, hogy az, egy nappal előtti dolgot miben és hol változtatták meg. Vagyis nem kell csodálkozni a felháborodásokon. A linket egyébként kb egy órával ezelőtt elolvastam ahol szerepelt a Bahama. Utána törölték, változtatták.
     
    északiboszi, maszilva, kukac42 és 12 más kedveli ezt.
  7. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Tőlem 37 tölgymakkot kér. A mészkő és eventgaz mindenkinél ugyanaz.
    Mennyi Tp-t és csp-t kapsz érte?

    Én 14973 Tp-t és 35936 csp-t.
     
    kukac42, Gio, Melan és 6 más kedveli ezt.
  8. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    nem nekem kamilla 412db
     
    Gio, bindi5454 és _Cygnus_ kedveli ezt.
  9. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Sziasztok,
    115 felröpi és még egy területen érik a komfort szegfű. A bahás dolog nekem is érvágás volt: úg tűnik le kell szednem az esőerdőből a fáimat, mert csak ott lehet ültetni.
    Egyelőre még várok egy kicsit, megnézem, hogy haladok kettő és fél területtel. Ha nem sikerül, jön a favágás. :(

    Nóci, tőlem 40 narancsot és azért adna 10646 TP-t és 25550 CSP-t.
     
    Gio, Melan, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    A középső épületnél kéri a fatermést.
     
    Gio, varga1234, angelka06 és 4 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha Cygnus

    Azt írja az ismertető , hogy Ezeket a feladattól függ , hogy mennyit kapunk.

    De : 9871 Tp és 23.690 Csp :p

    Engemet nem szeret a szerver :D:cry:
     
    Gio, -kaktuszable-, angelka06 és 4 más kedveli ezt.
  12. angelka06

    angelka06 Utánpótlás-írogató

    Nem vagy egyedül! 1 felröpim van, az is a szomszédtól! Sok idő van még felröppenőt összeszedni, de ha nem akar összejönni, keresek a közelben 1 kőbányát és hozok onnan.
     
    stellácska26, Gio, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  13. pappgera

    pappgera Törzsjátékos

    Szépen elültettem a növénykét és mit nem csináltam fehérártatlanság, cukkinitorta kimaradt a szórásból. Hát most várhatok mire megérik a drága növény. Ez nagyon jol kezdődik. Na mindegy. Vasárnapig van még idő.
    A másik felmegyek a bahára és nem lehet ültetni, kicsit megijedtem, mert a kiirásban nem az volt, hogy nem lehet ültetni, még délelőtt mégegyszer elolvastam, akkor még baha szerepelt, hát igy jártunk. Mindenkinek jó hajtást, szerencsés felröpiket kivánok.
     
    Gio, -kaktuszable-, angelka06 és 4 más kedveli ezt.
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Nem is kér csak 14 fenyőtobozt Tőled.:p Inkább kiegyeznék a kisebb mennyiséggel.o_O

    Zabot ültettem a többi területre, területenként ad 2-2 darabot. Nem sok, de sok kicsi sokra megy.:D
    A zab meg kell a macskáknak.:D
     
    Gio, Melan, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  15. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    152 röpivel kezdtem. Adott a baha is...és irgum-burgum, mindent lepakoltam, csak a viziló maradt, meg 2 fa...erre kiderül, hogy nem lehet ültetni...annyira örülök. bahamára vissza minden, esőerdőt még szülöm, mert olyan szépen elvannak ott az xxl-ek:oops: Ettől a bakitól eltekintve, már a grafika miatt is érdemes volt belekezdeni, bár a farmról a fórumra jönni keserves, mert a keret miatt nem látszik a felirat...
     
    Gio, kovacstne, Melan és 5 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    48 disznó első körben.
    Ebből felhő nem lesz. Csak csipegetek, piacozok. Nem egy nagy szám ez az event.
    Legfeljebb nem 4500 csillagom lesz jövőre, hanem 4450.
    Kár, hogy én nem tudok kosarat eladni. xD
     
    Gio, Melan, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  17. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok! :)
    131 felröpivel kezdtem és egy nagyadag mérgelődéssel ..... mindent kiszedtem a Bahamán az eventnövények miatt, most pakolhatom vissza :( ez nem folt valami jó húzás BP részéről. Remélhetőleg nem kell több meglepi bakival számolnunk.
    Sok sikert Mindenkinek, haladjunk vissza az időben és ne mérgelődjünk továbbxD:p
     
    kukac42, Gio, Melan és 6 más kedveli ezt.
  18. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    213 mészkővel kezdtem.

    - 2 x 106 tönkölybúzát, 2 x 108 rozsot, 3 x 432 lótuszvirágot, 366 babérlevelet, 520 narancssárga tulipánt, 2 x 412 kamillát, 569 ólomvirágot,
    - 9 juharszirupot, 3 x 37 tölgymakkot, 33 szivarvirágot, 2 x 40 narancsot, 4 x 28 birsalmát, 14 fenyőtobozt,
    - 2 x 6 szamarat, 2 x 7 pávát, 12 halat, 4 x 7 hódot, 2 x 48 disznót és 31 tehenet kellett beadnom.

    Rosszul érint, hogy nem lehet a szigetes főfarmon vetni, mert csak a szigeten akartam termelni.
    Most be kell vonnom a farmot is, aztán meglátjuk.
    Jó eventezést, sok felröpit Mindenkinek!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.16
    stellácska26, -vadocka70-, Gio és 10 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    FORRÁS

    Ha már ilyen szép ez az event , hoztam róla még pár képet:inlove:


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Én meg a nagyobb ajándékokkal :p
     
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A nullpercest nem lehet csökkenteni, főleg komforton nem. Póréhagyma 1 az egyben adja. Ha azt lecsökkentik, akkor a többi gazda 6 aratásból fog kapni 1 felröpit. Valamit benéztél.
    A felröppenőkkel sosincs baj. A legendával, a gazdákkal annál több baj van.
    Már 48 felröppenőm van. 5 nap múlva 1900 lesz. Nem jó semmire egyik sem.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.9.16
    Gio, Melan, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.