Visszajelzés Visszatérés a Kígyók templomába - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 21.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DorkaMano

    DorkaMano Járnitanuló

    Sziasztok,
    nálam most indul a játék izgalmas része.;) 512 sarlót kell gyűjtenem a végéig. Most fásítottam turbóval, ami 13 óra érési idő. A zárásig így 3 aratás fér bele, ami aratásonként 171 sarlót jelent. Segítségképpen van 3 varázsfa, amit reggel fogok aratni:)

    Kár, hogy nem jegyeztem meg, hogy a hosszú és a rövid növény közötti fás szüret mennyit adott. 180 körül rémlik, de lehet, hogy az azóta eltelt idő szépített.;) Szóval izgi...:)
     
    jutka190226, stb_farmer és Zsike49 kedveli ezt.
  2. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Akartam küldeni, de nincs ilyen gazda....
     
    DorkaMano kedveli ezt.
  3. DorkaMano

    DorkaMano Járnitanuló

    Nagyon kedves Tőled:inlove: a farmnevemben számok is vannak. Tényleg nem azért írtam, kíváncsi vagyok mit tudok így összeszedni. :)Nem vagyok már állandó farmozó, több éves kihagyás után tértem vissza, szomszédom sincsen, mert nem tudom meddig maradok.
    Még egyszer köszönöm:)
     
    Fätum, JUCUS és stb_farmer kedveli ezt.
  4. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Már csak 210 felröppenő kell a felhőig. Ez már remélem meg lesz, most 24 órásat ültettem, de nincs már se turbóm se szupitápom :( De szerintem még van annyi idő, hogy az meg is legyen. :)
     
  5. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Hajrá! Nekem már csak 78 kell a felhőig. :)
     
  6. magika

    magika Fórum mestere

    Köszönöm a válaszod. Ma meglett a felhőm és kezdhetem a rövid érésű növény termelését. Szerintem elég kellemetlen, hogy eddig nem engedte az event, már jól előre tartanék a növényekkel, ha nem kellett volna megvárni, hogy összegyűljön 840 felröpim. Sok szupertápom bánta így is.
     
    DorkaMano és ildiko44 kedveli ezt.
  7. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Sisakbab minden jóval ellátva reggel 158 felröppenőt adott, viszont a mostani aratás ugyanezen a területen szupertrágyázva csak 125-öt, 33-al kevesebbet. Kicsit nagy a szórás! Az előre tervezés felejtős! Igaz az előző napi aratások 110-nél többet nem adtak ezért meg is lepődtem reggel a 158 felröppenőnek. Még egy aratás és elérem a piccoló ládát.Ebben segített a 100% 24 órára és a 200% 12 óróra amikor a szupertrágya uralta a földet. Aki még csinálja az eventet, sok sikert hozzá.
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, DorkaMano és 4 más kedveli ezt.
  8. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Felhő beüzemelve, itt be is fejeztem ezt az eventet 8) Ebből ennyi bőven elég is volt.
    Nagy hajrá az utolsó 24 órához annak, aki még csinálja.
     
  9. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    Sziasztok felhökész és a 4orási is a nyolcorásival keztem :)
     
    maszilva, DorkaMano, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  10. BZsuzsanna

    BZsuzsanna Fórum-zöldfülű

    Szia! A Napszem növényt nem tudom leadni a játékban, már csak pár darab kellene a felhősorhoz. Raktáron van 810 db.
    Mit tegyek?
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A napszem növénnyel kezdted az eventet?

    Ha igen, akkor ezt a feladatsort teljesíted a haladási sorban:
    Amennyiben a hosszabb érésű Napszem eventnövényt választjuk.
    [​IMG]

    Nézd meg kérlek, most melyik feladat következik nálad.
    A sorban az ötödik, vagy a hatodik? Vagy más?

    Az egér mutatóját húzzad rá a következő feladatra, olvashatod, hogy mi a leadandó. Az eventablakban látod is, abból mennyivel rendelkezel.

    Hozz képet kérlek, hogy segíteni tudjunk, hol akadtál el.

    Az is megoldás lehet, hogy a segítségkérő felületen a farmod azonosító adataival írsz egy hozzászólást, és kérsz ellenőrzést, mi miatt akadtál el.
    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID-szám megadásával:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Sziasztok. 126 felröppenő kell még a felhőig. 24 órás növényt ültettem este, de csak vízzel és trágyával, mert elfogyott a szuper. adott 84 felröppenőt!!! Ez nagyon bosszantó így :( Kaptam majamaszkot is, de a leghosszabb érésű zöldségem a 6 órás paprika, tehát sokra nem igazán mentem vele. Most egy jó darabig nem fogok eventezni, gyűjtenem kell a propellert, szupert és a másik szupert. Remélem sokan végeztetek már vele, talán el is felejtettétek.
     
    ildiko44, DorkaMano és mamszi5107 kedveli ezt.
  13. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Sikerülni fog!
    Most fejeztem be, enyém a Piccoló láda, vajon mit rejt, majd kiderül. A reggeli sisakbab 158 felröppenőt adott, a most aratott csak 99 db-ot, de ez is elég lett. Ismét mondom nem igazságos ekkora eltérés a két aratás felröppenői között.
     
  14. BZsuzsanna

    BZsuzsanna Fórum-zöldfülű

    A 12. feladatnál tartok. Bocsánat, most látom, hogy nem evetnövényre van szükségem, hanem sarló és csákány hiányzik. Figyelmetlen voltam!
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Néha elveszik az ember lánya a feladatokban.
    De ha rájöttél, az fél siker, mert tudsz "intézkedni" a megoldás érdekében.
    Örülök, hogy megvan a megoldás. :)
     
  16. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Nem gondoltam, hogy én is eljutok a végéig:), de már csak a felröpi kell és remélem, hogy a reggeli aratás meghozza a hiányzókat. és akkor kész is az egész pedig csak a felhőig akartam elérni, de közben változott a dolog.l. Jó éjt mindenkinek és ügyesek legyetek....:):)
     
  17. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Már én is akartam szólni ezért! Vannak állandó szerencsések és vannak lúzerek! A piac is ilyen téma! Még az sem igazságos, hogy hatalmas szórások vannak az árakban. Tudom, sokan játszanak, de miért nem lehet egy piac? Csak egy példa: A barátom piacán az algaevő harcsa majdnem 200 ezer csp, nálam valaki 500 db-os tételekkel 18 ezerért adja. durva nagyon. Ilyet látva megrendül a bizalom a játékban!
     
    ildiko44 és pisti243 kedveli ezt.
  18. DorkaMano

    DorkaMano Járnitanuló

    Sziasztok,

    még 232 sarló a ládáig:) Próbálkoztam turbós fákkal, de nem hozott annyit, amennyit számoltam még a végéig tervezett 3 aratásból. Igy most sárgadinnyét raktam szuperrel, azt holnap megismétlem, így talán lesz ládikóm. Szurkolok magamnak, kíváncsi vagyok sikerül-e. Nem adom be aratásonként, mert ha nem jön össze, legalább a visszaváltásból lesz nyereségem;) És ezzel az eventtel el is megy minden gyorsító vagy többletet adó hozzávalóm. De legalább tudni fogom, ha legközelebb lesz ilyen event és játszom még, mire számítsak:)

    Hajrá mindenkinek, aki még "küzd" a végéig:)
     
    ildiko44 és barracuda117000 kedveli ezt.
  19. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Sziasztok. Én már nem fogok a felhőig eljutni. Így el is engedem ezt az eventet. Nem akarok több KK, vagy szuper trágyát rá fordítani. Bődületes mennyiséget kértek. Most éppen beteg vagyok és nem is tudtam rendesen játszani. Sokszor elmegy a kedvem az egész játéktól. Sok kedves szomszédom abbahagyta már a farmozást, pedig már 238-as szinten jártak. Bocs. hogy így rátok zúdítottam a bánatom. Jó éjszakát mindenkinek, és jó játékot.
     
  20. olgica63

    olgica63 Járnitanuló

    Annyira sajnálom, de szerintem akár mennyire szeretném a felröpik miatt én sem tudom befejezni ezt az eventet. Ez valahogy nem igazságos. Sokat dolgoztam vele és nagyon sok dolgot beletoltam, hogy sikerüljön. Nem biztos, hogy megérte!
     
    barracuda117000 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.