Visszajelzés Visszatérés a szentélybe csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Nildia, témanyitás ideje: 14.9.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nbazsi

    nbazsi Utánpótlás-írogató

    Nagy igazság.
    A csibéim közül eddig talán 2 játékos maradt a pályán 40 felett.
    Már régóta megoldható lenne a szinthatárokkal az erőssége mennyiségek beadása: szint*1000 vagy szint*500 stb.
    a kicsik természetesen ua csp értéket és kitehetőt kapnának.
     
    _Cygnus_ kedveli ezt.
  2. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    Nekem nagyon tetszik ez az event, a piacon kb 3-4 millát költöttem, még viszonylag olcsón vettem dolgokat, hogy tutira legyen elég mindenből, még eladásra is fog maradni. Az árak már most sokkal magasabbak, mint amennyiért vettem.
     
    Mikulás48, Peszi2, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
  3. Bocsánat!
    Ezt a fiam farmjáról írtam.
    Természetesen nálam van így és én tapasztalom.
     
    sziszi1965 és bindi5454 kedveli ezt.
  4. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    Köszönöm Szomszéd. Remélem így lesz, azt hiszem lesz mire költeni.
    Hajrá Neked is!
     
    Peszi2 és bindi5454 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Biztosan kelendő lesz az árú:music:... Mert nálunk lassan kong a piac :wuerg:
     
    Peszi2, bindi5454 és Kukori.és.Kotkoda kedveli ezt.
  6. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem látszat ellenőrzésre gondoltam.:music: De a top játékosok húzóerőt képviselnek, nyilván nem szegik szárnyukat.


    Az utóbbi időben nagyon átértékelődött a kicsi-nagy fogalma.
    Amikor még mi kezdtük a játékot, a 6-7 hónapos farmok felnőttek annyira, hogy minden eventet játszi könnyedséggel tudtak teljesíteni. Ez ma már nem így van. Sokkal hamarabb lesznek "nagy" farmok, de nehezebben tudnak minden eventet maximálisan teljesíteni.

    A tukánt valahogy nem merem az eventbe beadni, tartogatom a tenyésztős eventre - csak azért, mert az madár.xD

    Ez lenne a legrosszabb megoldás. Akkor minden nagy farmos a kicsi farmján szerezné meg a kitehetőket.:eek:
     
    Mikulás48, Meellcc, Peszi2 és 8 más kedveli ezt.
  7. tanyasinagyi47

    tanyasinagyi47 Haladó

    Sziasztok, itt mindent be lehet adni, természetesen kicsit számolgatunk is, piacozgatunk, bezsebeljük a jobbnál-jobb nyereményeket, nem sajnáljuk a csengőpengőket sem, lesz felhő, titokfa, titokól stb. lehet gyarapodni. Jó játékot mindenkinek.
     
    Mikulás48, taga1, Peszi2 és 3 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pedig ... az olimpiákon is van dopping teszt8) ... Persze azt is ki lehet játszani :music:
    Sokkal nagyobb húzóerő lenne ha látnák a gyorsan felnövő kicsik ... hogy tisztán is lehet eredményeket elérni :p
    Bár egy beharangozott vizsgálat lehetősége úgyis megrostálja a jelentkezőket ... ;)Mert a TOP azért sokat kivesz a pajtából ...
    Tukán .... Hm .. Én abból terveztem letudni az állatos részt 8)... Lehet át kellene gondolni :wuerg:?
     
    Peszi2, _Cygnus_, Melan és még 1 ember kedveli ezt.
  9. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    Én a flamingót számoltam , ha jól , akkor 85 darab kell , a tukánt sajnálnám a terményese miatt beadni
     
    Peszi2, sziszi1965, Melan és 2 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nincs annyi flamingóm :( -hogy abba tudjak gondolkozni ....:(
     
    Peszi2 és bindi5454 kedveli ezt.
  11. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    A tukán tápja hamar keverhető, és viszonylag rövid idő alatt "aratható", könnyű pótolni. Aránylag a legoptimálisabb választás lehet.
     
    Peszi2, sziszi1965, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én is így gondoltam :music:... De jön a terményese:wuerg: ... oda is kell :wuerg:....
    No mindegy 8)... majd szaporodik az event után ;)
     
  13. andycyca87

    andycyca87 Fórumszaki

    Sziasztok! Sikerült kimatekozni, hogy meddig is ér a takaró :p Ha nem is annyira röhögve, de fél 3-ig tuti meglesz, nem aggódom :) Jut is, marad is ;) Az ilyen tetszik :) Ez igazán nekem való :inlove:
     
    Mikulás48, kaméleon, Peszi2 és 4 más kedveli ezt.
  14. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Sziasztok! Én is matekoztam. Összejön, flamingó, sárgadinnye, vagy 1magvú tök, fatermés nem gond. Jut a piacra is. Tukán marad, sok a flamingóm. Jó lesz ez. Én örülök nagyon.
     
    Mikulás48, Peszi2, sziszi1965 és 4 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A flamingó jobban megéri Pajta érték /csp arányában is ? a piacodon ? :music:
     
  16. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Pontosan. Mindenki volt egyszer kisgazda. :)
     
    Mikulás48, Peszi2, Gio és 3 más kedveli ezt.
  17. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Van benne valami. Adom el folyamatosan. Viszik jó áron. A flamingón és a tukánon kívül lehet másban is gondolkodni. Van még idő. Érdekes, de amikor alig volt ára a tukánnak és vásárolgattam is. Ami olcsó én megveszem, még 1 db-onként is.
     
    Mikulás48, Peszi2, Gio és 3 más kedveli ezt.
  18. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    ha jól értem lehet úgy is teljesíteni a feladatot , hogy nem ugyan azokat a dolgokat adjuk be ?
    tehát kell 110 000 TP értékben baha állat , és az lehet 10 tukán 50 akármi és 20 bármi ?

    vagy csak azonos dolgokat lehet beadni ?
     
    sziszi1965, Gio, Melan és 2 más kedveli ezt.
  19. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Biztos, hogy annyiból szeded össze, amennyiből tudod. Ez eddig is így volt a hasonló beadásoknál.
     
    Peszi2, Gio, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  20. zavah

    zavah Utánpótlás-írogató

    Azt hiszem, ez az event kimarad. Még csak papagájt tudok tenyészteni, fatermésből mangó, növényből ananász a legmagasabb. CSP-vel sem vagyok jól ellátva, hogy a hiányzó tételeket piacról szerezzem be. Ez nem panasz, csak ténymegállapítás. Viszont megpróbálom piacra vinni a terményeimet, hátha gyűjthetek legalább egy kis CsP-t. Sok sikert azoknak, akik nekivágnak.
     
    Mikulás48, -kaktuszable-, taga1 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.