Visszajelzés Zöldségmuri

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 4.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Hol látod ezt a programot hirdetve?

    Milyen hivatalos kiírást tudsz mutatni erről?
     
    genka53, Imi*, bocsika67 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. anchy70

    anchy70 Fórum-zöldfülű

    sziasztok.Kedvenc u.. szolgáltatonk elintézte az ősszes gondom az eventekkel.nem volt délután 12 től net.Igy már nem kell aggodnom..és ez már szinte heti rutin náluk... na nem baj ..
     
    Gio kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Eddig 2 pólót vettem fel ebben a meleg nyári időben . :inlove:
     
    genka53, Ribiszke, Crispello és 6 más kedveli ezt.
  4. Harnóbá

    Harnóbá Aktív író

    Ez rám nézve gáz...

    Elnéztem a dátumot.

    Bocs.
     
    dagi18 és Gio kedveli ezt.
  5. feri465

    feri465 Haladó

    Sziasztok,szép jó reggelt mindenkinek feladat végrehajtva,felhő aktiválva.
     
    Gio, jófarmerlány, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  6. milicke

    milicke Junior szaki

    szép hajnalt:)
    kész vagyok:)
    voltaképpen jó volt ez így.. azt hittem, h. nehezebb lesz a másik event okán, de ez egy nagyon kellemes event volt. szerettem:)
     
    Gio, genka53, ulmo12 és 3 más kedveli ezt.
  7. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Jó reggelt, sziasztok!
    Leadtam az utolsó pólót is a felhő már üzemel!
    Szögletes gabonát arattam földenként 50 db felröppenőt kaptam!:)
    Tipp!
    Ládanyitás előtt mond sokszor a 4 db tenyészállat nevét, ha mégse kapnál tenyészállatot akkor nem akartad annyira!;)
    :p8)
    További szép napot!
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    még 4 póló kell és kész leszek.. simán termelgetem közbe a gazdakörbe kívánkozó gyomokat...:music:
    Jöhet ilyen nyugis event máskor is!
     
    Gio, jófarmerlány, asdfghjkl7373 és 2 más kedveli ezt.
  9. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Tegnapi nap eredményeképpen reggel 5 polót gyártok. Felrepivel jól állok így éjszakára is egazt ületetek, apránként majd összejön a hiányzóak. Vasárnapra remélhetőleg készen leszek.
     
    Gio, jófarmerlány, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  10. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Szia! Még nem tudom mi történt, de én vagyok a hibás.:) Nekem még 3 pólót kell megvarrnom, az időt a tű befűzése veszi el.
     
    -kaktuszable-, nemo-kapitany, Gio és 6 más kedveli ezt.
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok, már csak 6 póló kell a végéig, eventgaz még 6000 ezer hiányzik, röpi kb 80 db kell. Meg lesz ez. Jó, hogy van tennivaló a farmon :)
     
    Gio, jófarmerlány, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  12. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Készen vagyok én is. Nagyon jó kis nyugis event volt.
     
    maszilva, bakosagi54, Gio és 5 más kedveli ezt.
  13. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Felhős reggelre ébredve a pajtaállás, 3. nap kezdete előtt:
    Egaz:6300
    Felrepi: 580
     
    ursa11, lukimi és vízinyuszi kedveli ezt.
  14. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Gio, genka53, ulmo12 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Gratulálok!
    Ügyesek vagytok! :)

    Nekem még majdnem 6000 növényt kell termelni, legalább a röpik már megvannak. :)
     
    Gio, genka53, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  16. a1a4

    a1a4 Haladó

    Nem tudok pólót leadni, mert sehol nem találom a lehetőséget, sem az event órában, sem a farmon. Tegnap még sikerült, de most eltűnt a lehetőség az event órából. Tudtok segíteni?

    Megvan, elnézést, én voltam figyelmetlen.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.9.18
    Gio, jófarmerlány, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  17. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Mert van akinek nincsenek munkásai, nem vesz kosarakat, szupikat, katákat, nincs pannijuk stb. , így az event az utolsó napig, óráig tart. A fennmaradó időben töltheti a pajtát a hosszú érésű növényekkel, pl. saláta, még a krumpliig is elmehet, meg a tyúkot is szaporíthat. Ezekkel piacolhat még 5 percig, és még egy két gazdakörit is megcsinálhat! Szándékosan voltam kicsit pikírt, mert én meg azt nem értem, miért kell nagyképűen állandóan lehurrogni azokat akik csak saját szórakozásukra játszanak, nem tudnak a játékra költeni, és még dolgoznak is. Ha ennyire unatkozol keress még egy játékot, (tele van a net) és addig azzal űzd el az unalmadat. A többi játékost pedig inkább segítsed, bátorítsad, adjál használható tanácsokat ez a fórum azért van!
     
    Éva0315, vízinyuszi, kanzlerviki és 8 más kedveli ezt.
  18. milicke

    milicke Junior szaki

    azt mondanám neked, h. ez nem pikirt, hanem butaság... 128. szinten vagyok szeretek eventezni, nincs pannim és nem veszek aranyat.. egy luxust engedtem magamnak, ami a prémiumtagság, ami sokszorosan hozza a befektetést és kevésbe kerül.. és tudom csinálni az eventeket is
     
    Éva0315, vízinyuszi, Matold és 2 más kedveli ezt.
  19. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Szia! Én nem nyomom le 2 nap alatt, de örülök, ha idő előtt befejezem, mert tudom pótolni a hiányzó termést, állatot, stb. Lehet, hogy én a hangya vagyok és nem a tücsök?:oops:
     
    szida57, bendi1121, Gio és 5 más kedveli ezt.
  20. milicke

    milicke Junior szaki

    én szeretek raftingolni, ezért nem is kopasztottam le a zuhatagot - papagájtoll és jó kis ólak hozzák a felrőpit... de amit mondani szeretnék: ezt a G. B. S. idézeted óriási!!! (csak most olvastam el)

    a hagyát én is vállalom:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.9.18
    ursa11 és KISHONŐR kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.