Visszajelzés Zöldségmuri

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 4.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Röpke 1,5 órával ezelőtt pont erre is felhívtam a figyelmedet.
    Tehát akkor mégegyszer. Fórum rang nem ad semmiféle előnyt/hátrányt. Teljesen mindegy, hogy milyen pozíciót látsz ott, ezért nem kell dupla, tripla stb hozzászólásokat írni.
    Fórum használatához segítséget itt találsz.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/

    Amennyiben Tied az utolsó hozzászólás, használd a szerkesztés funkciót. Fórumon nyugodtan tudsz egy hozzászólásban több embernek is válaszolni, be is tudod idézni őket.
     
    Gio, Melan és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Event letudva, felhők üzemelnek :D:inlove::inlove:
    [​IMG]
    Gratulálok mindenkinek, aki már befejezte, és további kitartó játékot aki még hajt rá. :D:inlove::inlove:
    Sok sikert és szép hét végét mindenkinek! :inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, Lillapilla73, bakosagi54 és 8 más kedveli ezt.
  3. Ananke

    Ananke Rutinos

    Gratulálok Neked és mindenkinek aki elkészült:inlove::D Az 1/3-a van nekem készen, cammogok utánatokxDxDxD
     
    nemo-kapitany, Gio, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  4. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdés hogy pl a keréken nyert 2,555 * TP mit jelent? kettő egész vagy kettőezer?
    köszönöm
     
  5. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Mi vagyunk a sereghajtókxDxDxD
     
    Ananke, -szida-, nemo-kapitany és 4 más kedveli ezt.
  6. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

  7. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia ho-hoboy!:)
    Dehogy vagytok sereghajtók! ;):D:inlove:
    Nekem pl. azért kellett sietnem, mert ma, meg holnap délután a családdal, unokákkal leszek. Előtte még süteménysütés, mert üres kézzel sosem megyek sehová :D. A mai már hűl. Finom kókuszkocka, ahogy a nagymamámtól tanultam anno. :inlove:
    Idő van még, messze még az event vége, persze annyira azért nem szabad lelassulni, hogy az utolsó pillanatban legyen meg.
    Laza, könnyű kis eventecske volt, csak kattogtatni kellett.
    Szép hétvégét, jó eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    spagetti24, maszilva, Lillapilla73 és 7 más kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Mivel nem vessző van ott, hanem pont, ezért csupán az ezres tagolásról van szó, a könnyebb kiolvashatóság kedvéért.
     
    mebajah, Gio és jófarmerlány kedveli ezt.
  9. lüszike69

    lüszike69 Törekvő

    Sziasztok. Egy aratás és kész az event. Mostanában már könnyebb az eventek végigvitele és ez nélkületek nem működne. Rengeteg jó tanács, tipp olvasható itt a fórumon. Köszönöm mindenkinek: :)
     
  10. milicke

    milicke Junior szaki

    köszönöm az udvarias választ most már tudom miért nem szoktam itt beszélgetni
     
    -szida- és Éva0315 kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Kedves Milicke

    Nagyon sajnálom, hogy így látod a történteket.
    Reggel írtál egy help topicba, segítően, illedelmesen, barátságosan körültekintően adtam választ a feltett kérdésedre. Ezzel kapcsolatosan bővebb tájékoztatást is adtam, hisz felhívtam a figyelmedet az OFFolásra, hsz vadászatra.
    Ezek után 1,5 órával később pedig bele is estél a hibába, amit szóvá tettem, hisz előtte már mondtam.

    Tudod, mint ahogy az életben is, itt is vannak szabályok. Mi moderátorok azért vagyunk, hogy betartassuk ezeket és a felmerülő problémákra segítsünk megoldást találni.

    További jó játékot kívánok!
     
    he1951, dalmata10, zebrina04 és 9 más kedveli ezt.
  12. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Kész vagyok, begyűjtöttem az első áhítatos ládát, áhítattal kinyitottam s lett belőle..... tadamm…. 4 bájital. :)
     
    Lejlocska, briguka, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  13. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Egy óra múlva kész az event nekem is. Gratula ki végzett vele, kitartást a még küzdőknek!:);)8)
     
    Brigi031976, Gio, tereza6517 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Nem kell tovább áhitoznom, megvan az új felhősorom!
    Kiraktam a szerszámfát is. :inlove::inlove::inlove:
    Nem volt nehéz event. ;)
    Sok sikert annak aki még dolgozik rajta!
     
    Brigi031976, Imi*, Feca29 és 3 más kedveli ezt.
  15. milicke

    milicke Junior szaki

    kedves tamás!
    feltehetően tájékozatlanságom okán . túlreagáltam amit írtál... elnézést kérek.
    voltaképpen ismét elmondom, mennyire szeretem ezt az eventet és remekül haladok vele...
     
    Gio, kosagi, Othep és 6 más kedveli ezt.
  16. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Szép Napot! Még 5 inget kell varrnom és én is kész leszek.Hajrá mindenkinek!
     
    -szida-, Gio és Ribiszke kedveli ezt.
  17. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Szép napot mindenkinek! Már sokan befejezték az eventet - én is, ezért valószínűleg csak keveseknek mutathatom meg az új pólómat! ;)
    [​IMG]
     
    strawberry49, dagi18, ulmo12 és 33 más kedveli ezt.
  18. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Klassz a kötésminta és a színek is tetszenek, ügyi vagy!!!xDxDxD
     
    Imi*, Gio, mebajah és 3 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még egy póló és kész vagyok;)
    Tegnap picit elszámoltam ... 100 gaz hiánya volt az utolsó pólónak....:oops: most meg pörgettem egy 100 % bónuszt... szóval lesz felesleges gazom is:p
     
    spagetti24, Gio és drunyi kedveli ezt.
  20. briguka

    briguka Fórummogul

    Szia! Lesz az jobb is - reméljük - nekem Valentin napi cserepet rejtett a láda....
     
    Gio és mebajah kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.