Visszajelzés Zöldségmuri

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 4.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    1. Aratógép nélkül nem könnyű, ez szent igaz.
    De ezer módon hozzá lehet jutni, nem csak vásárlással. A "lenézett" nem megérős eventek boltjaiban, az etetős játékok jutalmaként, ládákból, felhősorból, pörgetésekből, stb. Amikor nincs égető szükség rá, nem kell használni. Amikor lehet teljes farmot bontani, meg kell tenni - nem elég a felét, és utána egy hétig pazarolni a munkásokat.
    A "farmpengős" eventeknél, mint a nublonok vagy a gyümölcspiac minél több farmpengő beszerzése. Ebből a farmárudában vásárolható pörgetés, amiből nyerhetünk party pörgetést, vetőgépet, bónuszokat... A party pörgetés jegyeket felhasználva további munkásokat lehet előcsalogatni.
    Amikor egy event letudható 2-3 nap alatt, de további kis ajándékokért (szupertrágya, farmpengő, munkások, stb.) lehet tovább termelni, el kell tudni dönteni, nekünk mi a fontosabb. Visszarendezni a farmot ólakkal, fákkal, dekorokkal vagy inkább a jövőre való tekintettel gyűjtögetni olyan dolgokat, amiket később nem akarunk vagy tudunk megvásárolni valós pénzért.
    2. Ez butaság, hagyjuk már.
    3. Ez éppen nem az az event, ahol éjszaka is aratni kellene. Én egyébként soha egyetlen event kedvéért sem állítottam be az órát, hogy nekem aratni kell. Azt hiszem, ezen már nem is fogok változtatni.
     
    LCZAnikó, taga1, meszimarsi és 19 más kedveli ezt.
  2. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Érik az első teljes kör egaz, tegnap csak felszaporításra volt idő. Napi 3 aratással számolok, éjszakára meg tönköly 70 felrepi körül ad területenként.
     
    Sali~*.* és meszimarsi kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Órát még én sem állítottam be, de ha véletlenül úgy alakult éjjel, akkor volt, hogy elslattyogtam a gépig. Készséggel elhiszem, amit írsz. De azért emlékezünk a kapakirályos eventre, amikor fél éjszakán át, vagy talán végig?, nyomtad a kereket a bónuszokért és vele párhúzamosan az sztrágyát, hogy a bónuszok ne menjenek a levesbe. xD:inlove:xD Hiába no, mindennek árra van. Még annak is, ha sok a jó a farmon.xD
     
    meszimarsi, Gio, emocy91 és 4 más kedveli ezt.
  4. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Szia!
    Nem mondta senki, hogy a 3 műszakban dolgozók részére készült ez az event. Aktív koromban 1 műszakban dolgoztam és volt olyan event, amit nem tudtam teljesíteni a munka mellett. Sok "ráérős" ember viszont örömmel végzett az eventtel. Olyan nincs, hogy mindenkinek jó legyen egy event.
    Csak ismételni tudom önmagam csak örömmel, jókedvűen érdemes játszani.
    További jó játékot.
     
    LCZAnikó, genka53, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  5. kolaci

    kolaci Törzsjátékos

    Köszönöm a választ!!

    Felesleges vitatkozni, de mostanában csak a pénzről szól a játék.
    Amit meg is értek ha az ő szemszögükből nézem, de ezáltal elveszik a játék lelkét.
     
    Ria23, Gio, soresne és 2 más kedveli ezt.
  6. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha te a saját írásodat egy véleménynek tekinted valamiről, akkor ezt a jogot mástól miért akarod megtagadni?
    Leírtad a véleményed valamiről - nekem pedig kicsit más a véleményem róla. Csak azért mert moderátor vagyok, nem jelenti azt, hogy vitatkozom velem. Egyszerűen másképpen látom a dolgokat.
    Egy célt el lehet érni számos különböző módon, csak akarni kell. Van aki az idejéből áldoz többet, más a munkájából, a harmadik a zsebéből, stb.
    A gond akkor van, ha valaki nem reális célokat tűz ki maga elé, és ugyan olyan sikereket akar elérni, mint xy. Ilyenkor a végeredmény csalódás, mások hibáztatása...

    Nagyon sok munkás olyan formában nyerhető, ami azonnal indul - ezeket nem tudjuk tartalékolni.
    Aztán vannak a kuponok, amiket lehet gyűjtögetni. (Néhány évvel korábban ugyan 1-2 alkalommal lehetett vásárolni is, de én azt kihagytam.) Ezt csak azért jegyeztem meg, hogy elkerüljük a biztos sokat költöttem a kuponokra felesleges köröket.

    Kuponok.JPG
     
    taga1, genka53, meszimarsi és 14 más kedveli ezt.
  7. pagi761

    pagi761 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Csak azért írok, mert én is hasonló cipőben járok!
    Nekem összesen 6 farmom van, amit viszek! De nem egyformán! Már elég régóta! (Én is sajnáltam otthagyni!) Mindig elhatározom, hogy innentől tovább nem csinálom, aztán marad minden! :wuerg:
    A főfarmomra minimalizáltam a vásárlást: munkásokra és a fürge malomra! Néha néha esetleg egy kis FA-t!
    A többinél csak akkor veszek bár mit, ha előbújik a 170 akárhány Ft-os bónusz! Ha ezt meglátom gyorsan lecsapok rá, 50 farmarannyal jár!
    Namármost ilyenkor, mint jelenleg 7 FA-ért lehet a munkásokat venni, szépen 2 x 48 órást veszek (28 FA) az aratóból és a vetőből, sőt néha csak vetőgépet veszek, és elmegyek a kosárhoz, ahol azért 5 db 12 órás aratót lehet venni FP-ért! És megpróbálom kihúzni az esetleges sikeres pörgetésig, vagy az eventbeli munkásig! A gazdaköri feladatokból már nincs lehetőségem kiszedni, mert elfogytak! Mármint a munkások, nem a feladatok!!!xD
    No mostanában időm nem volt a farmokra, hosszút vetettem, meg állatoztam, mert azokat gyorsan lekapja az ember! A paszulyt nem mindig szoktam leszedni, csak amikor kedvem van rá! Igaz régebben nem így muzsikált a dolog, de én nem vagyok hajlandó több valós pénzt költeni és több időt elhasználni! Sajnos a kárát látják a kisebb farmok, mert az eventeket nem tudja az ember végig csinálni! Elmarad a felhő, meg a csurran-cseppenő ajándékok! Sajna ez van! Még piacozni szoktam, hogy legyen rajtuk egy kis csp!
    Szerintem ne hagyd abba a játékot, mert ugye játszani jó, de Te is válassz ki közülük egy farmot, nevezd ki főfarmnak és kisebbeket is viheted tovább ilyen a fent leírt stílusban!xD /remélem nem kioktatásnak vetted, csak leírtam én hogyan evickélek!/ Nem akartam pharmeres lenni, de egy kicsit hosszúra sikeredett!:p Remélem nem off!! Kedves modik, akkor átrakjátok! xD
     
    taga1, genka53, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  8. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Ó, pont most van ilyen event, amikor elutazom hétvégén...na mindegy, valahogy majd megoldom, remélem h. lesz net!
     
    genka53, Gio és rozo52 kedveli ezt.
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Mivel elég rutinos fórumozó vagy, így fel sem merült bennem, hogy az összevont hozzászólásokat minden, általad írt komment nélkül 20 perc után ne törölhetném...
    Gondolom egy ilyen "üres" poszt törlésére nem kell külön engedélyt kérnem Tőled?!
    Ha hozzászólást írsz, akkor a semmilyen állapotban , de félkészen se nyomj rá az üzenet elküldésére, hanem csak a befejezést követően.
    Akkor nem fog törlésre kerülni egy olyan hozzászólásod, melyben nincs is írva részedről egy sor sem.
     
    taga1, genka53 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mivel a rendszer olyan, hogyha ha két különböző oldalról idézel, szereti elfelejteni az előzőt, így aztán az idézeteket szedtem össze összevonással egy hszbe, mert külön külön kellett idéznem. Pont ezért zavar, hogy feltételezed a rutinos fórumozást, de azt nem, hogy folyt köv., vagy valami gondom van. Közben meg, még egyéb teendőm is akadt a gépen.
    Mindegy, hozzászoktam már a pókhoz. Amihez nem kell tőlem senki engedélyt kérjen. Amúgy se adnék.xD
    Ahhoz túl hosszú volt, és igen körültekintően megfogalmazott, hogy még egyszer nekiüljek. A kedvem is elment ezek után.
     
  11. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Sajnálom!
    Legközelebb legalább egy sort tegyél bele, hogy írod a választ, türelmet kérsz.
    Akkor biztosan nem fogom törölni...
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A "Nagy fogyatkozás" event élő, online!

    Egy kilépést majd a farmra visszatérést követően ellenőrizzétek az eventórában az esemény ikonját az aratást megelőzően!

    Sikeres játékot kíván
    a Farmerama csapata
     
    genka53, Gio és Imi* kedveli ezt.
  13. kolaci

    kolaci Törzsjátékos

    Ok :)
     
    Ivibaba54 kedveli ezt.
  14. icuska1948

    icuska1948 Junior szaki

    A család játszott és rám maradt. Sajnáltam ott hagyni és eddig még ment. Nyerhettünk gépeket és volt ahol lehetett farmpengőért venni. Most minden megszűnt, a keréken is csak néha van.Én elviselem a kritikát és nem haragszom, mert igazad van.
     
    genka53, -vadocka70-, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  15. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Félidőnél járok,mindjárt nyitom a 11-es feladat ládáit. Nincs semmilyen bónuszom,nincs pannim,az eventnövényt vizzel,és trágyával ültetem. A következőt már csak vizzel,mert a trágya darabja súrolja a 2000 csp-t. Tudnék venni,de nem akarok.. :music:
     
    Timi21a, Sali~*.*, bendi1121 és 4 más kedveli ezt.
  16. retiev1

    retiev1 Utánpótlás-írogató

    Én is igy érzem,sajnos napi 2 aratással nem tudom megcsinálni..dolgozni meg muszály:(
     
    aranyoska86 és Evita-55 kedveli ezt.
  17. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Csak felül, felállni már nem bír?
    Bocs, Modi, a kisördög leüttette velem a labdát!

    Beadtam 10 pólót.
     
    genka53, dagi18, nolina1965 és 8 más kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Válasszatok más módszert az eventezéshez:
    Például amíg géphez kerültök, mondjuk reggel és este hosszúérésű növényt vessetek, ezzel gyűjtve a felreppenőt.
    Munka után egy-egy rövidebb időtartamban illetve hétvégén letermelhetítek az eventnövényt.
    Ha elértétek a 60-as szintet, komforttalajt is használhattok, azt ritkábban kell aratni, és magasabb a hozam.
    Komfort talaj 60-as szinttől: 2x2-es parcella.
    • a növény négyszer hosszabb ideig fejlődik benne;
    • aratáskor háromszor annyi lesz a betakarított termés;
    • az alap tapasztalatpont dupláját adja minden aratáskor;
    • 3 vetőmag szükséges az ültetéshez.
    • ára: ingyenes!
    További részletek a Komfort termőtalajról itt: Komfort termőtalaj
    Olvassátok el a Csevegő első hozzászólását, sokat segít az eventek sikeres teljesítésében.
     
    Lillapilla73, genka53, Timi21a és 13 más kedveli ezt.
  19. vicuska1955

    vicuska1955 Fórumlakó

    Sziasztok! Nem értem, hogy miért ilyen olcsó a trágya a piacon? Nem akar feljebb menni az ára egész nap, csak egy kicsit változott. Ki tudja miért? Köszi a választ.
     
  20. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Szia. Nem zölddel irtad,tehát nem viccelsz.. Olcsó lenne?? Nálam amig lehetett kapni,2000 csp volt darabja..
     
    nagymami2 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.