Visszajelzés Zöldségváros - tenyésztős eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Mayacska85-

    -Mayacska85- Fórum bárója

    Sziasztok!

    A skorpióügy úgy tűnik meghalgattatott...
    Frissült a táblázat 1 db szőrösre :)
    (Bár az se piskóta xD:cry: )
     
    kutyaszálló, Lenczy, inanna11 és 11 más kedveli ezt.
  2. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Sziasztok!
    bár most pörgettem egy narancs skorpió ólat, erről az eventről lemondok. Az én pajtámból hiányoznak még ezek a tenyészállatok, max 1-1 db van némelyikből.
    Sikeres haladást mindazoknak, akik belefognak :)
    Farmpengőért tenyésztek a Baby boom idején, talán jön majd egy tápos is az event alatt - gazdakörbe is van még mit beadni alacsonyabb kategóriából :) Max azt kiszedem, amit az első sorokból lehet (szezonpont, matrica)
     
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Most néztem végig én is, és valamennyi tenyészállatból 1 db-ot kell "csak" beadni. Így azért mindjárt más. Köszönjük modik.
     
    Vilmos05, kutyaszálló, mimi és 13 más kedveli ezt.
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Az általunk és a nemzetközi visszajelzések alapján, csökkentették az 5. és a 6. szintű tenyészállatok mennyiségét az eventben.
    Mindegyik tenyészállat igénye 1 db-ra módosult.:)
    A táblázatok ennek alapján frissültek.


    Sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    maszilva, magtanya, mermeze50 és 51 más kedveli ezt.
  5. milanzs

    milanzs Rutinos

    Ez szuper, köszönjük szépen... Éppen teleraktam a tenyészterepemet állatokkal... hiányzott pár az előző mennyiségekhez képest. De így már meglesz...
     
  6. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Köszönjük szépen:inlove: így már egy kicsivel könnyebb lesz.:music::)
     
  7. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Így lehet már újragondolom :) Köszönjük az ügyintézést! :inlove:
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük! Így már sokkal barátságosabb a feladat;)
     
  9. retek.katalin

    retek.katalin Fórumlakó

    Nagyon köszönjük!
     
    kutyaszálló, Nagyii58, Swallow és 2 más kedveli ezt.
  10. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Köszi a matekot, erre vártam - ettől kezdve felejtős, pedig nagyon tetszik a felhő. Kinek van ennyi szupertápja, vagy rá ennyi pénz? - te jó ég! >:(
     
  11. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Szia

    Változtak a beadandók !!! Minden tenyészállatból már csak 1 db-ot kér a feladat és talán hétvége felé lesz 1 tápos akció is.
     
  12. antonkucser

    antonkucser Fórum-zöldfülű

    Hát nem tudom, végre lett volna egy kis kihívás....és egyszer nem fél ora alatt lett volna meg az event :)
     
  13. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Igen, de szerintem így is rettentő sok szupertáp kell a feladathoz... - talán az egy táposnál valami sikerül. Meglátom. :oops:
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Pontosan azt fogalmaztad meg amit én is érzek, de nem mertem ide leírni, mert tudom, hogy kivívtam volna a többiek haragját.
    Minden tenyészállatom megvolt/van hozzá a szőrös skorpiót kivéve, azt tenyészteni kellett volna, de most már sajnos nem esedékes..
    Már régóta hiányoltam a tenyésztést a tenyésztős eventekből, most végre itt lett volna a lehetőség egy kis izgalomra :)
    De végül is mindegy, így is jó, ha a közérdeke ezt kívánja...
    Majd, ha végeztem tenyésztem a szalamandrákat neon ólért.
    Sikeres, jó tenyésztést kívánok mindenkinek!
     
  15. h040057

    h040057 Junior szaki

    Csak úgy, hogy kiadjam a mérgemet. Telepakoltam a tenyészterepet, mivel kevés volt az igényelt tenyészállat.
    Mehet a legtöbb kukába, mert már az alap feladata is kész.
    :cry:
     
    kutyaszálló, jutka190226 és Turika60 kedveli ezt.
  16. Turika60

    Turika60 Járnitanuló

    Én is pont így jártam de majd felhasználjuk máshol azokat a tenyészállatokat.
     
    kutyaszálló és jutka190226 kedveli ezt.
  17. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Szinték megpakoltam a kupit de nem sajnálom jók lesznek azok az állatok még valamire. Szupertápom van bőven luxus bájitalom is nem sajnáltam. Az egy darabok már megvoltak, így csak a mostani termés lesz plusz. Nekem más a szívfájdalmam nem ezen a farmon, hanem a kicsiken. Nincs szitakötőm, ezért ott nem érdemes nekilátni. Nem emlékszem honnan lehetett beszerezni ezen a farmomon van 5 is abból 3 narancs. Majd csere napkor küldök át, de az nem most van, úgyhogy erről lemaradok. Még a piacon sem találtam, bár ha lenne is gondolom az ára az egekben. Szép napot és sikeres tenyésztést kívánok mindenkinek.
     
    Turika60 és kutyaszálló kedveli ezt.
  18. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szitakötő alap baha állat, biztosan vehető, ha épp nem, a hét folyamán. Nem kell olyan sok... 30 vágányon adok, ha kell valakinek, de csak szo-vas. érek rá.
    Kupolda: elég jó érzékkel raktam tele a múltkor: madár, emlős, bogár, csak egy pár teknős van köztük. Szóval a nagy része jól jön. Az utolsó alkalommal ugyanis úgy elköltöttem a készletem, hogy alig bírom most visszatornázni. Ha nem lenne a majdnem tele kupim, kevés lenne a sztáp! Így éppen ki fog jönni.
    Jó lenne most is egytápos!
     
    ildiko44, kutyaszálló és zotya280303 kedveli ezt.
  19. fahejascukorka

    fahejascukorka Utánpótlás-írogató

    A szentélyből lehet kiváltani.
     
    kutyaszálló és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jutka:)
    Szitakötő-tó
    Gazdaboltban megvehető.
    Szükséges szint: 1. baha szint és a szentély 9. kamrájából 55 arany banánért kiváltott szitakötő-tó szobor.
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Szitakötő-tóTermény: 1 db szitakötő
    Érési idő: 16:00 óra
    Tapasztalatpont: 350 BTP
    Trágya mennyisége: 4 db
    Gazdabolti ára: 28.000 csp
    -2019. július
    baha fejlesztés
    Ha nincsen kiváltva a szobor a piacon sem látod az állatot.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.