Telihold event-csevegő topic | Archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Csocsoovb, Nov 9, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Sziasztok! Én be fejeztem pár gazdakört.o_OMaradtak a kriptamécsesek, és az éjszakai látogatók.;)xDAz utóbbit le tudnám adni de megvárom míg teljesen üres lesz.;)
    Az ide vonatkozó kulcsosból is csak a füvészkert maradt.o_OxD
     
    Rebcsok, Kuzdern and zsani_apja like this.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Minden nap 4:30- kor kelek, ha dolgozok, ha nem. Ez az évek alatt annyival módosult, hogy a teló csörög, kinyomom és van, hogy picit bólogatok még. Viszont 5- re azért minig feljövök a farmra. Már csak az állatok végett is.. :D ;) Valamit mindig elfelejtek. Este még learattam a teliholdast, reggel már eszembe nem volt, hogy nyitva a kapu. :D Még jó, hogy most itt megláttam a topicot. ;)
     
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönöm a játék készítőinek, hogy immár sokadjára nem tartják be a tervüket, így jó része a teliholdasnak aratatlanul marad. Köszönöm, hogy nem gondolkodnak előre ***********
    Köszönöm azt is, hogy meghagyják a reményt a 17.i teliholdasra, de ezt hivatalosan sehol nem kommunikálják.
     
    Last edited by moderator: Jan 11, 2020
  4. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    A 17.-én kezdődő teliholdas esemény kommunikálva van az eventnaptárban, nem lett törölve onnan!
    Sehol nem lett az írva, hogy emiatt a mostani esemény miatt az elmaradna. Nem a 17.-ei teliholdas a rendkívüli be nem tervezett esemény, hanem a mostani az! Ez a mostani azért van, mert többen jelezték, hogy nem rendelkeznek a holló tenyésztési jogával. Ezek a játékosok kaptak egy lehetőséget, hogy ha akarják, pótolják az elmaradásukat. A rendkívüli, nem tervezett teliholdas eseménynek, a kezdésének és a végének is az időpontja kommunikálva lett/van. Ennek megfelelően mindenki eldönthette miként használja ki a rendelkezésre álló időt, azaz mit ültet, vagy mit nem. Mindenki eltervezhette milyen tevékenységgel zárja a mostani teliholdas eseményt a földjein, figyelembe véve, hogy az eventnaptárban 17.-ei dátummal jelezve lett, hogy a telihold kinyitja majd a kapuit.
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Figyeljetek oda, hogy a Telihold ezúttal 10 órakor bezár, nem a szokásos 14 vagy 22 óra a vége!
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Reméltem, hogy ezt válaszoljátok. De zavart is valahol a dolog, mert a naptárba, nem került be a mostani. Akkor számomra is egyértelműbb lett volna, ha mindkettő ott a naptárban.
     
  7. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Ó, köszönöm, mert elbandzsítottam a mai zárást és bent hagytam két föld sírkövet néhány óllal, de így akkor csak kb. egy hétre. ;)xD
     
  8. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Én is így jártam, de azt csiripelik a madárkák, hogy a következő zárás előtt nagyon résen kell lenni! :)
     
    Last edited: Jan 17, 2020
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

  10. mucus252

    mucus252 Fórumszaki

    Sziasztok! Tudja valaki hogy hol lehet szerezni Horrorparadicsom ólat? Előre is köszönöm.
     
  11. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Leginkább csere alatt próbáld meg.:music:
     
    Kuzdern and bocsika67 like this.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia HB!
    Azért te jó piacon vagy, hogy ennyit betudtál szerezni! :D ;)
     
  14. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szia Ügyes vagy . Csak kérdezem hogy nem röpis lesz?o_OMintha az érésidő számítana?
    Befejeztem a füvészkertek bővítését;)Max hellyel várom a februári eventet.:p
     
    Rebcsok, drunyi and Kuzdern like this.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én meg csak olvasgatok, mire le esett, hogy lehet nyitva vannak a teliholdas szobák. :D
     
  16. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf


    xDxDxD Egészen hétfőn délelőtt 10-ig! Lesz időd a pajtát töltögetni!
     
  17. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Szia!
    Nagyon ügyes vagy:)biztosan sokat dolgozol ezért a mennyiségért!:p
    Sokat köszönhetek a segítőkész munkádnak,figyelem az írásaidat,tanulok belőle...:)
    Ez csak az én véleményem.....Mindenki annyit fektet a játékba amennyit csak akar.....,de evvel egy kicsit túl tolod!:oops:
    Remélem sem Téged,sem Mást nem bántottam meg!:oops:
     
  18. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szia ! Annyiból meg kell védenem a Báró úrat hogy ő nem csinálja a gazdaköröket , talán még a teljes terület sincs kiváltva ha jól emlékszem,:music: teljesen a fa termelésre megy rá szisztematikusan régóta.o_O Egyébként is ez jellemzi:p

    Szeret határon túl játszani:D
    Én érdeklődéssel figyelem vajon minek ez a sok fa, o_Ovalószínűleg igen kemény telek jönneko_O:)xD
     
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Én is nyomon követem Báró gazdát...fényévekre jár tőlünk...elképzelésben, fantáziában, de ez így van rendjén...xD
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Határozottan igaz minden szavad :D:inlove:
     
Thread Status:
Not open for further replies.