Visszajelzés Májusi játéknap - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 4.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Tetszik az event, nagyon jók lesznek a mamutfák fejlesztései, - de ha kaptunk volna hozzá alap mamutokat is :music:az még jobb lenne, pláne azon gazdáknak akiknek nincs -
    Nekem éveken át nem volt szupertrágya mamut fám - most sincs sok - az elsőt a talányos fa láda adta :inlove:, mikor megláttam alig hittem a szememnek, és nagyon örültem neki, a gazdaköriből is kiváltottam és event nyereményként is kaptunk mamutokat.
    Szombaton babázni megyek, és telóról kell majd aratnom :eek:, itthon asztali gépem van ( laptopom pedig még nincs )
    A telóról való aratás-vetés kicsit nagyon lassú és idő igényes... de nem lehetetlen ;), na majd lesz valahogy :).

    Jó játékot és sikeres event befejezést kívánok Mindenkinek!
     
    missuzy_53, jutka190226, Éva0315 és 17 más kedveli ezt.
  2. soresne

    soresne Fórumfelvigyázó

    Sziasztok !
    A baltadobálásnál van több lehetőség,úgy mint régebben ?
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Csak azért ragadtam billentyűt, hogy megvigasztaljam azokat, akik majd nem tudják kitenni vagy megszerezni az xl mamutfát. Akik most kezdik a játékot idő és pénz hiányában nem fogják tudni befejezni, hacsak nem idő- és pénzmilliomosok. Nagyon sok pont kell hozzá, és 1 fecske nem csinál nyarat ahogy mondják. A régi játékosoknak pedig igazán nem sokat ér már 1-2 mamut, mert vagy van, vagy okosan gazdálkodnak a játék által adott javakkal. Most már én ebben egy olyan cselekedetet látok a készítők részéről, hogy az a mamut már olyan régi, adjuk játékjutalomként. Egy fa annyit is ér már.
    Nekem van mamutom már, szabad alap nincs, tehát én nem tudnám kitenni, de helyhiány miatt ki sem tenném már. Nagy hely kell nekik és sajnálom a helyet tőlük már és inkább beosztással élek.
    A másik rossz szájíz az event kapcsán pedig, hogy ismét egy végtelen kattintásos minijáték. Nekem már annyira hiányzik az egyszerű és kiszámítható event, hogy egy eventfüggőnek is legyen pici nyugalma. Persze nem kötelező, lehetne mondani.
    De ezt is hajszolni kell, hogy mehessek valamire. Szeretném valahol, de a valóvilágbeli tevékenységeim rovására nem mehet, fontosabb kell annak lennie. Még gondolkodom, hogy nekiálljak-e vagy sem. Ha őszinte szeretnék lenni, nagyon kezdem nem kedvelni az eventeket és lehet másként kellene játszanom ezta játékot. Már jó ideje...
     
    karippa, macsek., Kincső52 és 18 más kedveli ezt.
  4. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Az illatos varjúháj is eventnövény. Azt hol lehet majd termeszteni?
     
  5. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Kedves Játékosok!

    A visszajelzések alapján, 3 új elemmel bővül a Játéknapi (event) bolt kínálata:
    XL-es mamutfák mellé 3 alap fa is bekerül a bolti kínálatba, sokak örömére.

    Kacsa Kata mamutfája - 400 Fogaskerékérme
    Turbó mamutfa - 400 Fogaskerékérme
    Szuper mamutfa - 285 Triviapont

    Az ismertetőben a változás hamarosan megtörténik.
    Türelmeteket kérjük.
     
  6. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A megszokott módon, 5 próbálkozás áll a rendelkezésünkre.
     
    soresne, Gio, fakír1020 és 7 más kedveli ezt.
  7. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Sehol!!! A táblajáték része, a baltadobálós minijáték.
    Kérlek, olvasd át még egyszer az erről szóló részt az eventismertetőben.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/májusi-játéknap.22390/
     
    Fenyvesi1010, fakír1020, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Jól értem, hogy ha 5. dobásra nem jön össze a telitalálat, akkor egyetlen fogaskerékérmét sem kapunk?
     
    -vadocka70-, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  9. revesziren

    revesziren Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a számolást, jó kapirgálást.
     
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Első körben csak a felhőt és a hozzávalókat terveztem megszerezni, és a 2 db Piccolo ládát, minden más csak ajándék.

    Most, hogy alap mamutokat is lehet szerezni, már bővült a listám.

    Viszont 800 fogaskerékérméhez rengeteg baltázós minijáték kell.
    Ha 8 fogaskerékérmét csak akkor kapunk, ha elsőre telitalálatunk lesz, és nem kapunk semmit, ha 5.-re jön a telitalálat, akkor egy játékra átlagosan jó, ha összejön az 5 érmés átlag. Ebben az esetben a 2 alapfához kell majd 160 minijáték. Van olyan pálya, ahol kétszer is baltázhatunk, így talán lehet 1,5 baltázással számolni szakaszonként.
    Ez azt jelenti, hogy ~106 szerencsepakli szükséges legalább (+1 amit ajándékba kapunk), ami minimum 63.600 növény. Ez azért elég sok 2 fáért, de legalább van benne kihívás :)
     
    jutka190226, nolina1965, Gio és 19 más kedveli ezt.
  11. vízöntő

    vízöntő Fórum félistene

    Szia!
    No így már más, még ha kihívást is jelent, SZUPEEEER!
    Köszi!
     
    jutka190226, fakír1020, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Én nem látom ezt leírva, így nálam ez még kérdéses.
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Sziasztok . Köszönöm.:)
    Alapvetően 63600 növény 2 területről nem kevés.:oops:De nem is megoldhatatlan:D
    Viszont 3 xl mamut ritka nyeremény ,o_O nekem ez az a cél ,ami miatt nem nézem mibe kerülxD hanem hogy meglegyen;)xD
    Azt hiszem a 200 % teljes bevételiből van 3 - 1 mehet:), van növény-bevételi is 3 db aranyrekeszes :music:dettó
    +3 jacko_O
    400 körüli partyt rászánok:music: marad még ezer felett akkor is.:)
    Szupim 20000 körül majd visszajön:)
    Alapvetően a mini jaték lesz kérdéses időbe,szerencsére ezt szeretem:music:
    Na hát akkor játékra fel.:)
     
  14. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Szia!

    Németül és angolul tudom csak mutatni a választ a kérdésedre. :(
    Én értem, mire vagy kíváncsi. De a magyar gyikban én sem találom rá a választ. :(

    Így már talán jobban lehet tervezni.

    https://board-de.farmerama.com/threads/maispieltag.111798/#post-5199741

    Je nachdem welchen Kreis Ihr trefft bekommt Ihr pro Spiel:

    [​IMG]

    Pro Spiel garantierte Zahntaler:

    Volltreffer / Innerer Ring 1 / Innerer Ring 2 = 3 Zahnradtaler

    Äußerer Ring 1 / Äußerer Ring 2 = 2 Zahnradtaler

    Angolul táblázatot is tudok hozni.
    Innen:
    https://board-en.farmerama.com/threads/may-game-day.42319/
    [​IMG]
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ssziasztok

    Ez a felhő kell nekem , hisz az idei TOP-ban kaptunk egy 25% baha ól felhőt .
    Most meg kapunk egy olyan felhőt , ami 3%-os .
    Jó kevés , de az már 28% lesz , kivéve ha nem hozzáadja , hanem szorozza , vagy mifene .

    Nem tervezek semmit se , cél a felhő , majd meglátom mi lesz .
     
    jutka190226, Samborg, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  16. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író

    Sziasztok!

    Úgy örülök ennek az eventnek, a kedvenc játékom, amit bármiféle idegeskedés nélkül(lesz e elég időm vetni,aratni stb.:D) végig játszom, változatos nem terheli le az agyat, kizökkent a hétköznapokból és ezek a nyeremények ismét átlagon felülire sikeredtek:inlove:

    Kicsit soknak tartom az event növényt, úgy látom fokozatosan emelik a mennyiséget, ennél a fajta eventnél,(600) de szerintem ez sem fog nagyobb megterhelést okozni a kisebb szintű játékosok számra sem, ha bele kezdenek, mivel számos segítséget kaptunk az elmúlt időszakban az event nyeremények során, bónuszládákból, piccolóból biztos vagyok benne,hogy legalább 1-2db termésbónusz, ami a növényekre hat biztosan akad még a pajtában segítségül, na meg a időközben a szezon adta nyeremények közt is lehetőség lesz növények hozamára ható bónuszt szerezni, szóval nem indulnak "hátránnyal" azok sem, akik még csak most kezdenek ismerkedni az eventekkel...:)

    Hisz ennek az eventnek a nyereményeivel, ha nem is a felhő motiválja a játékost, mert pl. még nem tart ott, attól független mindenképpen a megszerezhető nyeremények nagyban hozzá fognak járulni a farm fejlődéséhez....


    Alig várom holnap legyen:D:inlove:


    Mindenkinek jó játékot
    és napsütéses szép napot:)

    A.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.5.22
    Andzsi1971, jutka190226, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Ettől csak zavarosabb lett minden :wuerg:xD
    Na, majd játszom egy próbát, és akkor kitisztul minden:)
     
    Fätum, Éva0315, fakír1020 és 6 más kedveli ezt.
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum félistene

    Szia Mókuska!
    Azért kellenek extrák , ezt ne feledje senki, nehogy keserű szájízzel gondoljanak erre az eventre.
    Te úgy néz ki beáldozol sok mindent a mamutokért. Tudom hogy rég óta te is, és sokan mások is szeretnének mamutokat, itt a lehetőség, Hajrááááá!!!! sok sikert!!!
     
    jutka190226, Éva0315, fakír1020 és 5 más kedveli ezt.
  19. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Amennyiben az 5. próbálkozásra nem sikerül telitalálatot elérnünk, akkor is vége a játéknak (az utolsó dobás helye alapján kapunk fogaskerékérmét. Ebben az esetben 2 vagy 3 fogaskerékérme ütheti a markunkat. Az utolsó dobás erőssége lesz mérvadó ebben az esetben.

    Az alábbiak szerint:
    [​IMG]

    Külső gyűrű (világos barna) / külső gyűrű 1 (sötét barna) = 2 fogaskerékérme
    Belső gyűrű (citrom sárga) / belső gyűrű 1 (piros) / belső gyűrű 2 (szürke) = 3 fogaskerékérme

    Az eventismertető is javításra kerül.
    Elnézést az okozott kellemetlenségért!
     
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Ha az alapokat és a fejlesztéseket is ki akarod váltani, akkor szerintem több növényre lesz szükséged. Nem látom még, hogy mennyi érmével lehet számolni, de nagyságrendileg legalább 100 ezer növénnyel tervezz, és majd menet közben lehet finomítani...
     
    jutka190226, Éva0315, Gio és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.