Visszajelzés Májusi játéknap - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 4.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ari777

    ari777 Utánpótlás-írogató

    Nekem is egy játék 2 zsetont vitt el!!Mivel több zsetonom volt csak a végén vettem észre!!
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  2. jucus040

    jucus040 Utánpótlás-írogató

    Nekem is:( Voltak terveim ha nem is nagyok /233 szinten közel 20.000 szupertrágyával/ de elengedem mindet.
     
    kukori80 és DevilMókus kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Úhh látom van baj bőven.:oops:
    Baker el se kezdem a farmon a játszadozást, majd csak ha normálisan működik.
    Délután a kis farmokról küldtem az ajándékokat, meg lejátszottam a minijátékot, amíg volt hol.
    Nem tudom mennyi hiányzik még a kérdésekből, minden esetre én várok egyenlőre türelmesen.
    Még talán holnap belehúzok a gaztermelésbe, jelenleg 78 játékra való gazom van, viszont csak 48 felröpihez elég a jelenlegi mennyiség.
    Nem igazán adja jól a felröpit, eddig 1*1-be ültettem 24 pannival, igaz a tölgyes az még nem adott túl sok röpit, mert folyamatosan szedtem, szedem le a mamutokat. Na majd hétvégén meg hosszúzok, aztán hétfőn meg játszadozok;)
    Azért sikeres kapálgatást és szórakozást mindenkinek:)
     
    Melan, maszilva, Mica67 és 6 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Gabi, köszönjük szépen, rengeteg választ hoztál. :) Viszont most jajjjj van. Kaptam egy kérdést, hátha tudja valaki:
    Gúnár felügyelő kedvence:
    A - fahéjas tekercs
    B - perec
    C - baklava
    D - fánk

    Azt se tudom, ki ez a Gúnár felügyelő. :D:D A perecre tippelnék, mert az van játékban, de a fene tudja az ízlését. :D
     
    Rékuci1111, Mica67, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    D-re tippelnék, minha ma olvastam volna. De ne tépkedj meg, ha nem jóxD
     
    Mica67, fakír1020, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  6. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ha tudsz egy kicsit várni a minijátékkal, akkor halaszd későbbre még a játékot. Köszönjük a türelmed.
     
  7. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Én próba képpen lejátszottam egyet. Adta Ingridet minden oké, csak éppen a telitalálatért járó egy paklit nem írja jóvá :))
     
  8. ordog1973

    ordog1973 Törekvő

    Most játszottam a minijátékot, a kérdések oké, de a másik amit dobálni kellene, az nem jön fel. Nincs játék. mi lehet az ok.
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    https://kepkuldes.com/image/LpFsvd
    Elértem a célomat.Még van 35000 növényem ,azt majd szép lassan felhasználom,ahogy jönnek a felröpik.Baltázásból nem sokat csináltam,/az aranyakra mentem inkább, el is fogyott!/de megvannak a segitők:szuper pörgetés, szuper trágya,és tápok.Továbbiak majd eldőlnek szép lassan
     
    zagimichna, maszilva, fakír1020 és 5 más kedveli ezt.
  10. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Nem tudok a supportnak írni, mindig visszadobja, hogy 140 karakternél nem lehet több, annyit sem írok.
     
    fakír1020, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem merem megjelölni, mert a guta megüt, ha rossz lesz. :D Így is nehezen jönnek a pontok.
     
    GA-BI-O-Farm, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia. Azt hiszem inkább több kell mint 140 karakter. Nekem is kidobta aztán még írtam hozzá valamiket. Kétszer köszöntem, aztán raktam a végére sok pontot :)))
     
  13. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    D a helyes válasz
     
    maszilva, fakír1020, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  14. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Az alábbi jutalmazó tárgyak közül melyik tűnik fel a FARMERAMÁBAN,

    "A" Horgássz és kapcsolódj ki
     
    fakír1020 és Wolf[Black] kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Hát azért az nem OK. pihenj inkább :)
     
    fakír1020, Kuzdern és SnéDóri kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    20 minijátékot játszotam le papiron:music: van 70 pontom , úgy hogy több 8 és 7 pontom is volt o_Oés körönként a 2 játék is gyakran sikerült:oops:xD
    De telitalálat 1 kivételével mindig ,az is 3 pontot adotto_Ojellemzően inkább 6 a legrosszabb
    Elméletileg körönként minimum 6 pontos átlagnak kellene lennieo_O, de mível többször volt 2 játék inkább játék/10-12o_O
    20*6nálam 120 pont, 20*10 az 200:oops:
    Nem értem az egészet:oops:
    Travia 40 ponto_O
    Az még csak csak :music:mert csak párszor mentem rá oké lehet:sleepy:
    1 * meg vagyok löve hogy most hogyan tovább, miből is induljak ki:sleepy:
     
    fakír1020, kukori80, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Köszönöm, jó lett a fánk.
    Gabi neked is. :)
     
    maszilva, fakír1020, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Kiszámoltam, 2 óra 40-kor kelek aratni :)))) De nem játszom többet mert keveslem az eddig kapott mindenféle fizető eszközöket. Hmmm még azt is figyelni..............
     
    fakír1020, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  19. andzsel

    andzsel Törekvő

    Tudok várni és egyelőre termelem az event növényt, de az elveszett 2 baltás játékot majd megkapom?
     
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    8 Fogaskerékérmét a tábláról is ki tudsz szedni, sőt ki is kell, ha haladni akarsz. Nézd meg, hogy melyik táblák adják, viszont akkor a Triviával lassabban haladsz, mert nem tudsz mindig mindegyikre lépni. Ezért mondtam, hogy fontossági sorrendet kell felállítani, mert minden nem fog menni. Sőt, most már azt is mondanám, hogy 2 mamut kivétele is megterhelő lesz.

    Most csak Alicén játszok a Triviáért és eddig ez vált be a legjobban.
     
    Melan, maszilva, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.