Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ajándékozási és kereskedelmi napok alkalmával tudod esetleg beszerezni olyan gazdától, aki rendelkezik vele, és elcseréli.
    Egyébként csak megvásárolni tudod a terményt a piacon, ha szükséged van rá.

    Bizonyos ládából is nyitható ez a termény:

    Műhely cuccok ládája II[​IMG]ékszer, lápi póc, létra, mosómedvemaszk, bioragasztó, strucctojás, festékpaletta, papagájtoll, mancsos nyalóka, mogyoróvaj, pikniktakaró, agyagedény, írótoll, gereblye, lovaglóóra, széf, terelőbója, illatgyertya, birka gyapjú, selyemfonál, gördeszka, búvárszemüveg, napelem, tiki totem, szemfogkefe, szarvasgomba, party malomlapát, csillámpor, gyapjas pulóver, méz, sláger, kézi legyező, függőágy, trutyi, guanó, repülő szőnyeg, tűzcsap, angóra gyapjú, bőrönd, fahasáb, feketeöv, árnyfénykörte, bokszkesztyű, kecsketej, kartondoboz, sajt, evőpálcika, kókuszkebelkosár, fazék, tehéntej, pehelytoll, fülmelegítő, tojás, 2 barkácscucc, 1 barkácscuccXL, 1 barkácscuccXXL, 1 Hóbortos állatok ládája, Huncut állatok ládája- Csitt-csatt! 4. szint dekor
    - Karneválkirálynő 2020 felhősor
    -Csillagos égbolt alatt 2. felhősor
    - Őszi fesztivál event idején kosárban lehetett megvásárolni
     
  2. Supernagyi50

    Supernagyi50 Haladó

    Szeretném megkérdezni, hogy okapi tápot hogyan tudok keverni? Próbáltam a malomban, de ott nincs okapi táp keveréséhez lehetőség, valami kell vajon még hozzá, hogy keverni tudjam a tápot?
    Köszönöm a segítséget!
    Üdvözlettel: Supernagyi50
     
  3. hannababa3

    hannababa3 Utánpótlás-írogató

    ID56293437 hannababa3
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni olyan Moderátortól aki be tud lépni a farmomra.
    Többször ellenőriztem és a most megvásárolható titokfákat a Bahamán is ugyanazt adja ki mint a Fő farmon.
    Így most van 3 csomagom a Fő-re a Bahára egy sincs. A Segítséget megköszönöm.
     
  4. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    3 farmos Talányos fa csomagot vásároltál, sajnos.
     
    hannababa3 és stb_farmer kedveli ezt.
  5. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A Baha malomban kerested? Ott tudod előállítani.
    Használd a kereső funkciót, vagy válaszd a talányos tenyészet kategóriát.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  6. krisztabanya

    krisztabanya Kivételes tehetség

    Sziasztok! A piacon látok 3 új állatot, malac, tyúk és ló. Kérdésem, hogy azokhoz hogyan lehet hozzájutni. Köszi előre is a választ.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  7. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

  8. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    krisztabanya és Kuzdern kedveli ezt.
  9. hannababa3

    hannababa3 Utánpótlás-írogató

    Szia! Igen valóban hármat de sajnos mind a három a Fő farmra jött Bahás titokfát nem adott ki.
    Nem tudom így meg lehet-e nézni a Bahás területre mit kínál már nem próbálkoztam vele.
     
  10. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia ismét!

    A bahás titokfákat, a bahán keresztül keresd a gazdaboltban úgy a legegyszerűbb.
    Onnan tudod, hogy bahás mert szerepel benne a tiki szó.

    Amikor vásárolni szeretnénk, az alábbi kép fogad bennünket a Gazdaboltban:

    A farmon: [​IMG] A szigeten: [​IMG]

    A jobb felső sarokban lévő "i" betűre kattintva pontos információt kaphatunk az adott ablakban megvásárolható áruról.

    https://board-hu.farmerama.com/thre...dó-gazdaköri-küldetésekkel-2023-január.23190/
     
    stb_farmer és hannababa3 kedveli ezt.
  11. hannababa3

    hannababa3 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm ezt én is tudom de nálam csak a Bizmut csomagot adja ki a Bahamán is a Panay-t nem így van három csomagom a Fő farmra+a három vele járó fa de nem merem kitenni mert nekem a Bahamás csomagra is szükségem lenne. Nem akarok még egy negyediket is megvenni a Fő farmra :(
     
  12. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Én gond nélkül megtaláltam nálad a Bahás fa csomagot.
    Használd a kereső funkciót, hogy biztosan jó csomagot vásárolj.
    [​IMG]
     
    hannababa3 kedveli ezt.
  13. hannababa3

    hannababa3 Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm megvan meg is vásároltam de azt sajnálom, hogy tegnap nemkészítettem képernyőképet mert akkor még nem volt ott. Lényeg, hogy most már bátran kirakhatom a többi 93 fát is a Fő farmra :)
     
    barbi021951 és Swallow kedveli ezt.
  14. farmersanyi1

    farmersanyi1 Járnitanuló

    Szép napot! A rackó ajándékai felhő sorokat mikor kapjuk meg?:music:
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A napi belépési ajándék dekorok felhői már tavaly is a játék születésnapi akcióinak idején érkeztek.

    Így lesz ez most is. Hamarosan várható az érkezésük.

    Addig a gyűjtéseket, menübe helyezést elkezdhetjük.
    Ne a feltöltés alkalmával kelljen kutatni, keresni a farmon, a dekoros és egyéb helyeken vagy nem tematikus felhőkön.
    A 2022-es év Rackó dekorjainak gyűjteménye itt áttekinthető, itt képek segítségével azonosítható a sikeres válogatáshoz.

    Sikeres "leltározást" kívánunk!
     
    stb_farmer és .dina1. kedveli ezt.
  16. .dina1.

    .dina1. Fórumlakó

    Köszönöm, nekem meg van mind a 12. köszi
     
  17. monikacicamica73

    monikacicamica73 Törekvő

    Sziasztok!

    Bocsi ez az új terület nekem elég sok gondot okoz. Fel akartam ébreszteni a baglyot.. akurzórt rávittem..azt irja arendszer minden adott hozzá...de hiába kattogtaok..alszik tovább...ilyen lusta disznüt én még nem láttam :D hogy kell felébreszteni és noszogatni hogy adja ide nekem a földterületet és pihenjen kicsit arréb? Köszi a tippet előre is.
     
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Valóban kész művészet elzavarni "más" területegységre a baglyot. :)

    A karakter közvetlen környékén vannak fűcsomók - a legkisebb növénycsomót célozd meg -, azt keresd, ott kattints.
    De legyél türelmes. :)
    Mert Te nyersz, ha kitartó vagy. Nem érdemes nyugtalankodnod.
    - Mindenki küzdött, de a lusta szárnyas végül elköltözött más helyre. :)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  19. Csaba957

    Csaba957 Fórum hercege

    Az a probléma, hogy sima kattintásra nem reagál.
    Úgy kattints mint amikor a windows ablakban egy ikonra kattintasz duplán, hogy a programot elindítsd.
     
    Sali~*.* és stb_farmer kedveli ezt.
  20. éva0409

    éva0409 Járnitanuló

    Szeretném kirakni a 3 új dekort a házi kedvenc futtatóba,de ott csak a fejlesztéseket adja ki. Az alapot tegyem máshová? Ott fejlesztem tovább? Ha törlöm, utána lehet átrakni a házi kedvencekbe? Nem fog törlődni? Köszönöm!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.