Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 | 2023 csevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Ableotory, Nov 15, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zsellér556

    zsellér556 Járnitanuló

    Kérdés
    Prímszám-e az 1 111 111 111 111 ?
    Magyarul van-e maradék nélküli osztója az 1-en és önmagán kívül. (Na, ettől a kérdéstől már én is magamon kívül vagyok)
    Még én sem tudom. Segítségül annyit, hogy elég négyzetgyök (1 111 ....) -ig végig próbálni a páratlan számokat.
    Ha van osztója, akkor azzal az értékű áruval lehet önmagában kirakni a számot. Ha nincs, akkor legalább kétféle áru kell.
    Vagy marad a saláta ill. a kerti zsázsa. :D
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem prím. 1 111 111 111 111 = 53 x 79 x 265 371 653
     
  3. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Jancsika, és nem ezresekbe mérték a befutókat hanem 100-ba úgy rémlik:p.
     
  4. barbuska8

    barbuska8 Fórum-zöldfülű

    Szia:) Sziasztok:)

    Szivesen beszállok , ha nem lesztek meg:)
     
    Last edited: Nov 21, 2023
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ki fut hova , ki mérte le őket , forintban vagy euróban fizettek ? :D
     
    juliannakoczkas likes this.
  6. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Halihó!
    Csak megjöttem én is. Kell az a felhő. ;)
     
  7. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum nagymestere

    Bármilyet csak Magyar legyen!!!!xDxDxDxDxD:inlove:
     
  8. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Permutálható prím (elvileg). Vagy repunit prím. Minden számjegye 1-es.
    Arra nem tért ki a kérdés, hogy milyen prím!
    :D
     
  9. TRico97

    TRico97 Junior szaki

    Volt ezelőtt is egy őszi témájú event, ott lehetett nyerni a hálaadási vacsora kitehetőt. Az nem volt egyben top event is? (2010ben)
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha szeretnél gyere nyugodtan, várlak!
    Erre várok, hogy mindenki megtalálja a neki megfelelő betűt.

    [​IMG]
    [​IMG]
    ;):)
     
    Last edited: Nov 21, 2023
  11. bajusz1

    bajusz1 Törekvő

    Hát hogy valamivel még előjön az szinte biztos.
     
  12. zsellér556

    zsellér556 Járnitanuló

    Gratula, gyors voltál.:):)

    Azért ,ne már. Még a végén szégyenben maradok. :(:D
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mivel nem prím, nem lehet permutálható prím sem...
    (Hogy mindenki értse: a permutálható prím olyan prímszám, amelynek bármilyen sorrendben írjuk fel a számjegyeit, prímet kapunk. Pl a 113 ilyen, mert 131 és 311 is prím.)
     
  14. betjoli

    betjoli Fórumprofi

    Szia! Sziasztok!
    Én is beszállhatok.
    Kérdés milyen betű legyek?
     
  15. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden évben végig-futtatnak egy programot, amivel ellenőrzik, hogy a TOP-on résztvevő játékosok használtak-e külső forrásból származó programot, azaz botprogramot. Ha jól emlékszem, tavaly 2 főt szűrtek ki a 3000-ből, és egy se volt magyar!
    Hogy hogyan lehet ennyi pajtaértéket összeszedni?
    A legfontosabbak: olvasással, sok-sok olvasással: event leírások, event csevegők, fejlődési taktika, ahol a játékosok önzetlenül megosztják a játék adta lehetőségeket - a teljesség igénye nélkül.
    Pénz sem igazán kell hozzá, bár én pl. a prémiumot megveszem most is, mert jók a szolgáltatások, de egyébként a farmom mindent kitermel, amire szükség van a játékban. Még FA-t is, mert az eventek, szomszédajándékozás, stb. révén kapott Piccoló ládákból kifejlődtek olyan dekorok (FA-fa, varázskalap stb.) amelyek még farmaranyat is adnak. Emellett szintén a Piccolo ládákból kifejlődtek a virágfestés dekorok, amelyekből, ha egy farmon 5 db van, akkor sima táppal (tehát nem szupertáppal) nullázni lehet ólakkal, 10 órán keresztül. Megfelelő szintű ólakkal, sok bónusszal, meg Gyepek urával igen jelentős több tíz milliárd pajtaértéket lehet egy-egy ilyen akcióval összehozni. Ennek a dekornak 15 "élete" van, utána sima dekorként működik. Biztos sokan vagyunk úgy, hogy legalább egy tucat van belőlük.
    Plusz, nemesített növényekkel is lehet bőven nullázni, ha valakinek sok szupertrágyája van, és abból is komoly pajtaértéket lehet összehozni.


    Most olvastam a németeknél, ahol az egyik játékos írta, hogy ma délelőtt 10 órától kezdett el nullázni ólakkal (a Google villogásnak fordítja le) és már 80 MD pajtaértéket hozott össze, és még van neki 145.000 mantarája tápja! Ki lehet számolni, hogy ebből mennyi jön ki neki a végére.
    Nem tudom, abból mennyit dob be a TOP-ba, de felköthetjük az alsónkat az biztos! ;)

    Sikeres játékot és TOP részvételt kívánok mindenkinek!:inlove:
    Hajrá magyarok!
    [​IMG]

     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ja, gyorsan találtam a neten egy prímfaktorizálót... xD
     
  17. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Top 100 volt, te pékinas.8)
     
  18. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Szia ! Már változott azóta!
     
  19. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ezért írtam, hogy elvileg, a sok egyes miatt de nem számoltam utána.
    Akkor a repunit prím sem jó! Többet nem ismerek a sok 1-esre!
    :D
    Így könnyű kérem szépen!
    xD
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hm , emmá valami . :D:inlove::inlove:
     
Thread Status:
Not open for further replies.