Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Apr 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zsofigi

    Zsofigi Haladó

    Köszönöm szépen, elnézést kérek a plussz munkáért! Szép napot kívánok!! Üdv
     
    Dolphin likes this.
  2. Margareta5261

    Margareta5261 Aktív író

    Szia! Igen, nem vettem észre hogy egy kis időre elment a net, kikapcsoltam a gépet újra indítottam a játékot is.Így már működött a malom. köszönöm a választ.:)
     
    Dolphin likes this.
  3. Cicamica0928

    Cicamica0928 Utánpótlás-írogató

    Nagyon megköszönnem, ha valaki tudna valaszolni nekem. Kaptam 740 ora termelesi segitöket, de nem tudom miert es honnan, es hol talalom öket, Ez gondolom a gyoparvölgyben van, A masik, ugyan nem ide valo a kerdes, de talan vannak olyanok akik a bahaman elertek a 800-as szintet. En teljesen meglepödtem, hogy gratulaltak, hogy elertem a legmagasabb szintet. ITT A VEGE A BAHAMANAK, VAGY LESZ FEJLESZTES. tUDJA VALAKI? Elöre is köszönöm, ha valaki tud valaszolni. A latasom nem a legjobb, igy nem tudom atböngeszni az összes leirasokat, nem is tudom hol keressem. udv. cicamica0928
     
  4. Hafanana

    Hafanana Járnitanuló

    Szia!

    A termelési segítő valóban a Gyopárvölgyhöz kapcsolódik, itt tudsz tájékozódni róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1325327

    Ahhoz, hogy ellenőrizni tudjuk, hogy ezt mire kaptad, kérjük hozz ID számot is.

    A legmagasabb elérhető szint a Bahamán most a 800-as szint. Egyelőre nincs információnk arról, hogy lesz-e ezen a területen bővítés, amennyiben lesz, akkor hivatalos hírként közölni fogjuk a Fórumon, figyeld a kiírásokat. Addig a rendszer a BTP-ket gyűjti a háttérben, szintbővítéskor előfordulhatnak hirtelen ugrások.
     
  5. valibori69

    valibori69 Fórumlakó

    Nem jön be a játék!
     
  6. jazmin15

    jazmin15 Aktív író

    Megtudja valaki mondani, hogy egyszer az életbe az új event akkor kezdődik mikorra kiirják?
     
  7. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Minden bónuszt aktiváltam (gesztenye, A fáraó..., Szülinapi..., karácsonyi kenyér, Fehér ártatlanság), és 26 perc helyett 39 percről indul a visszaszámlálás. Miért?
    Gazda: szeva50 ID: 2531158
     
  8. vargamarika

    vargamarika Haladó

    Nálam sem egyik farmomon sem!!!!!!!!!!!!
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Valamelyik felhő kimaradt, vagy a Karácsonyi süti helyett mást aktiváltál. Esetleg ez utóbbit csak ültetés után tetted a rekeszbe. Ezeket ellenőrizd; 5%-nyi bónusszal van Nálad kevesebb.
     
    -ágianyu33- likes this.
  10. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Köszönöm, hogy válaszoltál.
    Ezeket 2 óra előtt rakom a helyükre, kilépek,
    2 után ellenőrzöm, hogy vethetők-e, felhőnél kezdem, és sorban aratok.
    A táblázatod szerint „A fáraó nélkül 39 perc”, de az is elindult a többivel.
    (Egyébként 4 nappal indulás után a 96 órásakat leveszem a felhőről, hogy üzemképes legyen.)
     
    -BombadilToma- likes this.
  11. Vilmos05

    Vilmos05 Kivételes tehetség

    Sajnos semmi jele a játék indulásának nálam. Vilmos05 13647886
    Sajnos még mindíg nem indult el a játék. 16 óra 09 perc.
    Most olvastam a központ üzenetét, akkor elkezdem a játékot, látom, a vetnivaló a helyén va.
     
    Last edited: Jan 18, 2024
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ezt értem, de nézd meg szépen egyesével, mert ezúttal valamelyik nem aktív.
     
    -ágianyu33- likes this.
  13. Kimkim7270

    Kimkim7270 Utánpótlás-írogató

    n
    Nálam sem indul a játék
     
  14. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Köszönöm a kitartásodat. Megvan a bűnös. Mindig csak a gesztenye sünit szoktam mozgatni, és rejtélyes módon a geszt. bambi is elkóbololt. Remélem helyreáll a rend.
     
  15. vargamarika

    vargamarika Haladó

    Sziasztok!Nem indult el az új event Nálam sem!Nem mertem leszedni a hosszú érésű növényeimet a felröpik miatt! Tettem egy próbát és 1 db növényt leszedtem a hosszú érésűből és az üres mezőben megjelent mint ültethető növény a Virágzó keményfa!! Leszedtem a főfarmon és beültettem az új event növényt!!!!! Viszont nem látom seholsem a felröpiket és az event óránál sem jelenik meg az új játék!!! Ez igazán félre vezető!!!!!!!!!! ID SZ: 15784539 vargamarika
     
  16. .apa64.

    .apa64. Törekvő

    Sziasztok!
    Nálam nem is jelenik meg az Események felületén az Event!
    Nem tudok semmit vásárolni mert ott sincs semmi!
    A gépemet 5-ször indítottam újra és még mindig semmi!
    A szomszédom ültetett nekem de ez így nem megoldás szerintem!
    .apa64.
    ID 33984440
     
  17. 20kobra11

    20kobra11 Utánpótlás-írogató

    Nálam ugyanez :(
     
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Szia!
    A malomban nézd meg a felröpiket, nálam mutatja!
     
    vargamarika likes this.
  19. vargamarika

    vargamarika Haladó

    Köszönöm szépen!Igazad van erre nem gondoltam! Szép napot kívánok Neked.
     
  20. diamantkolt58

    diamantkolt58 Utánpótlás-írogató

    Az elő a játékokkal nem tudok belépni, mivel nem hozza ki a belépéshez szükséges opciót. vetni el tudom és kevertetni is a malomba.
    Kérem segítségeteket!
     
Thread Status:
Not open for further replies.