Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsofigi

    Zsofigi Haladó

    Köszönöm szépen, elnézést kérek a plussz munkáért! Szép napot kívánok!! Üdv
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. Margareta5261

    Margareta5261 Aktív író

    Szia! Igen, nem vettem észre hogy egy kis időre elment a net, kikapcsoltam a gépet újra indítottam a játékot is.Így már működött a malom. köszönöm a választ.:)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  3. Cicamica0928

    Cicamica0928 Utánpótlás-írogató

    Nagyon megköszönnem, ha valaki tudna valaszolni nekem. Kaptam 740 ora termelesi segitöket, de nem tudom miert es honnan, es hol talalom öket, Ez gondolom a gyoparvölgyben van, A masik, ugyan nem ide valo a kerdes, de talan vannak olyanok akik a bahaman elertek a 800-as szintet. En teljesen meglepödtem, hogy gratulaltak, hogy elertem a legmagasabb szintet. ITT A VEGE A BAHAMANAK, VAGY LESZ FEJLESZTES. tUDJA VALAKI? Elöre is köszönöm, ha valaki tud valaszolni. A latasom nem a legjobb, igy nem tudom atböngeszni az összes leirasokat, nem is tudom hol keressem. udv. cicamica0928
     
  4. Hafanana

    Hafanana Járnitanuló

    Szia!

    A termelési segítő valóban a Gyopárvölgyhöz kapcsolódik, itt tudsz tájékozódni róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1325327

    Ahhoz, hogy ellenőrizni tudjuk, hogy ezt mire kaptad, kérjük hozz ID számot is.

    A legmagasabb elérhető szint a Bahamán most a 800-as szint. Egyelőre nincs információnk arról, hogy lesz-e ezen a területen bővítés, amennyiben lesz, akkor hivatalos hírként közölni fogjuk a Fórumon, figyeld a kiírásokat. Addig a rendszer a BTP-ket gyűjti a háttérben, szintbővítéskor előfordulhatnak hirtelen ugrások.
     
    -ágianyu33-, aida2330, Sylja és 2 más kedveli ezt.
  5. valibori69

    valibori69 Fórumlakó

    Nem jön be a játék!
     
  6. jazmin15

    jazmin15 Aktív író

    Megtudja valaki mondani, hogy egyszer az életbe az új event akkor kezdődik mikorra kiirják?
     
  7. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Minden bónuszt aktiváltam (gesztenye, A fáraó..., Szülinapi..., karácsonyi kenyér, Fehér ártatlanság), és 26 perc helyett 39 percről indul a visszaszámlálás. Miért?
    Gazda: szeva50 ID: 2531158
     
  8. vargamarika

    vargamarika Haladó

    Nálam sem egyik farmomon sem!!!!!!!!!!!!
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Valamelyik felhő kimaradt, vagy a Karácsonyi süti helyett mást aktiváltál. Esetleg ez utóbbit csak ültetés után tetted a rekeszbe. Ezeket ellenőrizd; 5%-nyi bónusszal van Nálad kevesebb.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Köszönöm, hogy válaszoltál.
    Ezeket 2 óra előtt rakom a helyükre, kilépek,
    2 után ellenőrzöm, hogy vethetők-e, felhőnél kezdem, és sorban aratok.
    A táblázatod szerint „A fáraó nélkül 39 perc”, de az is elindult a többivel.
    (Egyébként 4 nappal indulás után a 96 órásakat leveszem a felhőről, hogy üzemképes legyen.)
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. Vilmos05

    Vilmos05 Kivételes tehetség

    Sajnos semmi jele a játék indulásának nálam. Vilmos05 13647886
    Sajnos még mindíg nem indult el a játék. 16 óra 09 perc.
    Most olvastam a központ üzenetét, akkor elkezdem a játékot, látom, a vetnivaló a helyén va.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.1.24
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ezt értem, de nézd meg szépen egyesével, mert ezúttal valamelyik nem aktív.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Kimkim7270

    Kimkim7270 Utánpótlás-írogató

    n
    Nálam sem indul a játék
     
  14. szeva50

    szeva50 Rutinos

    Köszönöm a kitartásodat. Megvan a bűnös. Mindig csak a gesztenye sünit szoktam mozgatni, és rejtélyes módon a geszt. bambi is elkóbololt. Remélem helyreáll a rend.
     
    Dolphin, -ágianyu33- és -BombadilToma- kedveli ezt.
  15. vargamarika

    vargamarika Haladó

    Sziasztok!Nem indult el az új event Nálam sem!Nem mertem leszedni a hosszú érésű növényeimet a felröpik miatt! Tettem egy próbát és 1 db növényt leszedtem a hosszú érésűből és az üres mezőben megjelent mint ültethető növény a Virágzó keményfa!! Leszedtem a főfarmon és beültettem az új event növényt!!!!! Viszont nem látom seholsem a felröpiket és az event óránál sem jelenik meg az új játék!!! Ez igazán félre vezető!!!!!!!!!! ID SZ: 15784539 vargamarika
     
  16. .apa64.

    .apa64. Törekvő

    Sziasztok!
    Nálam nem is jelenik meg az Események felületén az Event!
    Nem tudok semmit vásárolni mert ott sincs semmi!
    A gépemet 5-ször indítottam újra és még mindig semmi!
    A szomszédom ültetett nekem de ez így nem megoldás szerintem!
    .apa64.
    ID 33984440
     
  17. 20kobra11

    20kobra11 Utánpótlás-írogató

    Nálam ugyanez :(
     
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Szia!
    A malomban nézd meg a felröpiket, nálam mutatja!
     
    vargamarika kedveli ezt.
  19. vargamarika

    vargamarika Haladó

    Köszönöm szépen!Igazad van erre nem gondoltam! Szép napot kívánok Neked.
     
  20. diamantkolt58

    diamantkolt58 Utánpótlás-írogató

    Az elő a játékokkal nem tudok belépni, mivel nem hozza ki a belépéshez szükséges opciót. vetni el tudom és kevertetni is a malomba.
    Kérem segítségeteket!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.