Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Jelenleg nem tudunk Központi problémáról. Nálam Chrome böngészőben rendben fut a játék. Te hol tapasztalod a lassulást? Kliensben vagy böngészőben? Próbáltál váltani másik böngészőre, illetve kliensre? Az internet elérést is érdemes tesztelni, sőt az sem mindegy hogy wifin, vagy kábelen csatlakozol a hálózathoz.
    Megkérlek, hogy add meg te is a játékhoz használt géped adatait, hogy a fejlesztők megoldást találjanak a lassulási problémákra.

    Teljesítmény problémák:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/teljesítményproblémák-részletes-jelzése.24318/
    Segítség a kért számítógép-adatok megszerzéséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/teljesítményproblémák-részletes-jelzése.24318/#post-1361384
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum nagymestere

    1. Firefox és Chrome böngészőben is más accal is. Még nézem mizu.
     
  3. emma131119

    emma131119 Járnitanuló

    Szeretnék segítséget kérni, nem tudom a mai napi (7. szelet) szülinapi tortát átvenni
    köszönöm
    emma131119 ID: 52480595
     
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Frissíts rá újra. nekem is csak azután sikerült.. :)
     
  5. marcikoos

    marcikoos Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem használ sem a frissítés sem a ki-be lépés és böngésző váltás sem.
    Három szomszédomnál sem lehet a szülinapi ajándékot learatni.
    ID számom:13730007
     
  6. emma131119

    emma131119 Járnitanuló

    Köszönöm, sajnos így se sikerült de még próbálkozom.
    Szép napot!
     
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU


    Sziasztok!
    A hiba továbbításra került a Központ felé. Addig is az alábbi képen jelzett területen kattintsatok és sikerülni fog.
    Köszönöm a türelmeteket.:)
    upload_2024-1-25_8-9-53.png
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  8. emma131119

    emma131119 Járnitanuló

    Szia, köszönöm, sikerült!
    Üdv
     
    Ninett79 és Luminary kedveli ezt.
  9. lézercsavar

    lézercsavar Fórum-zöldfülű

    reggel 3 óta nem lehet learatni a 7. napi ajándékot!
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Van valami hiba. Addig is próbáld meg ezt, a moderátor által mutatott módszert. :)

    [​IMG]
     
    Luminary kedveli ezt.
  11. csibe0929

    csibe0929 Utánpótlás-írogató

    ID 40564664
    Név csibe0929

    Sziasztok. A földeken eltüntek az animációk minden beállítos változtatás ellenére. Sem felröppenőket sem mást nem látok. Engem egyáltalán nem zavart soha és teljesen hozzászoktam. Hol tudom ezt rendbe tenni??
     
  12. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám ellenőrizte a beállításokat, ott nem tapasztalt hibát.
    A jobb felső sarokban, ha a fogaskerekek ikonra kattintasz, azon belül a bal alsó villáskulcsra, magad is ellenőrizni tudod a beállításaidat.
    Érdemes egy Ccleaneres tisztítást futtatni, oly módon, hogy bepipálod rajta a DNS-gyorsítótár törlését: Windows - Rendszer - DNS gyorsítótár.
    Amennyiben Kliensből játszol, próbálj meg böngészőre váltani. Ha, a böngészőben működik az animáció, akkor a Kliens törlése,-a lomtárból is-, majd újratelepítése, szintén megoldás lehet.
    Kérlek jelezz vissza, hogy sikerül-e megoldani!
    Köszönöm:)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. -pekudli-

    -pekudli- Törekvő

    Már hajnalban ( 03:20-04:00) is mindenre duplán vagy háromszor kellett rákattintani mindenre.Most meg minden oldal után frissíteni kell, hogy tovább lehessen jutni.
     
  14. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Jelenleg nem tudunk Központi problémáról.Nálam Chrome böngészőben nem volt fennakadás a nap folyamán, a hajnalt is beleértve.
    Hol tapasztalod a problémát? Kliensben, vagy böngészőből játszol? Próbáltál váltani másik böngészőre, illetve, kliensre?
    Érdemes az internethozzáférést is ellenőrizni, ha wifin vagy, akkor vezetékes kapcsolatot létesíteni. Sokszor ez is megoldás lehet.
    Egy Ccleaner-es gép takarítás,-gyorsítótár törlés, illetve a kliens törlése,- lomtárból is-, majd újratelepítése szintén orvosolhatja a problémát.
    Amennyiben még nem tetted meg, kérlek segítsd a fejlesztő csapat munkáját, a játékra használt géped adatainak a megadásával.
    Ehhez segítséget itt találsz:

    Teljesítmény problémák:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/teljesítményproblémák-részletes-jelzése.24318/
    Segítség a kért számítógép-adatok megszerzéséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/teljesítményproblémák-részletes-jelzése.24318/#post-1361384

    Együttműködésedet köszönöm.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.24
    Sali~*.* kedveli ezt.
  15. donkartacs07

    donkartacs07 Fórum bárója

    Még a kiléptetés is 1 perc míg az ikonok visszajöjjenek a 2 ablakos reklámmal. Próbáltam 2Gb és 1GB-s kártyával is, lassú az egész, a torta reggeli nyitása 20-30mp várakozás után nyílt meg.
    Mindegy a böngésző bárhol máshol nyitok más ablakot, jól működik a böngésző.
     
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Pontosítanád ezt az 1Gb, 2Gb- os kártyát? Ez a Memória kártyád mérete? Ennyi a RAM a gépedben?
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Tegnap óta ezt tapasztaltam és nagyon zavaró.
    upload_2024-1-25_12-44-32.png
    Hiába kattintom végig a Hírek felületét, a felkiáltó jel ott marad.
    Egde böngészőben játszom, ki-be lépés, sütik törlése stb. már többször megtörtént.
    Sali~*.* ID: 17695651
     
    Luminary kedveli ezt.
  18. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Türelmedet szeretném kérni, továbbítom kérdésedet az ellenőrzésre jogosult kollégám felé.
    Köszönöm:)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen!:)
     
  20. csibe0929

    csibe0929 Utánpótlás-írogató

    Köszi ezeken már én is túl vagyok. A beállítások volt a legelső amit néztem. Az hibátlan. Böngészőből sajnos amóta kliens van nem tudok belépni sem edge sem chrome alatt.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.